Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Łódź, Tymienieckiego 25a, Restaurant & pub Český film

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    Łódź, Tymienieckiego 25a, Restaurant & pub Český film

    Nowa knajpka na mapie Łodzi, wg. strony na fb polewają następujące piwa z browaru Černá Hora :
    Granat - ciemne
    Luna - jasne, z posmakiem jagód
    Kern - półciemne
    Kamelot - leżak jasne
    Pater - jasne
    + kilkadziesiąt butelkowych.


    Strona : http://ceskyfilm.pl

    Brzmi ciekawie
    ♪♫

  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Szkoda, że w nazwie jest błąd. Jest Česky film, a powinno być Český film. Tak samo w nazwach działów na stronie. Lepiej już po polsku napisać, bo takie pisanie po czesku bez czeskich znaków jest słabe. No ale lokalowi kibicuję

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #3
      Życzę im powodzenia w takim miejscu. W ciągu dnia jeszcze może kto wpadnie z okolicznych biur. Ale wieczorami i w weekendy Księży Młyn to niestety wciąż wymarłe pustkowie na mapie Łodzi. Do tego dojazd w zasadzie tylko samochodem. Ceny okolicznych mieszkańców nie zachęcą (to może akurat dobrze), a w loftach póki mieszka za mało ludzi, żeby się z nich utrzymali.

      Odważna decyzja
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • sandacz
        Senior
        • 01-2007
        • 345

        #4
        Lokal ładnie urządzony. Jest dość przestrzennie i jasno, choć jeszcze nie stołówkowo. Bardziej rodzinna restauracja niż pub (chociaż są krzesła barowe). Śniadania w postaci szwedzkiego (czeskiego?) stołu za 35 zł - duży wybór potraw i wszystko smaczne, aczkolwiek taka cena za śniadanie to lekka przesada.
        Z kranów cztery piwa browaru Cerna Hora i tymczasowo zamiast Staropramena - Lobkowicz. Trzy pite przeze mnie produkty z CH - słabe. Jakaś nawet przyzwoicie się utrzymująca goryczka z trudem przedzierała się przez mydlano-wodnistą resztę. Podane w firmowym szkle i z takimż waflem.
        Lokal sympatyczny, ale nie z tym piwem. Raczej nie powtórzę.

        Comment

        • borsuklodz
          Junior
          • 04-2012
          • 26

          #5
          Byłem 3 razy. Zachęca na pewno bardzo smaczne jedzenie, wybór piw też niczego sobie, jak ja byłem to Staropramen był. Szkło i podkładki CH takoż. Na minus na pewno lokalizacja, przynajmniej dla kogoś kto mieszka na Bałutach.

          Comment

          • Vortex
            Senior
            • 12-2011
            • 153

            #6
            Lokal zrobił na mnie zdecydowanie pozytywne wrażenie. Znakiem rozpoznawalnym, jeśli chodzi o piwo jest Černá Hora. 5 kranów: rychtar, kamelot, kwasar, granat, (piąta nazwa umknęła ). Wystrój elegancki, jedzenia akurat nie spróbowałem, ale jak będę gościł w Łodzi postaram się nadrobić. Plus za firmowe szkło, oferta butelkowa też na poziomie.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Restauracja, na szczęście znacznie mniej nadęta od Księżego Młyna. Są fotosy z czeskich filmów, są książki z serii "Literatura czeska" i świetna obsługa. Jadłem ciekawy ołomuniecki serek - podany jak piwny ser. Piwo trochę słabiej - Cerna Hora jedynie, porządny Matous i nieco już kwaśny Kvasar.
              Ogólnie na obiad i piwko jak najbardziej.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #8
                Kvasar w porządku i dobra Becherowka
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Borek1234
                  Junior
                  • 05-2016
                  • 3

                  #9
                  Dzięki Wam tam trafiłem, super! Ciekawa atmosfera, idealne na wypad ze znajomymi.
                  pożyczka 500 zł pożyczka bez zaświadczeń

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #10
                    Co do atmosfery mam wątpliwości. Z piw dalej Cerna Hora - w różnych odmianach plus trochę butelek, że tak powiem, półkoncernowych czeskich.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎