Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Wolontariusze poszukiwani do pomocy przy III edycji WFDP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Wolontariusze poszukiwani do pomocy przy III edycji WFDP

    Na razie zamieszczam zajawkę, temat w zależności od konkretnych ustaleń organizacyjnych będzie w szerszym bądź węższym zakresie podjęty w czasie późniejszym.

    Jakiego typu imprezą jest Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa nie muszę chyba tu pisać. Impreza jest organizowana przez zapaleńców piwnego tematu, nie stoi za nami koncernowy budżet, większość spraw robimy we własnym zakresie.

    Żeby w III edycji nieco usprawnić pewne aspekty Festiwalu poszukiwać będziemy do pomocy wolontariuszy z wiedzą piwną, dysponującymi silnym zaangażowaniem i chęcią szerzenia naszej piwnej zarazy, czyli promocji dobrego piwa Zakresów działań dla wolontariuszy widzę kilka. Najpierw o jednym, żeby ruszyć temat z miejsca.

    1) BrowarBizowy punkt informacyjny

    Na terenie imprezy mamy zamiar uruchomić punkt informacyjny dla gości Festiwalu, którzy nie są obyci z piwem tak jak my. Nie możemy posadzić tu pracownika Zamku, czy innej dowolnej osoby, która nie posiada zbyt dużej wiedzy o piwie. Tutaj myślę że sprawdziliby się ochotnicy z BrowarBizu (sam jestem ochotnikiem, przy innych działaniach ) - wszak mamy wiedzę i chęć szerzenia jej wśród osób, które dotychczas spijają koncernową produkcję znaną z reklam.

    Tutaj przydałaby mi się pomoc ok. 20 BrowarBizowiczów, którzy dwójkami dyżurowaliby przez kilka godzin danego dnia festiwalu przy stoisku. Jeśli zbierze się wystarczająco dużo chętnych, jedna osoba nie musiałaby poświęcić więcej jak 3-4 godziny swojego czasu. Każdy chętny do pomocy otrzymałby angaż na ustalone wcześniej godziny i dany dzień wFDP.

    W zakres informowania zainteresowanych wchodziłoby ogólne odpowiadanie na setki pytań związanych z obecnymi na wFDP piwami, browarami, podpowiadanie gdzie można piwo takiego a takiego gatunku na festiwalu nabyć, których piw spróbować w pierwszej kolejności, wręczyć materiały informacyjne o wFDP, pokazać palcem gdzie nabyć szkło festiwalowe, o której będzie można obejrzeć warzenie piwa i tak dalej.

    W zamian za pomoc poza chwałą i satysfakcją z pracy u podstaw na razie nie mogę nic konkretnego zaproponować, pewnie każdy wolontariusz otrzyma drobny podarek w podzięce za poświęcony czas i trud, to się jeszcze skrystalizuje, dopiero pracujemy nad tematem.

    Wiem że jeszcze dużo czasu przed nami, ale zapraszam póki co chętnych - do deklarowania tutaj - swojej gotowości do szerzenia piwnej i festiwalowej wiedzy na WFDP w ramach takiego wolontariatu, żebym mógł wstępnie oszacować czy w ogóle temat jesteśmy w stanie opanować
    Last edited by ART; 18-12-2011, 13:52.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #2
    Ja się zgłaszam
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Możesz na mnie liczyć, gdyż wreszcie zamierzam się znów wybrać do wrocka.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Piecia
        Senior
        • 02-2002
        • 3307

        #4
        Jeśli nic się nie wydarzy złego to i ja będę - również chętnie pomogę
        Last edited by Piecia; 16-12-2011, 18:08.
        Koniec i bomba,
        Kto nie pije ten trąba !!!
        __________________________
        piję bo lubię!

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #5
          Czy spożywanie na stoisku informacyjnym jest dozwolone? Degustowanie znaczy...
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy spożywanie na stoisku informacyjnym jest dozwolone? Degustowanie znaczy...
            Spożywanie alkoholu w miejscu pracy?
            Nawet wolontariatu??
            Jak się nie wstydzisz pytać o takie rzeczy???
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Wiktoria
              Senior
              • 07-2003
              • 796

              #7
              O piwie nie wiem praktycznie nic, a do maja strasznie dużo czasu i wiele może się zdarzyć . Jednak jeśli nie nastąpi nic nieprzewidzianego, to jestem chętna do pomocy (o ile się Wam w ogóle przydam) .

              Comment

              • Komar_Pafnucy
                Senior
                • 08-2005
                • 1114

                #8
                Mam nadzieję, że w tym roku (znaczy przyszłym ) dotrę więc wstępnie się deklaruję.

                Multitap Crawl
                Multitap Crawl na Facebook

                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  #9
                  3-4 godziny o suchym pysku?.... Dałbym radę Ale to taki odległy termin... Wstępnie się zgłaszam.

                  Comment

                  • darekd
                    PremiumUżytkownik
                    • 02-2003
                    • 12118

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy spożywanie na stoisku informacyjnym jest dozwolone? Degustowanie znaczy...
                    Nie, ale zgłoszenie przyjęte. Dzięki

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10737

                      #11
                      Chętnie, ale patrząc na grafik będe w pracy(czyli wpadnę może w sumie na 2-3 godz)
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • amap
                        Member
                        • 02-2010
                        • 98

                        #12
                        wstępnie również sie zgłaszam

                        Comment

                        • slavoy
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 5052

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                          Chętnie, ale patrząc na grafik będe w pracy(czyli wpadnę może w sumie na 2-3 godz)
                          Anteks, czy w twojej pracy istnieje pojęcie urlopu? Bywasz na jakichś imprezach niezmotoryzowany i nie musisz zaraz spadać?
                          Dick Laurent is dead.

                          Comment

                          • czesiek1102
                            Member
                            • 12-2011
                            • 44

                            #14
                            Jestem tu nowy, ale wstępnie mogę powiedzieć, że bardzo chętnie mogę stanąć na informacji (jak coś trzeba będzie to się dokształcę ;]) i namówiłem jeszcze wspólnika, więc proszę mój głos liczyć jako 2
                            www.lafamilia.com.pl

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              #15
                              O ile nie będzie trzęsienia ziemi to będę na pewno na całym Festiwalu i jeśli się przydam to zgłaszam się do pomocy.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎