Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Podstawki giełdowe Miłosławia z V OZGB w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    Podstawki giełdowe Miłosławia z V OZGB w Poznaniu

    Koledzy Kolekcjonerzy,

    doszły mnie słuchy, że na tegorocznej giełdzie w Warszawie w sprzedaży dostępna była ta oto wersja, rzekomo giełdowej, podstawki (skan zapożyczony od mafara).

    Czy ktokolwiek z Was ją kupił lub też widział dostępną w sprzedaży? Jeśli tak, napiszcie proszę KTO ją sprzedawał lub na jakich zasadach dystrybuował.

    To bardzo ważna i kluczowa informacja dla mnie...

    I druga rzecz, także ważna. Czy ktokolwiek z was kto był na V OZGB i zapłacił za wstęp - NIE OTRZYMAŁ podstawki, która mu się tego dnia należała? Część osób została odesłana do odebrania osobistego podstawki kilka dni później w sklepie Piwa Świata na Głogowskiej/Hetmańskiej - czy ktokolwiek z was był odebrać podstawkę osobiście i udało mu się (bądź też nie) wymienić kupon "upominek" na podstawkę giełdową?

    BARDZO proszę o informacje odnośnie w/w kwestii osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę w temacie, bo z tego co widzę, sprawy zaszły o wiele za daleko...

    pozdrawiam,
    Tomek
    Attached Files
  • Dariobeer
    Senior
    • 03-2008
    • 213

    #2
    Firma drukująca podstawki nie wyrobiła się z dostarczeniem na giełdę.Opóźnienie było około 2 tygodni.Gadżety można było odebrać osobiście,tak jak pisałeś w Poznaniu na Głogowskiej.Ta przedstawiona podstawka na fotce jest inna niż giełdowa-korek.
    W gadżetach były etykiety,kapsel,broszury i podstawka.Może na forum wypowie się organizator giełdy.
    www.birofilistyka.jimdo.com

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #3
      Firma nie zdążyła zrobić iluś tam podstawek i wobec tego wypuściła sama sobie nowy wzór?
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • Grothesk
        Senior
        • 11-2005
        • 811

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer Wyświetlenie odpowiedzi
        Firma drukująca podstawki nie wyrobiła się z dostarczeniem na giełdę.Opóźnienie było około 2 tygodni.Gadżety można było odebrać osobiście,tak jak pisałeś w Poznaniu na Głogowskiej.Ta przedstawiona podstawka na fotce jest inna niż giełdowa-korek.
        W gadżetach były etykiety,kapsel,broszury i podstawka.Może na forum wypowie się organizator giełdy.

        "Niech się wypowie organizator" rozbawiło mnie po pachy, ale jest głęboka racja a zarazem drugie dno w tym stwierdzeniu. Nie wiem jak organizator, ale współorganizator giełdy NIC na temat tej podstawki nie wie i nie wiedział. Nie konsultowano ze mną także idei stworzenia tejże podstawki ani logiki jej POgiełdowej dystrybucji. Jest to lekko zastanawiające...

        Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni o kolejne szczegóły, ale robi się coraz ciekawiej.

        Czy ktoś kupił to w Warszawie? Jeśli tak - to od kogo? Czy było to jedno źródło czy więcej?


        Tomek

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          Tomku, mam nadzieję że przed wywlekaniem sprawy na forum porozmawialiście sobie w gronie organizatorów giełdy na ten temat.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #6
            Tomek może zbyt słabo interesowałeś się giełdą i jej organizacją Doszły mnie takie słuchy.

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Tomku, mam nadzieję że przed wywlekaniem sprawy na forum porozmawialiście sobie w gronie organizatorów giełdy na ten temat.
              Nikt nikomu niczego nie wywleka. JESZCZE NIE. Próbuję jedynie dojść do prawdy swoimi kolekcjonerskimi źródłami/kanałami aby wiedzieć co się dzieje i co się mówi wokół giełdy i wokół sprawy podstawki. Wiesz dobrze Arturze, że ja mam wielką alergię na handlarzy i na różne szwindle, giełdowe szczególnie (patrz: moje wcześniejsze spory z kurdewieśkiem). Muszę być raz, że konsekwentny, dwa obiektywny. Nie mogę napieprzać na Radom mając bałagan na podwórku poznańskim... Bałagany mają na szczęście to do siebie, że można a wręcz trzeba je kiedyś posprzątać. Tak też wkrótce uczynię, gdy tylko zbiorę komplet informacji, których potrzebuję.

              pozdrawiam,
              Tomek

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                Tomek może zbyt słabo interesowałeś się giełdą i jej organizacją Doszły mnie takie słuchy.
                Mogły do Ciebie dojść takie słuchy. Ludzie różne rzeczy gadają... A jeszcze inne robią, i to jest bardzo ciekawe i dziwne na swój sposób. Tak czy siak, sprawę wyjaśnię.


                Tomek

                Comment

                • Dariobeer
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 213

                  #9
                  A co z gadżetami? Sporo osób zapłaciło,i nic nie dostało.Co ma zrobić ten co mieszka np.w Szczecinie,czy Krakowie.Specjalnie nie będzie jechał tyle kilometrów po kilka etykiet,kapsel i podstawkę.
                  www.birofilistyka.jimdo.com

                  Comment

                  • Grothesk
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 811

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer Wyświetlenie odpowiedzi
                    A co z gadżetami? Sporo osób zapłaciło,i nic nie dostało.Co ma zrobić ten co mieszka np.w Szczecinie,czy Krakowie.Specjalnie nie będzie jechał tyle kilometrów po kilka etykiet,kapsel i podstawkę.
                    Święta prawda. Dlatego właśnie pytam, czy są takie osoby, które OBIECANYCH i opłaconych (sic!) gadżetów nie otrzymały. Chcę wyjaśnić tą sprawę definitywnie aby nie było niejasności i co najważniejsze, osób pokrzywdzonych taką kulejącą dystrybucją. Paradoksalnie, ale mnie np. nie udało się miesiąc temu wymienić kuponów na podstawki w sklepie na Głogowskiej. Kobieta, która tam sprzedaje nic nie słyszała o akcji wymiany kuponów "upominek" na podstawki, stąd też moje zdziwienie i pytanie do was. Podejrzewam, że miałem pecha, bo po podstawkę pofatygowałem się dwa miesiące, a nie tygodnie, po imprezie. Nie zmienia to wcale faktu, że przy takim nakładzie w jakim podstawka została zamówiona, podstawek powinno wystarczyć wszystkim. W dalszym ciągu nie znam genezy powstania wzoru drugiego - podstawki pogiełdowej, która ukazała się w Warszawie.

                    Kto z Was wie, kto ją wtedy sprzedawał? Nie było mnie niestety na giełdzie więc mam zawężone pole manewru w tym temacie i mogę polegać jedynie na waszej informacji. Pomóżcie mi rozwiązać tą nurtującą mnie kwestię. Dzięki!

                    Tomek

                    Comment

                    • jedrek786
                      Member
                      • 11-2008
                      • 69

                      #11
                      Tomek tą podstawkę sprzedawał gość który na giełdzie w Poznaniu kasował na wejściu za bilety czyli ... wiesz już kto??? Mówiłem ci A propos to zaliczam się do grona osób które zrzekły się na giełdzie gadżetów i czekam do dzisiaj na nie Pozdrawiam

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jedrek786 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tomek tą podstawkę sprzedawał gość który na giełdzie w Poznaniu kasował na wejściu za bilety czyli ... wiesz już kto??? Mówiłem ci A propos to zaliczam się do grona osób które zrzekły się na giełdzie gadżetów i czekam do dzisiaj na nie Pozdrawiam
                        Dzięki za info. Czyli wychodzi na to, że podstawki sprzedawał Maciej. Czy ktoś jeszcze poza Tobą może to potwierdzić?


                        Tomek

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Sprawa wyjaśniona.

                          Zachęcam do lektury dyskusji na temat w/w podstawki.



                          Jest mi przykro, że sprawy przybrały taki obrót, ale widocznie tak musiało być.
                          Najważniejsze, że sprawa się wyjaśniła i zapadła strategiczna decyzja odnośnie imprezy. Nigdy więcej nie dopuszczę do podobnej sytuacji, co niniejszym potwierdzam podpisując się imiennie...

                          Tomasz Piekarski

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                            zapadła strategiczna decyzja odnośnie imprezy.
                            czyli?
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                              zapadła strategiczna decyzja odnośnie imprezy.
                              czyli?
                              edit Doczytałem, co z konkursem?
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎