Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czego nie ma w sklepie a Tobie jest potrzebne...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Czego nie ma w sklepie a Tobie jest potrzebne...

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70
    Ma tyle, że nędza w obydwu HB rozumiem, ale CP nie bardzo
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Dla tych co chcą szybko i tanio wszędzie będzie nędza. A a propos tematu - był umieszczony w dziale Centrum Piwowarstwa, ale został przeniesiony.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel
    I to jest prawidłowe podejście do takiego klienta. Jeszce dodać, że to dotyczy też tych" co chcą dużo" i będzie jak za starych dobrych czasów...
    A przecież miało być lepiej
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    To był dowcip sytuacyjny, którego przemo jest producentem.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70
    Ja już zweryfikowałem swoje podejście, chciałbym żeby chociaż było coś
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Jeśli jest chęć do dyskutowania o ofercie CP - zapraszam - wiecie gdzie jest odpowiedni dział na te sprawy, niech to nie będzie ten wątek, który powinien z racji jak mniemam wyjaśnienia sprawy przez Elroya gdzieś już zniknąć w czeluściach archiwum.
    Obecnie w sklepie mamy ponad 400 produktów, większość jest dostępna na bieżąco. Nie dla każdego ten asortyment jest wystarczający lub odpowiedni do potrzeb w danej chwili. Dostępność zmienia się bardzo dynamicznie, szczególnie w sezonie warzelniczym.

    Dlaczego niektóre produkty nie są dostępne non-stop lub w ogóle nie ma ich w ofercie?

    Ano dlatego że:
    • Rzadko zgłasza się nam konkretne potrzeby produktowe - a stwierdzenia typu "nędza w sklepie" nie są za bardzo pomocne w ocenie sytuacji.
    • pewne produkty nie są dostępne na bieżąco u producenta a zakup na zapas nie wchodzi w rachubę np. przy drożdżach płynnych.
    • Na jakiejś podstawie uzupełniamy magazyn. Jeśli o jakiś produkt nikt nie pyta lub nie generuje jakiegokolwiek zainteresowania u kupujących - ląduje on na końcu listy potrzeb i jego stan jest uzupełniany o małe ilości
    • poza Tobą istnieją też inni Klienci, którzy kupują produkty w naszym sklepie wpływając na stan tychże produktów w magazynie.

    są jeszcze dziesiątki innych powodów. Np. takich że bez wątpienia większość kupujących chce żeby było tanio, szybko, dużo i z najdłuższym terminem ważności. I bez wątpienia dążymy do tego wraz z rozwojem sklepu.

    Tymczasem borem lasem - jeśli masz jakieś konkretne potrzeby piwowarskie - możesz zawsze napisać na adres sklep@centrumpiwowarstwa.pl by je nam zgłosić. Nie obiecuję że dany produkt trafi od razu do sklepu, jednak będziemy intensywnie się zastanawiać co zrobić aby się pojawił w magazynie.

    A w tym wątku możemy sobie o tym i o owym związanym z tematem podyskutować.
    Last edited by ART; 24-10-2011, 22:10.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Wędzona pszenica z Weyermana
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • przemo70
      † 1970-2019 Piwosz w Raju
      • 05-2007
      • 1501

      #3
      Chwali się za taką reakcję, ale jak klikam na drożdże, które teoretycznie powinny być bo sezon na nie już w pełni, lub też chmiel i pisze że produkt czasowo niedostępny, a biorę pod uwagę kryterium "lubię ten sklep" to i tak lekko zniechęcam się do zakupów.
      Save water, drink beer ...

      http://www.parowozy.com.pl/
      http://www.kamery.wolsztyn.pl/
      https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

      Comment

      • Feti
        Senior
        • 10-2010
        • 801

        #4
        Zacznijcie sprzedawać ześrutowany słod pale-ale za 1,50 kg, to nie będzie komentarzy, że sklep jak za komuny. Przecież wiadomo, że handel nie służy zarabianiu, tylko robieniu dobrze klientowi. Pod każdym względem.
        Ja się tam nie będę mądrzyć, bo co chciałem kupić, to było.

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #5
          Sklepów jest kilka, jak nie w jednym to w drugim czy trzecim zamówienie się skompletuje. A jak potrzeba czegoś ekstra, to można się mailem dopytać.

          Czy akcja z zamawianiem drożdży będzie powtórzona na wiosnę? Szkoda trochę zamawiać drożdże w activatorze i trzymać je pół roku w lodówce...
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Tak, akcje będą powtarzane, bo szczepów jest masa, choć nie zawsze na bieżąco dostępnych do zakupu.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • hasintus
              Senior
              • 07-2006
              • 850

              #7
              Łuskę ryżową, może być też gryczana, ta chyba jest dostępna w Polsce.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Chmiele w granulacie AD 2011, chociaż polskie. Lepszy ballingomierz. Mieszadło?
                Last edited by Seta; 25-10-2011, 14:53.
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • walec
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 193

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  Chmiele w granulacie AD 2011, chociaż polskie. Lepszy ballingomierz. Mieszadło?
                  Z tym mieszadłem to nie wiem czy był żart, ale jakby była taka inicjatywa to ja bym się mógł pisać... Myślę nad własnym projektem już rok i nie przeszedłem z fazy pomysłu do projektu - dawno bym to kupił z lenistwa.

                  Podobnie chłodnice - tu myślę że jest większe pole do popisu, kolega (nie pamiętam ksywy) który to miał na forum był rozchwytywany, ale mu się skończyły.
                  Mieszać można łapką, chłodzić już gorzej.

                  Comment

                  • quina
                    Junior
                    • 09-2010
                    • 9

                    #10
                    Chłodnice, jeśli w znośnych cenach też bym kupił!
                    Jeśli jest już taka inicjatywa to może warto pomyśleć o zakupach z przedsprzedażą? ?Jest z tym trochę roboty dla sklepu, ale też: pewność zbycia towaru, nie zajmowanie powierzchni magazynowej (może w zamian trochę upustu?). Nie wiem jak jako sklep zamawiacie drożdże czy słody, ale piwowarzy zazwyczaj myślą z wyprzedzeniem o przyszłych warkach i dzięki temu można by (?) zamówić nawet jedną sztukę drożdży dla jakiegoś klienta. Podobnie można zrobić z towarem trwałym, który nie wiadomo czy zejdzie - jak chłodnica.

                    Comment

                    • amap
                      Member
                      • 02-2010
                      • 98

                      #11
                      Jak juz został poruszony temat, to też dorzucę 3 gr:
                      - strona (wiem, że wątek jest o towarach )
                      1) kiedy będzie możliwość zakładania kont? nie chce mi się za każdym razem podawać danych odbiorcy - małarzecz a ucieszy niejednego jak mniemam
                      2) czy nie można w liście dodać znacznika czy towar jest bądź nie w sprzedaży?
                      - sklep - widziałbym więcej sprzętu - chłodnice, mieszadła, termometry, sterowniki, krany, uszczelki, węże, złączki itp itd.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23792

                        #12
                        Konto jest w drodze, nastąpiły ostatnio zmiany w zapleczu informatycznym prowadzące do celu, który się nam ciągle przesuwał z racji ważniejszych spraw czyli zapewnienia ciągłości dostępności większości produktów.

                        Ale... mamy cały dział do dyskusji różnorakich - można zakładać nowe wątki, żeby się wszystko zupełnie nie przemieszało - ograniczmy się w tym wątku wyłącznie do spraw "życzeniowych" dotyczących produktów w ofercie.

                        Dziękuję za wszystkie sugestie. Z najważniejszych spraw na ten czas - chmiele 2011 oczywiście się pojawią w ofercie. Zaraz będą dostępne szyszki 2011.
                        Last edited by ART; 07-11-2011, 22:28.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • strzelczyk76
                          Senior
                          • 11-2003
                          • 823

                          #13
                          To i ja dorzucę:

                          - kwas mlekowy, w pojemnościach 250 ml i 100 ml, ten sam producent co pasków do mierzenia PH - wiec chyba nie powinno być problemu (zwłaszcza teraz gdy TB kuleje),

                          - gdyby ktoś się w końcu skusił na sprowadzenie i rozlanie w mniejsze pojemnosci ClO2 - tak np. 0,25-0,5 l - byłoby super - chyba że są jakieś przeszkody formalno-prawne.
                          NORMALNOŚĆ



                          Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                          Comment

                          • slotish
                            Junior
                            • 06-2009
                            • 9

                            #14
                            ja bym chętnie zobaczył w Waszej ofercie ( tak jak Hastinus ) łuskę gryczaną lub ryżową.

                            Comment

                            • mareks
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1939

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika strzelczyk76 Wyświetlenie odpowiedzi
                              To i ja dorzucę:

                              - kwas mlekowy, w pojemnościach 250 ml i 100 ml, ten sam producent co pasków do mierzenia PH - wiec chyba nie powinno być problemu (zwłaszcza teraz gdy TB kuleje),
                              Popieram!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎