Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Zielona Dolina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Chorzów, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, Zielona Dolina

    W parku mnóstwo jest miejsc w których można dobrze zjeść, i wypić piwo. No to zaczynamy.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Zielona Dolina

    Zielona Dolina Lokal zbudowany w tym roku, w parkowej dolinie. Mieści się niedaleko wejścia do WPKiW, na wysokości Górnego Osiedla Tysiąclecia (nieopodal tzw. Kapelusza w którym mieści się tor kartingowy), jakieś 300 metrów od przystanku tramwajowego (linie 6, 11, 41). Leją Pilsnera Urquella (wielka reklama), Tyskie Gronie – 3.50 za pół litra. W ogóle jest tam przegląd całej chyba produkcji Kompanii Piwowarskiej.
    Grzane piwo za 4-5zł, grzane wino droższe. W środku zapach drewna. Podają pizzę, makarony, że niby to włoska kuchnia. Jest też chleb ze smalcem. Wielkie okna dają piękny widok na parkową zieleń. Latem spory teren zajmują ławy z parasolami.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
      Zielona Dolina Lokal zbudowany w tym roku, w parkowej dolinie.
      To "w tym roku" oznacza rok 2001 - ale ten czas leci.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎