Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, The Craft Beer Co, 82 Leather Lane, London

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    Wielka Brytania, The Craft Beer Co, 82 Leather Lane, London

    Rewelacyjny pub w dzielnicy Farringdon /niedaleko Barbicane/. Znakomite piwa z browaru Moor, zwlaszcza Illusion 4,8%, i Dark Star /b.popularny , zwłaszcza w Cask Pub and Kitchen, , ale zdecydowanie nie mój faworyt/, ale ponad wszystko oferta Mikkellera - wg mnie robi najlepsze piwa na świecie w prawie każdym z gatunków - tu były It's Alive 8% b. skomplikowane piwo, którego nazwa Golden Ale nie ma się w ogóle do smaku/ oraz Boo Goop /warzone razem z 3 Floyds/ b. ciężki Amber Ale, a może jednak Dubbel - pyszne. Potem jeszcze Quadrupel Mikkellera Swinging Harry 12% - genialne. Piłem też IPA z Haand brewery , ale było zbyt alkoholowe i za mało goryczkowe.
    Kiedy już barman stwierdził, że z kegów już nic mi nie zaoferuje , otworzył Magiczną Lodówkę, a tam....
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    a ceny?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • purc
      Senior
      • 02-2009
      • 650

      #3
      Drogo - 4,50 Ł za Mikkellera i Haand, 3,95 L za Southern Tier /b.dobre 2xIPA/ - ceny za pół pinty.Moor i Dark Star ok. 3,30-3,60 za pintę.
      Wracając do lodówki - barman wyciągnął stamtąd to, co Londyn i Anglia ma chyba najlepszego w tej chwili do zaoferowania - piwa z browaru Kernel w Southwark w pd. Londynie. Fantastyczne butelki - kilka rodzajów IPA, Stouty i Portery. Niazapomniane wrażenia - cena niestety 5Ł za 0,33.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎