Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Chlebnicka 9/10, Klub Flisak 76

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gdańsk, Chlebnicka 9/10, Klub Flisak 76

    Sensacja roku. Primator z beczki w Gdańsku! W postaci Premium i Weizena. Ponoć od mniej więcej tygodnia.
    Cena to 8 za duże i 6 za małe. Oprócz tego Hu***ken , Żywiec i Paulaner. Młodzież pije Primatora oraz Ciechana, niby fajnie ale cóż - z butelki. Ale jest promyczek, który prorokowałem jakiś czas temu.
    Last edited by Pendragon; 18-02-2012, 00:20.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Strona na FB: www.facebook.com/Flisakowo?sk=info

    Otwarte codz. od 18 (ndz-czw: do 2, pt-sob; do 5 rano)

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Łapa
      Senior
      • 12-2007
      • 314

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Sensacja roku. Primator z beczki w Gdańsku! W postaci Premium i Weizena. Ponoć od mniej więcej tygodnia.
      Cena to 8 za duże i 6 za małe. Oprócz tego Hu***ken , Żywiec i Paulaner. Młodzież pije Primatora oraz Ciechana, niby fajnie ale cóż - z butelki. Ale jest promyczek, który prorokowałem jakiś czas temu.
      Dobra wiadomość

      Comment

      • kuryl
        PremiumUżytkownik
        • 08-2011
        • 35

        #4
        Primator Pszeniczny z kija pyszny. tydzień temu zdegustowałem.

        poza tym we Flisaku jest możliwość skosztowania wielu piw butelkowych - głównie czeskich i polskich.

        polecam

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Zatem byłeś jednym z pierwszych. I czemu się nie pochwaliłeś?
          Ale dobrze, przynajmniej było miłe zaskoczenie.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • kuryl
            PremiumUżytkownik
            • 08-2011
            • 35

            #6
            Myślałem, że będzie to potraktowane jako reklama

            właściciele już niedługo powinni informować nas na bieżąco o nowościach na forum. myślę też, że chętnie wysłuchają naszych propozycji co do piwnej oferty.

            Comment

            • Łapa
              Senior
              • 12-2007
              • 314

              #7
              Może szybko posumujmy, gdzie aktualnie w centrum można się napić dobrego czeskiego piwa. Z beczki oczywiście
              - Balsam Cafe - Zubr;
              - Duszek - Skalák;
              - Flisak - Primátor;

              gdzieś jeszcze?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Degustatornia - czasami też tam coś się pojawia, niestety tylko papugują ofertę - Zubr, Skalak, do tego jeszcze Bernard i Staropramen.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Łapa
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 314

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Degustatornia - czasami też tam coś się pojawia, niestety tylko papugują ofertę - Zubr, Skalak, do tego jeszcze Bernard i Staropramen.
                  No fakt, chociaż to wciąż mało. Zawsze z ogromną radością wracam do Wrocławia, gdzie tylko na jednej ulicy jest z 20 knajpek, a prawie w każdej inne piwa leją
                  Ale nie ma co narzekać, dobrze, że są przynajmniej te 3, 4 miejsca

                  Comment

                  • dreads
                    Basowy
                    • 09-2009
                    • 520

                    #10
                    Spacerując w piątek po Głównym Mieście, spontanicznie zdecydowaliśmy się wstąpić do Flisaka. Całe szczęscie, że była to 18, bo już godzinę później nie dało się znaleźć wolnych stolików. Jestem nieco zaskoczony, bo we Flisaku byłem parę lat temu i była to raczej knajpa - spelunka z klimatyczną boazerią na ścianach teraz zrobiło się trochę "nowocześniej", ale przytulnie. Podoba mi się pęk żarówek zwisający z sufitu. No ale hitem są dwa Primatory - Weizen i Premium. Weizen był w piątek znakomity! Treściwy, bogaty w aromat. Początkowo idealnie zbalansowany banan z goździkiem, w miarę ogrzewania goździk wychodził na przód, ale był bardzo rasowy. Naprawdę smaczna warka Weizena. Premium też mnie pozytywnie zaskoczył. Solidna pianka, lekki diacetyl i smaki znane z ...Krakonosa (świeżego). Chyba będę wpadał częściej pomagać osuszać beczki, zwłaszcza że cena rozsądna (jak na wariactwo cenowe w centrum Gdańska).

                    Comment

                    • Łapa
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 314

                      #11
                      To ja jeszcze dodam, cena 8 zł.
                      Last edited by Łapa; 05-03-2012, 22:23.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Cena była podana w pierwszym wpisie

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Łapa
                          Senior
                          • 12-2007
                          • 314

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Cena była podana w pierwszym wpisie
                          Sorry

                          Comment

                          • colkurtz
                            Member
                            • 05-2007
                            • 65

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
                            Solidna pianka, lekki diacetyl i smaki znane z ...Krakonosa (świeżego).
                            No właśnie! Byłem wczoraj i gdybym nie wiedział, byłbym pewny, że to Krakonos... Obsługa uparcie twierdziła jednak, że Primator
                            W każdym razie piwko bardzo dobre; oby takich więcej!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #15
                              A wejście do Fliska wygląda tak: Street View
                              (u góry U szkota, na dole - Flisak)

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎