Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kraków - Nowa Huta - os. Kościuszkowskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    Kraków - Nowa Huta - os. Kościuszkowskie

    Sklep alkoholowy na oś. Kociuszkowskim (na szczycie bloku nr 6, od strony os. Albertyńskiego). Jakiś tydzień temu zaszedłem tam po wodę mineralną, a tu taka niespodzianka. W lodówce Lwówek, Raciborskie, Ciechan, Gniewosz, Altbier z Jabłonowa. W końcu będę mógł pić polskie piwa bez konieczności jakiś dalszych wypraw Dzisiaj wybór jakby mniejszy, ale i tak kupiłem Gniewosza, Lwówek i Altbiera z Jabłonowa. Był też spory wybór Ciechana, ale jakoś nie mogę się przekonać do tych piw.
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    #2
    Się właściciel postarał. Długa półka Ciechana i Raciborskiego. Miło mieć taki sklepik tuż pod domem
    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • ergie
      Senior
      • 05-2004
      • 1041

      #3
      Dzisiaj mnie wryło w podłogę w tym sklepiku. Takiego wyboru piw pozakoncernowych jeszcze nie widziałem w żadnym okolicznym sklepie piwnym. Jako ciemny fan piw ciemnych wziąłem sobie 5 piw. nie wiem nawet co one warte, ale zaraz będziemy się doszkalać

      Manufaktura Piwna Browaru Jabłonowo = klasztorne piwo
      Browar Jabłonowo = Belfast
      Browar Kormoran = Kormoran Ciemny
      Sulimar = Cornelius Porter
      Browar Kormoran = Irish Beer

      Ogromnie jestem ciekaw jak mi bedą smakować
      Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
      ------------------------------------------------------------------
      Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎