Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Berlin, Banschstrasse 91, Schalander Hausbrauerei

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    Berlin, Banschstrasse 91, Schalander Hausbrauerei

    Za namową Norwega poznanego w Brewbakerze - "tam jest świetny pils"udałem się metrem do Frankfurter Allee. Czynne od 16 /sob -n od 12/. Do picia były Pils, Marzen , Dunkel i Weizen. Zacząłem od Pilsa - podano mi go z kawałkiem gumowej rury, która właśnie wypadła z kranu / no, bo ja jestem nowa, wyjaśniła pani zza baru/. Po wyjęciu rury i wymianie piwa efekty wciąż były niezadowalające. Rozwodniony, mdławy, bezgoryczkowy napój. Marcowe swoja nazwę zawdzięczało chyba tylko fantazji właściciela, ciemne było w miarę neutralne, na pszeniczne nie starczyło mi już sił.
    Ogólnie - trzymać się z daleka.
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    #2
    to jakis nowy przybytek?
    LP

    Comment

    • purc
      Senior
      • 02-2009
      • 650

      #3
      Browar restauracyjny - otwarty 2009.

      Comment

      • karol1000
        Senior
        • 09-2007
        • 1823

        #4
        bylem ostatnio, browarek bardzo mały i mało jest też miejsca, więc lepiej zrobić rezerwacje.
        Piwa jednak są bardzo przeciętne. Standardowo mają hella, dunkela i weizena + jedno sezonowe od czasu do czasu. Ja na sezonowe się nie załapałem.
        Piłem jasne i ciemne. Jasne z silnym posmakiem szmaty, ciemne poprawne ale bardzo mało wyraźne i właściwie to półciemne.
        W lokalu sporo książek o piwie i piwnych gier i za to mają plus. Obsługa miła
        LP

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎