Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Peowiaków 3, Bar & Restauracja Incognito

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Lublin, Peowiaków 3, Bar & Restauracja Incognito

    Nowa knajpa w miejscu, w którym poprzednio mieściły się dwie inne. Zwróciłem uwagę, bo na zewnątrz reklamują czeskiego Bernarda. I rzeczywiście, lany Bernard po 6, 5 zł za O,5 l. Prócz tego jeszcze trzy nalewaki z czeskim: Litovel, Zubr i Staropramen. Co na warunki lubelskie (choć te dwa ostatnie piwa, brr) nie jest źle.
    Dla mnie problemem jest zupełny brak piwnej atmosfery. Białe, jak w jadłodajni stoliki i krzesła, stylizacja, jakby właściciele nie mogli się zdecydować, co to ma być za lokal, trochę "nowoczesności", trochę nijakości, raczej chyba nastawieni na klientów jedzących niż pijących piwo.
    Co do Bernarda: przyzwoicie nalany, w firmowym szkle, smakował.
  • ro-ot
    Member
    • 09-2006
    • 52

    #2
    Ceny troszkę wzrosły - lane Litovel i Zubr po 7zł/0,5l, a reszta od 8,5 zł. Szkło firmowe nadal funkcjonuje. Rzeczywiście nie jest to miejsce typowo piwne, za to mają smaczne jedzenie

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎