Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Sopot, Ogrodowa 8, Małe Piwko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filipgun
    Member
    • 03-2012
    • 99

    Sopot, Ogrodowa 8, Małe Piwko

    Witam,

    Niedawno (albo dawno ) w Sopocie na tyłach Cafe Sanatorium otworzyli pierwszy (chyba) Beer House (był kiedyś jeszcze Amber House, ale była tak niska frekwencja, że zamknęli go po 2 miesiącach chyba).
    Nawet przytulne 2 poziomy (góra dla palaczy, na dole bar i sala dla niepalących), dosyć wygodne kanapy i krzesła, jakieś sportowe plakaty na ścianach i sport w TV
    Specjal z kija 0,5L za 5 zł, 1L za 8 zł bodajże. Z butelkowych (ceny od 6zł do 8-9zł)to chyba cała gama Ciechanów od wybornego po stouta (poza porterem), Amber (żywe, koźlak), Perły (raczej wszystkie), Łomże, Corneliusy też jakieś były i ostatnio wprowadzili Krakowiaka Nieklarowanego za 6 zł.
    Do tego jeszcze jakieś mocniejsze alkohole typu nalewki i wódka, ale mało tego, widać że skupili się na piwach.

    Czynne codziennie od 17 do ostatniego klienta

    W moim osobistym odczuciu jak na Sopot to nawet przystępne ceny, można posiedzieć, pogadać w spokoju bez przekrzykiwania się.

    codz. 14-2
    facebook
    Last edited by Pendragon; 26-10-2013, 15:46.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    No to się wysilili, hoho, tylko Specjal z beczki...
    Nawet niedawno odkryłem to miejsce (szukając Białe Wino i Owoce), ale ponieważ do 17 było jeszcze daleko, pozostało tylko obejrzeć lokal z zewnątrz.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filipgun Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)
      Specjal z kija 0,5L za 5 zł, 1L za 8 zł bodajże. (...).
      Jakiś czas temu skuszony nazwą wstąpiłem do tegoż lokalu. Gdy tylko zapoznałem się z ofertą tej piwiarni, parsknąłem śmiechem i wyszedłem.
      Last edited by abernacka; 27-03-2012, 13:25.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Ale skusiło cię "Małe piwko" czy "Beer House"?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10837

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale skusiło cię "Małe piwko" czy "Beer House"?
          Sam już nie wiem.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • filipgun
            Member
            • 03-2012
            • 99

            #6
            Pewnie Beer House :P albo jak pokazuje mi autokorekta "Beger Haus" :P

            Comment

            • kuryl
              PremiumUżytkownik
              • 08-2011
              • 35

              #7
              byłem tam wczoraj, to nawet nie zauważyłem, żeby lali coś z kija.
              oferta nie powala, ale jest jedno duże ALE...

              to jedna z dwóch knajp w Sopocie (w centrum), obok Józefa K., gdzie można napić się czegoś więcej niż koncerniaków. także ja się ciesze, że jest.
              nie zmienia to jednak faktu, że Sopot pozostaje piwną, czarną dziurą. chyba, że nie wiem o jakimś miejscu.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Posty dotyczące innych lokali zostały usunięte. Proszę o trzymanie się zasady jeden lokal = jeden temat.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Ponoć zamiast Specjala z kranu cieknie Prometeusz.
                  Temat do zbadania.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • filipgun
                    Member
                    • 03-2012
                    • 99

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ponoć zamiast Specjala z kranu cieknie Prometeusz.
                    Temat do zbadania.
                    Byłem w sobotę i niestety o takim piwie nawet nie słyszeli Z kija dalej się leje i raczej będzie lać Specjal (10zł/L) i Warka (11zł/L).

                    Za to oferta butelkowa się troszkę rozrosła: pojawiły się Pinty po 10 zł (Apetyt na życie, Koniec Świata, Atak Chmielu, Angielskie Śniadanie), był Grand Prix z Ciechana, Lwówki (ale też nie wszystkie) i tyle pamiętam.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎