Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Żwirki i Wigury 12/33, Promilowy Dom Piwa (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gdańsk, Żwirki i Wigury 12/33, Promilowy Dom Piwa (zamknięte)

    Nie wiem, nie byłem, nie znam asortymentu, adres znaleziony przypadkiem w serwisie trójmiasto.pl
    Last edited by Pendragon; 23-06-2012, 11:31.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • PanOptikon
    Member
    • 07-2010
    • 75

    #2
    Sklep znajduje się w pasażu Lotnia.

    W asortymencie w zasadzie to samo co w innych tego typu sklepach. Ciechany, Primatory, Czarnków, Skalaki... itp. itd.

    Uwagę zwraca natomiast... chemia z Niemiec

    Comment

    • zohan666
      Senior
      • 11-2012
      • 259

      #3
      Albo mają remont generalny albo (co bardziej prawdopodobne) likwidacja

      Comment

      • beaviso
        Senior
        • 02-2010
        • 215

        #4
        Wygląda na to, że interes został zwinięty...
        No cóż, na Zaspie to tylko Biedronka i Tani Armani mogą się utrzymać. Osiedle wyraźnie zdziadziało. Sklepowi nie pomogła, jak widać, lokalizacja w pobliżu nowych bloków. Byłem tam kilka razy, podczas odwiedzin mojej starej dzielnicy (30 lat dzieciństwa i młodości), za każdym razem inni klienci kupowali wszystko tylko nie dobre piwo. To Specjalka, to Taterkę, to wódkę tanią, ale nigdy ciekawego piwa. Smutne to.

        M.

        Comment

        • lucyna49
          Junior
          • 01-2013
          • 9

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beaviso Wyświetlenie odpowiedzi
          Wygląda na to, że interes został zwinięty...
          No cóż, na Zaspie to tylko Biedronka i Tani Armani mogą się utrzymać. Osiedle wyraźnie zdziadziało. Sklepowi nie pomogła, jak widać, lokalizacja w pobliżu nowych bloków. Byłem tam kilka razy, podczas odwiedzin mojej starej dzielnicy (30 lat dzieciństwa i młodości), za każdym razem inni klienci kupowali wszystko tylko nie dobre piwo. To Specjalka, to Taterkę, to wódkę tanią, ale nigdy ciekawego piwa. Smutne to.

          M.
          oj, smutne, smutne . Niestety zamknęli sklep . Bywałam , kupowałam. Mieli dobre trunki prezentowe . Piwka>> super smakowe .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎