PDA

Wersja pełna: : Stare Butelki-Moja Facebookowa strona!

Niedzwiadek14
22-04-2012, 22:43
No wlasnie ,jako tako po japonsku (mysle narazie)udalo mi sie upublicznic moj zbior! Sa to butelki z obszaru bylego zaboru Rosyjskiego i Galicji+kilka sztuk z bylego zaboru Pruskiego! Strona to -https://www.facebook.com/BirofilistykaButelki
Dajcie znac co o ty myslicie ,jakie macie uwagi i tp!
Pozdrawiam Andrzej!

zeko
23-04-2012, 06:55
Ładna kolekcja butelek Kolego ;). Piękne żywieckie sztuki.

Krzysiu
24-04-2012, 08:02
Uwagę mam taką, że fejsbuk nie najlepiej się nadaje do publikacji swoich kolekcji. Po pierwsze, dostępny jest tylko dla zalogowanych, a po drugie, wygoda operowania jest dla mnie przynajmniej mocno wątpliwa. Wydaje mi się, że lepiej tworzyć katalog zbiorów w takich programach jak Picasa, a na fejsbuku tylko zajawka.

Niedzwiadek14
24-04-2012, 18:25
Masz racje .Zdaje sobie z tego sprawe ze facebook to srednie miejsce!Szczerze to chcialem to wystawic gdziekolwiek i w jakis sposob rozpoczac ten dosc ciezki temat ,jakim jest strona z butelkami !Marzy mi sie by ktoregos dnia powstala takowa na wzor tej z etykietami J.Skrzyniarza!A moze jest ktos z Was Panowie kolekcjonerzy kto ma pomysl , czas i checi pomoc mi w tym przedsięwzięciu?
Pozdrawiam Andrzej!

Niedzwiadek14
24-05-2012, 20:48
Dla zainteresowanych dorzucilem kilka flach z kolekcji Tomka Motylewskiego :)
Chorzele ,Ciechomice ,Radzymin,Warszawa Zwiazkowy i Kutno Hurtownia piwa J.Duklas !!
Pozdrawiam Andrzej!

baania
24-05-2012, 21:21
dostępny jest tylko dla zalogowanych

A to nie prawda. Przeglądać można bez zalogowania (chyba, że właściciel strony inaczej to ustawi). Zalogowanie jest potrzebne do komentowania.

Niedzwiadek14
25-05-2012, 10:01
A to nie prawda. Przeglądać można bez zalogowania (chyba, że właściciel strony inaczej to ustawi). Zalogowanie jest potrzebne do komentowania.

To fajnie ,szczerze to sam nawet o tym nie wiedzialem !Myslalem juz o przeniesieniu jej w inne miejsce a tu prosze :)
A to oznacza ze bede dalej ja uzupelnial nie tylko w butelki z mojej kolekcji :kwiatek:
Pozdrawiam :stout:

zeko
25-05-2012, 10:21
A nie myślałeś o założeniu galerii na picasaweb??

Niedzwiadek14
25-05-2012, 10:29
W tej chwili juz nie mysle ,skoro ta fejsbukowa jest dostepna dla wszystkich :kwiatek:
:stout:

Eszogo1970
21-06-2012, 08:40
W tej chwili juz nie mysle ,skoro ta fejsbukowa jest dostepna dla wszystkich :kwiatek:
:stout:

W tej chwili przejrzałam całość po zalogowaniu się i gratuluje kolekcji. Niestety bez logowania mogłem obejrzeć tylko pierwszą stronę. Pomysł z upublicznieniem zbioru bardzo dobry i wart naśladowania. Ja również mam trochę Dolnego Śląska i Opolszczyzny w szkle i zabieram się do wrzucenia całości na picasa. Problem jest niestety z jakością zdjęć, przeglądałem wiele stronek ze zdjęciami butelek i wypadają one marnie. W chwili obecnej kombinujemy z kolegą jak jakością i czytelnością zdjęć. Dobre pod względem wyrazistości są zdjęcia kolegi NEURODER-a:http://www.kolekcjabutelek.yoyo.pl/index.html. Pozdrawiam, Mariusz

Niedzwiadek14
22-06-2012, 17:56
Zgadza sie niestety ): Calosc mozna obejzec tylko po zalogowaniu!
Kiedys trzeba bedzie pomyslec o picasa!
Narazie jest jak jest ,jak ktos chce popatrzec to stworzy sobie lewe konto i sie zaloguje :)
Fakt dobre zdjecia butelek to sztuka !Ja osobiscie -sprzet (znaczy zona) mam dobry!Ale wiele zalezy od swiatla ,koloru szkla itp!No i od umiejetnosci :) Moje sa slabe wiec wyszlo jak wyszlo !
Pozdrawiam Andrzej!

Niedzwiadek14
11-09-2012, 18:36
Witam!
Dla zainteresowanych i nie tylko :) informuje ze rozszrzylem ostatnio zakres mojej strony :kwiatek:
Chodzi o to ze znajdziecie tam nie tylko butelki z mojej kolekcji ale tez flachy z innych zbiorow .!Powrzucalem wszystko(obszar Polski do 1945 r) co mialem w kompie i co udalo mi sie wygrzebac w odchlani internetu:)i co dostalem od znajomych kolekcjionerow!
Wiem ze czesc zdjec moze nalezec do kogos z Was !Dlatego jesli ktos znajdzie cos swojego i ma cos przeciwko temu to prosze pisac to skasuje!
Z drugiej strony jesli ktos ma w zbiorze cos czego nie ma na stronie albo lepsze foty tych co juz sa ,to prosze o kontakt na pw!
Pozdrawiam Andrzej!

Niedzwiadek14
29-09-2012, 12:09
Witam!
Male info
Na dzis na stronie znajduje sie 282 albumy (browary,reprezentacje,sklady rozlewnie )co daje 2033 zdjecia !
Pozdrawiam Andrzej!