Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Wodna 2, Pub Piwna Piwnica [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grybow
    Junior
    • 11-2011
    • 8

    Przemyśl, Wodna 2, Pub Piwna Piwnica [zamknięte]

    Klimatyczna piwiarnia zaraz przy przepięknym pochyłym Przemyskim runku, na półce piwka z browarów Ciechan, Fortuna, Racibórz, Kormoran, Jagiełło, piwka czeskie, słowackie troche tego jest zwłaszcza że to ten sam właściciel co ma sklep z piwami regionalnymi w rynku, szkoda że tylko jeden nalewak, ponoć ma być więcej.
    Dzisiaj w nalewaku Lubuskie Zielone pare dni temu ponoć lali Irisha niepastrera z Kormorana... no nic powodzenia życzę, w końcu coś się zaczyna dziać w Przemyślu.
  • WojtekW
    Member
    • 03-2011
    • 73

    #2
    Byłem tam dwukrotnie i pub robi dobre wrażenie.Za pierwszym razem piłem lanego Kormorana, a za drugim Warmiaka w cenie 5 zł! Jeden kran, w którym właściciel rotuje gatunkami.Z rozmowy z barmanem wiem, że oprócz wyzej wymienionych piw był również Irish oraz Lubuskie. Z ciekawostek, to do każdego kufla porcja orzeszków gratis. Kolejnym plusem jest brak typowej sieczki radiowej na rzecz mocnych brzmień.
    Pierwszy tego typu lokal w Przemyślu, dlatego oceniam go bardzo wysoko. Czas jednak pokaże, czy przyjmie się w mieście, gdzie większość ludzi pije Leżajska albo "lepszego" Żywca czy Warkę.

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      #3
      A podczas tych odwiedzin jak z klientelą?

      Comment

      • WojtekW
        Member
        • 03-2011
        • 73

        #4
        Za pierwszym razem zastałem dwie osoby (niedziela około godz. 15). Drugi raz byłem o 16.00 zaraz po otwarciu i ludzie schodzili się, ale chyba głównie znajomi barmana, właściciela... Jak dla mnie przydałaby się jakaś reklama, nagłośnienie, bo sam trafiłem tam całkiem przypadkowo. Jutro będę tam wieczorem przed koncertem Kultu, to zobaczymy jak z frekwencją.

        Comment

        • Pabllo
          Junior
          • 08-2008
          • 22

          #5
          Odwiedziny początek października 2013

          Genialny wybór niekoncernowych lagerów plus
          szeroki wachlaż AleBrowaru i Pinty
          Dodatkowo trafiłem na premierę URSY z połoniny
          Aż dziwi fakt małej ilości gości

          Comment

          • WojtekW
            Member
            • 03-2011
            • 73

            #6
            Knajpka nie ma reklamy, miejscowi w większości nie mają pojęcia, że istnieje takie miejsce.

            Comment

            • kniazix
              Member
              • 08-2007
              • 69

              #7
              Na prawdę fajna inicjatywa jeśli chodzi o piwo w Przemyślu. Oby się przyjęła.
              Udało mi się zajrzeć w drodze powrotnej do domu i nie żałuję. Na nalewaku akurat był Litovel tmavy. Poza tym polskie regionalne i czeskie.
              Pozdrowienia dla barmana i dzięki za rozmowę. Oby właściciel zgodził się na zmiany w wystroju.
              Mam nadzieję, że lokal się utrzyma i będzie mi dane jeszcze tam wypić piwko

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #8
                Ciągle się jeszcze utrzymuje. Podzielam zdanie, że nie należy nic zmieniać w wystroju, to chyba jeden z ostatnich takich przybytków bez modernizacji. Na nalewaku Litovel ciemny nadal, ale z butelek da się kilka wybrać. Czynne do 24.00, a nawet dłużej, jeśli zajdzie taka potrzeba, jak powiedział (chyba) właściciel.

                Comment

                • otvirak
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 764

                  #9
                  Genialny, klimatyczny pub

                  Super miejsce! Byłem 25/26 września, czyli wrażenia mam "na świeżo". Co do oferty: Litovela z pipy nie można było akurat spróbować, ale był półciemny Bakalar i wybór innych Litoveli. Poza tym sporo polskich wynalazków. Nie to jest jednak wg mnie najważniejsze - liczy się klimat Z głośników punk lat 80/90-tych plus np. Lech Janerka i Wishbone Ash na zamówienie Z człowiekiem stojącym za barem (barman jakoś tu nie pasuje) długie i ciekawe rozmowy - pozdrawiam Piotrze! No i mocno elastyczne godziny wyszynku A wszystko w samym centrum pięknego Przemyśla!
                  Attached Files
                  niepoprawny czechofil


                  Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
                  WISŁA MISTRZ!

                  Comment

                  • kniazix
                    Member
                    • 08-2007
                    • 69

                    #10
                    Niestety nie dane było mi wypić tam piwka kolejny raz.
                    Nie wiem od kiedy, ale lokal zamknięty. Z boku na szybie kartka, że lokal do wynajęcia.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎