Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grupa Żywiec - kilka pytań

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olut
    Junior
    • 07-2011
    • 1

    Grupa Żywiec - kilka pytań

    Witam,

    To mój pierwszy post na tym forum więc na wstępie witam wszystkich piwowarów i miłośników piwa.

    Jestem studentem towaroznawstwa i aktualnie mam do zrobienia projekt na temat Grupy Żywiec. Potrzebuje konkretnych informacji. Kontaktowałem się już w tej sprawie z Żywcem ale niestety bez odpowiedzi.
    Potrzebne mi są następujące dane:
    1. Dostawcy (Chodzi o głównych dostawców słodu, chmielu, butelek. W jakiej słodowni browar kupuje słód, w jakiej ilości, itp.)
    2.Główni odbiorcy, pośrednicy (Czy są firmy, które mają wyłączność na dystrybucje piwa? Ile piwa idzie na eksport, kto się tym zajmuje?).


    Jeśli ktoś z forumowiczów posiada jakiekolwiek informacje i zechce się nimi podzielić będę bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam, Konrad.
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #2
    Jeśli te dane są ci niezbędne, do wykonania projektu, to najlepiej zmień szybko temat. Od GŻ ich nie otrzymasz, a opieranie projektu na danych "z forum" to w twoim przypadku słaby pomysł.
    Last edited by delvish; 09-01-2012, 23:09.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎