Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jarosław, św. Ducha, ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Jarosław, św. Ducha, ?

    Monopolowy z dużą ilością win i jakimiś ciekawymi alkoholami (nie, nie metanol) . Z piwa trochę Kormorana, Ciechana, Konstancina, Jabłonowa i Bearnardów. Wybór niewielki, Ciechany przeterminowane, ceny wysokie (4,70 Wyborne).
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.
  • TeDy_beer
    Senior
    • 06-2011
    • 283

    #2
    Ceny strasznie wysokie, już lepiej skoczyć na rynek do Przemyśla po asortyment. Plusem (a i być może z tego wynikają ceny) jest fakt, że sklep jest czynny zawsze "świątek, piątek i niedziela".
    AMEN i :stout:
    Browar Domowy Małe Ale
    Członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4312

      #3
      Sklep nazywa się Alkohole T&B, ul Św. Ducha 8 i nie ma już w nim żadnego piwa godnego uwagi. Pani powiedziała, że w Jarosławiu nie znajdę tych "dziwnych" piw nigdzie poza Tesco, a to daleko, ale nie dałem za wygraną i w Rynku 7 lub 10 (pierzeja z kamienicą Orsettich) natknąłem się na zwykłą dziuplę z prasą i innymi drobiazgami, gdzie znajduje się bardzo przyzwoity wybór piw rzemieślniczych (o ile właśnie nie zeszły, jak wyraził się sprzedawca).
      Tam się można poratować.
      Przybytek nie ma chyba nawet nazwy, więc nie zakładam oddzielnego wątku.
      Last edited by Prusak; 06-06-2015, 15:19.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎