Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

etykiety norweskie-prośba o wycenę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cringer
    Member
    • 02-2008
    • 71

    etykiety norweskie-prośba o wycenę

    Jak w temacie,proszę o wycenę albumu z tymi etykietami.Chętnie wkleiłbym miniatury zamiast linków ale każden jedn link z imageshack jest linkiem nie a miniaturą.

    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


















    Uploaded with ImageShack.us
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Dla mnie całość 1 zł.
    Wrzuć na alegro to się dowiesz....
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Chyba mało kto w Polsce dobrze zna się na starych norweskich etykietach ale wzory wydają się być ciekawe. Widać że większość to edycje eksportowe do USA, na moje skromne oko lata 1950-1960e. Mogą więc nie być szeroko dostępne na rynku norweskim. Ceny pewnie od 1-3 euro w górę, może niektóre osiągneły by kwoty 2-cyfrowe.
      Sibarh nabijając se posta nie przewidział że autorowi może chodzić jedynie o wycenę bez opcji sprzedaży a wystawienie na aukcję wiązało by się z potencjalnym przymusem sprzedania. W przypadku sprzedaży allegro też bym odradzał bo na logikę większe ceny na ety norweskie można o3mać na www.ebay.no czy jakimkolwiek innym.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • cringer
        Member
        • 02-2008
        • 71

        #4
        Dziękuje Cooper za poważną odpowiedź.
        Etykiet nie chce sprzedać ani na allegro ani w żadnej innej formie gdyż ich jeszcze nie mam.
        Rozważam ich zakup stąd moja prośba o wycenę.Nie zbieram etykiet chce je kupić aby je następnie przechandlować,wymienić na kapsle lub po prostu sprzedać.
        Na tą chwilę cena wynosi około 300 zł i zastanawiam się czy jest jeszcze ekonomiczny sens nabycia ich.
        Cena jaką potrzebuje jest za cały album gdyż etykiety są w niego wklejone.

        p.s w zbiorze są też jakieś egzotyki,kot z arabskimi napisami i jeden chińczyk

        Comment

        • Micho441
          • 04-2008
          • 812

          #5
          Skoro na handel lub wymianę to odradzam. Z tego okresu nabywałem etykiety tyle że z niedźwiedziem ale nigdy nie przekroczyło -1.5 EURO.Z ciekawości popatrzyłem co na Ebeyu Norwey piszczy i podobne zbiory jak pokazałeś to cena max.20EURO i tak też wstępnie oceniłem tą kolekcję.Ale w/g mojego skromnego zdania 300 zł to lepiej zapomnij o tym zbiorze.Nie sa to żadne rarytasy.I jeszcze sprawa - etykiety sa wklejone.Jak chcesz je odkleic bez uszkodzen?

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Etykiety zdecydowanie przedwojenne poza kilkoma sztukami. Te Chiny czy arabskie to tez Norwegia na export na dany rynek.
            Wartość - tak jak wszędzie, taka ile ktoś może dać, ja za to dałbym po 5-6 zł za sztukę, napalony Norweg może dać i 50 euro albo więcej albo tez nic - loteria
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Micho441
              • 04-2008
              • 812

              #7
              Na odpowiedź Twją otpowiem pytaniem.
              Z jakiego okresu pochodzą te etykiety?
              Attached Files

              Comment

              • Micho441
                • 04-2008
                • 812

                #8
                Przepraszam za ortografy

                Comment

                • cringer
                  Member
                  • 02-2008
                  • 71

                  #9
                  Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎