Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.03.04 - Warszawa - 1. Piwowarska Szkółka Niedzielna we Wlazłkotku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    2012.03.04 - Warszawa - 1. Piwowarska Szkółka Niedzielna we Wlazłkotku

    Warzechow już napisał nieco o tym przedsięwzięciu w wątku dot. WlazłKotka, ale warzenie zasługuje na własny wątek


    Centrum Piwowarstwa i Wlazł Kotek zapraszają na kurs wiedzy piwowarskiej dla początkujących, czyli pokaz warzenia piwa (z zacieraniem) wraz z instruktażem.

    Naszym mistrzem piwowarskim będzie sławny Mason
    Pokaz odbędzie się 4 marca (niedziela) we Wlazłkotku (Górczewska 228),
    rozpoczynamy o godz. 12.00.

    Mapka nieco niedokładna: http://g.co/maps/tgb2c

    Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - prosimy o zapisywanie się na pokaz mailowo:
    warszawa@warzenie.pl abyśmy przygotowali odpowiednią ilość materiałów dydaktycznych. Udział jest bezpłatny.

    Kilka osób już jest na liście

    W trakcie warzenia zaplanowana jest degustacja domowych piw Masona, oraz odszpuntowanie raz jeszcze Alta z Manufaktury Piwnej

    Click image for larger version

Name:	szkolka_warszawa_20120304.gif
Views:	1
Size:	15,8 KB
ID:	2084895
    Last edited by ART; 23-02-2012, 19:18.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    #2
    Można tez poklikać sobie na fejsie
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23793

      #3
      Aha, no żeby nie było że Mason tylko częstuje Już warzący niech wezmą ze sobą próbkę swoich dokonań do degustacji.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #4
        No i po szkółce . Fajnie było, tylko teraz trzeba umyć sprzęt a mi się nie chce
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #5
          Żeby nie było, że tylko piłem piwa kotkowe i te do degustacji to oświadczam, że kilka razy zamieszałem naszego przyszłego Stouta
          aha no i przelewałem z Masonem
          Last edited by fuliano; 04-03-2012, 20:08.

          Comment

          • Tapir
            Senior
            • 10-2009
            • 730

            #6
            Również i ja przyłożyłem rękę (ale palców nie maczałem) do Stouta.
            Szkółka w moim odczuciu bardzo udana, podziękowania dla Wlazłkotka, CP i w szczególności Masona za prowadzenie.
            Mam nadzieję, że uda się kiedyś zdegustować tego Stouta, ja postaram się zrobić chleb z dodatkiem młóta - zobaczymy, czy się uda. Do następnego
            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              #7
              1. Mason stanął na wysokości zadania.
              2. Wlazłkotek stanął na wysokości zadania. Jedynie chwilami było troszkę za ciemno w dolnym pomieszczeniu.
              3. Tapir stanął na wysokości zadania, gdyż nie popsuł tym razem korków.
              Było OK.
              Uwaga moja tylko taka, że trzeba chyba w takim powiadomieniu-zaproszeniu podać przewidywany czas zajęć. Połowa osób, które przybyły w połowie wyszło twierdząc, że nie myśleli, że to tyle będzie trwało i już mieli inne plany na popołudnie.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • warzechow
                Senior
                • 07-2005
                • 354

                #8
                Częsć,
                jak napisał Mason - no i po szkółce.
                Uważam, ze było nieźle.
                Przyszło i odhaczyło się na liście dokładnie 25 osób + kilka osób wpadło, i taka grupka sie chyba ilosciowo sprawdza.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                1. Mason stanął na wysokości zadania.
                2. Wlazłkotek stanął na wysokości zadania. Jedynie chwilami było troszkę za ciemno w dolnym pomieszczeniu.
                3. Tapir stanął na wysokości zadania, gdyż nie popsuł tym razem korków.
                Było OK.
                1. Stanął, a jakże.
                2. To był taki tajemniczo-masoński nastrój, Macieju
                3. Korków nie popsuł, ale Alta swoja tajemną siłą ukisił - sam nie wiem co gorsze.
                A że jak sam się przyznał przyłozył rękę do wczorajszego Stouta, sam nie wiem co będziemy degustować za 8 tyg.

                Dziekuję wszystkim uczestnikom za przybycie, Masonowi za ładny pokaz, ARTowi i Marusi za wielopłaszczyznowy patronat ze strony Browarbizu i Centrum Piwowarstwa.
                I oczywiscie planujemy nastepne spotkanie połączone z degustacją wczoraj uwarzonego piwa.

                Comment

                • Strusio
                  Member
                  • 09-2008
                  • 34

                  #9
                  Dziękujemy za pokaz warzenia. Strusio się strasznie nakręcił. Ale jakoś przeżył. Żałujemy tylko, że nie mogliśmy być do końca ale może następne warzenie zaliczymy od początku do końca.
                  Pozdrawiamy wszystkich Para Strusi.

                  Comment

                  • Tapir
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 730

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                    3. Korków nie popsuł, ale Alta swoja tajemną siłą ukisił - sam nie wiem co gorsze.
                    Strach pomyśleć co wyjdzie z tego warzonego w niedzielę Stouta Przecież nawet nie dotknąłem beczki z Altem a już się skisił a przy Stoucie nawet pomagałem. Nie ma co, powinno się mnie trzymać od piwa z daleka
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #11
                      Dziękuję wszystkim za przybycie, pomoc przy warzeniu i miłą atmosferę . Szczególne podziękowania dla warzechowa za brawurowy sprint po schodach z wodą do wysładzania . I oczywiście dla całej ekipy Wlazł Kotka.
                      Ostatecznie do fermentacji poszło 20,5 litra brzeczki 13 Blg. Drożdże wystartowały bez problemów i fermentacja przebiega w optymalnej temperaturze. Piwo ma już gotowy projekt etykiety, a nazywać się będzie "Koci Owiesik"
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎