Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.02.26 - Opole - Piwowarska Szkółka Niedzielna

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2012.02.26 - Opole - Piwowarska Szkółka Niedzielna

    W niedzielne popołudnie, 26. lutego znowu będziemy warzyć w Opolu. Zapraszamy piwowarów i osoby chcące zapoznać się z procesem warzenia piwa z zacieraniem.

    Pokaz warzenia wraz z wprowadzeniem, materiałami i instruktarzem rozpocznie się o godz. 14:30 w Cafe Tequila przy Nysy Łużyckiej 62 (blisko skrzyżowania z Oleską).

    Wstęp jest ma się rozumieć bezpłatny, ale tradycyjnie na zapisy mailowe: warzenie@centrumpiwowarstwa.pl - żebyśmy zabezpieczyli odpowiednią porcję materiałów.

    Do spróbowania będzie AIPA z pierwszego Tequilowego warzenia:
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    I kilka innych ciekawych stylów piwnych.

    Warzyć będziemy dalej w klimacie wędzonym - po wędzonym koziołku tym razem celujemy w Grodzisza. Surowce i materiały dostarcza nam... http://www.centrumpiwowarstwa.pl/

    Kilka osób jest już zapisanych, zatem lista jest już od jakiegoś czasu otwarta - zapraszamy i do zobaczenia
    Last edited by ART; 16-02-2012, 23:24.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    A w tej Tequilli to jest coś ciekawego w ofercie beczkowej? Tematu swojego nie ma.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Nie ma, dlatego warzymy i dzielimy się domowymi piwami aż pękną i zrzucą kajdany koncerniane
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Dziękuję za mnogie przybycie! Chyba najliczniejsza szkółka tym razem

        Jestem ciekaw jak się będzie miał nasz Grodzisz podwójnie zacierany... hihi...
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • drseba
          Junior
          • 02-2004
          • 12

          #5
          Dzięki za spotkanie!
          Miło poznać Was osobiście, choć poza Art'em i baklazankiem nie kojarzę z nicków więcej osób

          Chętnie przybędę na Grodzisza podwójnie zacieranego kosztowanie

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Po mojej lewej siedział Kwadri, a z prawej, nieco wysunięty w stronę środka Jacekwerner.
            Było miło, sympatycznie i sporo domowych piw do degustacji. Art szalał przy garach i mikrofonie, odpytywany przez dziennikarza z Radia Opole. Fajnie, że udało się media zainteresować pokazem, następnym razem telewizja

            Comment

            • slodki
              Senior
              • 01-2012
              • 108

              #7
              Ciekawe kiedy będzie ten następny raz Dwuosobowa delegacja z Browaru Słociak też była, pozostaje mi przeprosić że nie ujawniliśmy się w momencie gdy Uczestnicy przedstawiali swoje wersje postępów w budowie obiektu, woleliśmy posłuchać ile kto wie Za kolejną, szkółkową porcję wiedzy, jak i za możliwość degustacji wyrobów Piwowarów domowych- szczerze dziękuję, do zobaczenia następnym razem!

              Comment

              • marek_80
                Member
                • 02-2010
                • 30

                #8
                Ja byłem za filarem przy ladzie wraz z szwagrem oraz teściem (głównym degustatorem moich piw) . Miałem ze sobą pszeniczne oraz piwo w stylu kolsch, którego oceny nie miałem okazji usłyszeć (niestety brak czasu). Z pewnością zjawię się na następnym spotkaniu z jakimś piwkiem do degustacji.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  #9
                  Całkiem przyzwoity był twój kolsch. Bliżej mu było do oryginału niż temu z Cieszyna.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎