PDA

Wersja pełna: : AntyTyskie

AntyTyskie
06-11-2001, 19:27
Pozdrowienia od Atysa!

Przekazal mi strone i prosil zebym poinformowal Was o tym, ze wrocila "na orbite".

Pozdrawiam i zapraszam.

AntyTysiak

ART
06-11-2001, 19:47
o kolega Atys żyje, podziękuj mu ode mnie za pocztówkę.
ale temat wylatuje do działu "Przy Piwie"

slavoy
07-11-2001, 12:31
Może i ta omówiona pod powyższym adresem reklama kłamie, ale ja nie zważam na reklamy. Nie obchdzi mnie to że przeginają - prawie w każdej reklamie jest nieprawda. Liczy się tylko to że robią dobre Piwo. Dla mnie i tak Gronie rządzi wśród standardowych (czyt: dostępnych wszędzie) Piw.

slavoy
07-11-2001, 12:33
Ups! sorry...
Adres facet ma w profilu: www.antytyskie.prv.pl

ART
07-11-2001, 13:09
hmmm, na temat strony, to już sobie pogadaliśmy: http://browar.biz/forum/showthread.php?s=&threadid=559

Cezar
07-11-2001, 14:27
Dopiero teraz obejrzałem sobie stronę Atysa z antyreklamami Tyskiego i przeczytałem wypowiedzi z dyskusji na ten temat.

Tyskie, jak każde piwo - jednemu smakuje, innemu nie (mnie akurat nieszczególnie). Każdy produkt można chwalić, można oczywiście też krytykować. Ale żeby od razu taki rynsztok!? Jestem, powiem szczerze, zdegustowany. :(

Art, chyba warto zastanowić się nad jakąś formą cenzury na wypadek podobnych akcji w przyszłości. Istnieje bowiem ryzyko, że sponsorzy BROWARU mogą się poobrażać. :mad:

celt_birofil
07-11-2001, 15:37
Dziwi mnie fakt, że ta strona wciąż "hula" w sieci, skoro jest coś takiego jak netykieta a w każdym portalu jest regulamin, który osoba zakładająca witrynę musi zaakceptować i przestrzegać. W zawartych tam wymogach jest również wspomniane, jakich treści nie wolno propagować... :eek:

breslauer
22-07-2003, 08:11
Strona już nie "hula" ...

robox
26-10-2003, 10:40
breslauer napisał(a)
Strona już nie "hula" ...

... ale u nas temat jest kontynuowany w Humorze anty KP ;) .