Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski - kurs e-learning

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    Angielski - kurs e-learning

    Zbliża się okres wakacji, kończą się kursy językowe. Żeby nie wypaść z rytmu chciałbym kontynuować naukę na platformie. Czy ktoś z Was może polecić jakiś kurs on-line? Jest tego od cholery, ale nie chciałbym kupić jakiegoś gówna. Jakie macie doświadczenia z takimi kursami?
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #2
    A na jakim poziomie jesteś? Ja się uczyłem angielskiego ładnych parę lat, ale najwięcej dało mi regularne oglądanie Top Gear . Albo inne programy po angielsku, moim zdaniem najlepsza forma nauki to osłuchanie się i oczytanie, ale do tego trzeba mieć solidne podstawy.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      #3
      Skończyłem kurs na poziomie A2 (pre-intermediate). E-learning by mi pasował, bo są dni, że sporo czasu w pracy spędzam bezproduktywnie i mógłbym się uczyć w tym czasie.
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #4
        Ja bym na twoim miejscu zaczal czytac ksiazki po angielsku. Sa dostepne ksiazki z uproszczonym slownictwem, to pomaga w nauce slownictwa z kontekstu.
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • piotry
          Oj tam, oj tam !
          • 08-2005
          • 761

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja bym na twoim miejscu zaczal czytac ksiazki po angielsku. Sa dostepne ksiazki z uproszczonym slownictwem, to pomaga w nauce slownictwa z kontekstu.
          Bardzo przydatne info. Czy takie książki są jakoś oznaczone ?

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            #6
            Oczywiście. Wpisz w Google coś w stylu "angielski wersje uproszczone" i powinieneś coś znaleźć.

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • Makaron
              Senior
              • 08-2003
              • 2107

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
              Bardzo przydatne info. Czy takie książki są jakoś oznaczone ?
              Ja mialem kilka z Penguin. Byly oznaczone dla jakiego poziomu sa przeznaczone.

              Jesli ktos jest na poziomie srednio zaawansowanym proponuje serie ksiazek
              Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events. Sa to ksiazki dla dzieci, ale bardzo dobrze je sie czyta.
              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

              Comment

              • chris1985
                Senior
                • 07-2011
                • 227

                #8
                Ja polecam Busuu, moim zdaniem najlepsza stronka do angielskiego i nie tylko, bo jedyna jaka mnie wciagneła.
                Tylko moje piwo mnie rozumie...

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  #9
                  Dziękuje wszystkim na porady. Rzeczywiście daruje sobie ten e-learning. Kupię sobie jakąś książkę plus będę czytał artykuły necie. Tymczasem mam jeszcze jedno zapytanie http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=98655
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    #10
                    Też dorzucę parę groszy. Swego czasu przygotowywałem się do egzaminu z angielskiego na uczelni, chcąc popracować samemu zakupiłem kurs multimedialno - książkowy Angielski No problem! + z programem super memo.
                    Powiem szczerze, że do nauki miałem słomiany zapał, ale przerobiłem kilka lekcji (dość obszernych) i do tej pory pamiętam większość z tych rzeczy (przynajmniej tak mi się wydaje).
                    Wychodzi w sumie 20 - 30min dziennie, grunt to uczyć się regularnie. Przed każdą lekcją są powtórki poprzednich. Zamiast uczyć się lawiny pojedynczych słów, jest nastawienie również na całe zwroty, wyrażenia etc.

                    No i również polecam Ci czytanie angielskich książek z dostosowaniem do konkretnego poziomu.
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎