Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kazimierz Dolny, Witkiewicza 2, U Fryzjera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Kazimierz Dolny, Witkiewicza 2, U Fryzjera

    Za każdym razem jak jestem w Kaziemierzu, zawsze jemy tam obiad. Będąc tam ostatnio chcieliśmy zmienić miejsce degustacji kulinarnych ale w innych lokalach, tradyjne schabowe, de voille, są w podobnych cenach co potrawy U Fryzjera (cena dania od 20-40 zł) to jednak zawsze idziemy na Witkiewicza.
    Prawie za każdym razem tam trzeba czekać na stolik (rezerwacji nie przyjmują). Doskonała, cudowna, kuchnia żydowska, wspaniale przyprawiona, za każdym razem to co jedliśmy było wyśmienite. Czas oczekiwania dość długi (ok 30 min) ale wszystkie potrawy są robione na bieżąco. Doznania kulinarne rekompnesują ten czas w zupełności.
    Wystrój nawiązujący do epoki, własnie tam wisi stara beczka ze Zwierzyńca, kilka starych reklam piwnych, butelek, ciekawie na wzór przedwojennych przerobione reklamy Perły.
    Z piw - przegląd Perły, zarówno butelkowa jak i beczkowa. Są również w bączkach Lubelskie dwa rodzaje.

    Strona, polecam przegląd menu: http://www.ufryzjera.pl/o-nas/
    (a flaczki - poeeezja)
    Attached Files
    Last edited by becik; 17-10-2011, 10:06.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Potwierdzam. Bardzo klimatyczny lokal, fajniejszego w Kazimierzu nie znalazłem. Jedzenie pyszne. W menu koszerne piwo izraelskie (nie pamiętam nazwy), ale polecam tylko jako ciekawostkę.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      A dla mnie urok Fryzjera skończył się już kilka lat temu. Ale to pewnie kwestia gustu.

      Jeśli chodzi o konkrety to niestety nie jest prawdą, że wszystkie dania główne przygotowywane są na bieżąco. Ostatnio zamawiałem gęsi pipek i dżamil. Niestety ten pierwszy był ewidentnym gotowcem, na dodatek słabo odgrzanym. Dżamil bez zarzutu. Perła zimna, że aż zęby bolały.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Potwierdzam. Bardzo klimatyczny lokal, fajniejszego w Kazimierzu nie znalazłem. Jedzenie pyszne. W menu koszerne piwo izraelskie (nie pamiętam nazwy), ale polecam tylko jako ciekawostkę.
        Maccabe za 11 czy 12 zł (nie pamiętam), a takie ono koszerne jak ja sam
        Gęsich pipek nie jadam od czasu spróbowania takowych w Lelowie.
        Osobiście kuchnią u Fryzjera jestem bardzo mile zaskoczony i nie mam takich zastrzeżeń czy uwag jak Leona.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Maccabe za 11 czy 12 zł (nie pamiętam), a takie ono koszerne jak ja sam
          W wakacje za 11 było chyba. Jak nie dodają bydlęcej żółci to chyba może sobie być koszerne: http://www.milechai.com/judaism/kosher-beer.html
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎