Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Krosno, Kolejowa 27 (Full Market), Alkohole Świata

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Krosno, Kolejowa 27 (Full Market), Alkohole Świata

    Sklep w przydworcowej "galerii" Full Market na lewo od wejścia, bodaj trzeci lokal. Od niedawna do wyboru z koncernówek przybyło wiele piw z polskich małych browarów. Uwaga! Oferta tych browarów wybiórcza. Na pewno: Kormoran, Sulimar, Racibórz, Jagiełło, Fortuna, Amber, Grybów, Ciechanów, trzy lub cztery piwa produkowane dla radomskiego Dionizosa. Także Łomża i Perła. Do tego dwa lub trzy piwa niemieckie, ukraińska koncernówka i Stary Mielnik z Rosji.
    Pozwalam sobie przywołać ten dość przyzwoity wybór ze względu na to, że w Krośnie i okolicach bardzo ciężko choćby o taki...
  • passenger57
    Junior
    • 12-2011
    • 16

    #2
    Moje piwne Eldorado

    witam

    właśnie w tym sklepie zaopatruję się od ok. dwóch miesięcy - jedyny piwno-regionalny sklep w mojej okolicy, asortyment mniej więcej taki jak kolega wyżej wspomniał,
    ceny "różne" - pewnie w zależności od konkretnego piwa - można to wytłumaczyć brakiem konkurencji w okolicy

    p.s. szkoda że piwa zajmują stosunkowo najmniej powierzchni w sklepie (ustępują artykułom spirytusowym i winiarskim) - ale nie ma co narzekać na ofertę

    każde piwko wypite w sklepie skrupulatnie odnotowane w dzienniczku ,
    można pytać o cenę (jeśli własnoręcznie zakupione)

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Może, jeśli kolega się tam często zaopatruje, zasugerować szefowi zwiększenie oferty np o Czarnków, Zawiercie (także Pinty!) i Konstancin , a może trochę czeskich?

      Comment

      • Browar-Besko
        Senior
        • 06-2011
        • 317

        #4
        No to obecnie w tym sklepie jest dość duży wybór NORMALNYCH piw, najprawdopodobniej największy w Krośnie !
        Byłem zaskoczony, że w tak małym pomieszczeniu, gdzie dominują inne alkohole, jest aż tyle gatunków piwa.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
          No to obecnie w tym sklepie jest dość duży wybór NORMALNYCH piw
          Rozumiem, że tych nie-unijnych?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • RobertJ
            Member
            • 08-2012
            • 34

            #6
            Po komentarzach widzę że muszę się tam kiedyś wybrać i sprawdzić asortyment.

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #7
              Asortyment nie jest już tak urozmaicony jak na przykład pół roku temu. Ale ciągle jeszcze można dostać sporo rzeczy do zaakceptowania. Z braku innych możliwości w Krośnie to ciągle jasny punkt w tym mieście.

              Comment

              • RobertJ
                Member
                • 08-2012
                • 34

                #8
                Byłem tam jakiś tydzień temu i trzeba sobie powiedzieć jasno. Bieda...

                Comment

                • RobertJ
                  Member
                  • 08-2012
                  • 34

                  #9
                  EUREKA!!! Byłem dziś i ku mojemu zaskoczeniu znalazłem 3 propozycje z PINTY!!! Jak w dym, stare ale jare i odsiecz wiedeńska. Ceny, oczywiscie pintowe czyli od 7 zł. Mam nadzieję że to dopiero początek z tego typu piwami w tym sklepie.

                  Comment

                  • G-R-E-G
                    Junior
                    • 02-2015
                    • 4

                    #10
                    Uaktualniam.Byłem wczoraj w sklepie.Co mi wpadło w oczy - Piwa z Pinty (atak chemielu, pierwsza pomoc, a ja pale ale, imperium atakuje. Ale Browar - Rowing Jack, Piwa z Kormorana - APA i Stout.Faktoria - Peacemaker i jeszcze jedno piwo ale nie pamieta jakie .Piwa z Gosciszewa - Darz Bór i dwa inne.Dwa tygodnie temu bylo z 6 różnych piw z Ursa Maior.Wczoraj juz ani jednego.Ciechan - APA.

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika G-R-E-G Wyświetlenie odpowiedzi
                      Uaktualniam.Byłem wczoraj w sklepie.Co mi wpadło w oczy - Piwa z Pinty (atak chemielu, pierwsza pomoc, a ja pale ale, imperium atakuje. Ale Browar - Rowing Jack, Piwa z Kormorana - APA i Stout.Faktoria - Peacemaker i jeszcze jedno piwo ale nie pamieta jakie .Piwa z Gosciszewa - Darz Bór i dwa inne.Dwa tygodnie temu bylo z 6 różnych piw z Ursa Maior.Wczoraj juz ani jednego.Ciechan - APA.
                      Piwo z Ursy możesz dostać od ręki w dużym wyborze na krośnieńskim rynku w pubie "Posmakuj" ceny zbliżone do sklepowych a i podstawkę możesz dostać jak zrobisz ładne oczy
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        #12
                        "Alkohole Świata" to faktycznie najlepiej zaopatrzony sklep z piwami w Krosnie.
                        Było kilka innych punktów ale się wykruszyły.
                        Ostatnio były tez piwa z Grybowa.
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • SeeJay
                          Senior
                          • 04-2016
                          • 239

                          #13
                          Aktualnie w Krośnie od "Alkoholi Świata" większy asortyment piw craftowych i z małych browarów posiada sklep Intermarche, a na dodatek jest taniej. Kultowy "Atak Chmielu" za niewiele ponad 6 złotych...

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            #14
                            Dołowania sklepu ciąg dalszy. Poza solidnym zestawem z Ursy (w lodóweczce) pojedyncze, przypadkowe piwa z różnych rzemieślników plus koncernówka.

                            Comment

                            • SeeJay
                              Senior
                              • 04-2016
                              • 239

                              #15
                              Ostatnio w sklepie widziałem mocną dostawę piwa z Dukli prosto z rąk piwowara ;-)
                              Szkoda, że mało inwestują w "ciemniaki", ale Bafometa idzie czasem dorwać.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎