Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Oleśnica, Kilińskiego 6/1, J&U Piwa Świata [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maciu82
    Senior
    • 02-2012
    • 100

    Oleśnica, Kilińskiego 6/1, J&U Piwa Świata [zamknięte]

    Dziś odkryłem w Oleśnicy ten sklep. Najlepszy w Oleśnicy. Piwko pięknie poukładane na półeczkach i miła obsługa. Jest w czym wybierać. Polska, Czechy, Niemcy.
    Wybrane dostępne browary:
    PINTA!!! Ciechan; Lwówek; Kormoran; Namysłów; Racibórz; Jagiełło; Jabłonowo; Fortuna; Kokanin; Krajan; Amber; Cornelius; Browar na Jurze;

    Skalak; Holba

    Ale patrzyłem głównie na polskie trunki. Serdecznie polecam ten sklep!
    Od dziś jestem jego stałym klientem
    "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
    galeria spożytych piw
    Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy
  • freesystemtheory
    Junior
    • 04-2012
    • 12

    #2
    To chyba nie jesteś z Oleśnicy Ja ten sklep odwiedzam od zeszłego roku...już chyba równo rok. Fakt to taki, że sklep rewelacja. Różnorodność piwa jak na taka mieścine ogromna. fakt tez taki, że na wejściu mnóstwo piw na których sprzedawca musi sie trochę dorobić, bo większośc ludzi kupuje w tym sklepie Perły W końcu spróbowałem dzięki niemu Pintę. czekam na reszte piw Pinty oraz AleBrowar.

    Comment

    • maciu82
      Senior
      • 02-2012
      • 100

      #3
      Jestem bardzo ciekawy ilu Oleśniczan go zna... Jakoś wcześniej nikt nie napisał tu o tym sklepie. Mieszkam w Oleśnicy od Stycznia zeszłego roku. Uważam zatem, że stosunkowo szybko poznałem ten supersklep! Zachęcam też właściciela aby zarejestrował się na forum i umieszczał info o nowościach
      "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
      galeria spożytych piw
      Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

      Comment

      • arek-m
        Member
        • 12-2006
        • 43

        #4
        Juz kilka tego typu sklepów w Olesnicy próbowało swych sił... Ten faktycznie trzyma się dobrze ale ma kiepską lokalizację. Gdybym nie wiedział, że takowy istnieje, na pewno bym na niego przypadkiem nie trafił. Tylko życzyć wytrwałości ;-)

        Comment

        • maciu82
          Senior
          • 02-2012
          • 100

          #5
          Sklep się rozkręca! Do oferty trafił Rowing Jack! Brawo! Niebawem także dołączy do oferty i Browar Widawa! Powrócił także browar Witnica. Na półkach także z powrotem juraskie i zawiercie:-) oj dużo dobrego się dzieje!! Oby tak dalej!
          "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
          galeria spożytych piw
          Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

          Comment

          • maciu82
            Senior
            • 02-2012
            • 100

            #6
            01.12 sklep zmienia adres. Od tego dnia najlepsze piwo w Oleśnicy kupimy przy ul. Kilińskiego, niestety nie pamiętam numeru. Nowy budynek w okolicach Biedronki. Oznacza to, że będę miał bliżej i pewnie częściej zaglądać będę Podobna oferta ma zostać ubogacona, ja nie mogę się doczekać
            "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
            galeria spożytych piw
            Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

            Comment

            • maciu82
              Senior
              • 02-2012
              • 100

              #7
              Na przenosiny jeszcze musimy zaczekać. Faktem jest że do jutra kupimy piwo jeszcze na Paderewskiego - a na półkach dużo ALE BROWARU stoi Będę trzymał rękę na pulsie i dam znać jak już na Kilińskiego 6/1 sklep będzie otwarty.
              "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
              galeria spożytych piw
              Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

              Comment

              • maciu82
                Senior
                • 02-2012
                • 100

                #8
                Jak obiecałem, tak czynię. Sklep od dziś ma nowe, lepsze miejsce. Kilińskiego 6/1 to adres, który z pewnością niejeden Oleśniczanin i nie tylko będzie pamiętać. Oprócz wyśmienitego piwa sklep poszerza ofertę win a także mocnych alkoholi, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś na półkach m.in.
                ALE BROWAR: Rowing Jack, Amber Boy, Naked Mummy.
                Kormoran: Świąteczne, Marcowe, Miodne, Szoko, Orkiszowe z miodem, Irish Beer, zestaw świąteczny
                Jagiełło: m.in. grzaniec, gruszkowe.
                i oczywiście wiele wiele innych. Jak mi się uda porozmawiać z szefową sklepu, być może na bieżąco będę ofertę uaktualniał.
                "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
                galeria spożytych piw
                Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

                Comment

                • maciu82
                  Senior
                  • 02-2012
                  • 100

                  #9
                  Administratora proszę o zmianę adresu w tytule wątku.
                  "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
                  galeria spożytych piw
                  Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23792

                    #10
                    Należy założyć nowy wątek dla sklepu w nowym miejscu.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • irek66
                      Junior
                      • 02-2013
                      • 5

                      #11
                      Niebawem Was odwiedze.

                      Byłem w tym sklepie zeszłego lata i zrobił na mnie wielkie wrażenie swoim asortymentem i doradztwem.Dla mnie-poczatkującego smakosza piw od tej pory zaczeła się piwna przygoda.Niebawem wybieram się w okolice Oleśnicy i na pewno odwiedze sklep w nowym miejscu.No to będzie się działo...

                      Comment

                      • maciu82
                        Senior
                        • 02-2012
                        • 100

                        #12
                        Z przykrośica informuję, że sklep zakończył działalność.
                        Czyżby nie było zapotrzebowania na dobre piwo w Oleśnicy??
                        "A we mnie samym wilki dwa, oblicze dobra, oblicze zła(...)Wygrywa ten, którego karmię!!"
                        galeria spożytych piw
                        Najlepszy Sklep z piwem w Oleśnicy

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎