Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rumunki Skępskie 28a (DK10), Stacja paliw BP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Le0n
    Junior
    • 08-2010
    • 4

    Rumunki Skępskie 28a (DK10), Stacja paliw BP

    Ta stacja obcego koncernu to prawdziwy skarb. Wybór piwa rewelacja, trudno zliczyć marki, które oferują. Na pewno znajdziecie tu pełną gamę z browarów Olsztyn, Ciechanów, Lwówek Śl., Pinta i wiele innych nie tylko krajowych. Osobiście skusiłem się na Rudą Wieśniaczkę i nie żałuję. Małżonka zachwalała Cydra ze szwedzkiego browaru Abro.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    A coś więcej o lokalizacji?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Le0n
      Junior
      • 08-2010
      • 4

      #3
      Około 1,5 km przed zjazdem na Skępe jadąc z Warszawy. Stacja http://www.zumi.pl/2084281,Stacja_pa...epe,firma.html. Zaskoczyło mnie, że w takim miejscu może być taki wybór piwa.

      Comment

      • mikmik
        Senior
        • 03-2011
        • 172

        #4
        Zgadza się. Po drodze do warszafki, zajrzałem tam zatankować paliwo a okazało się, że piwo też można (zwłaszcza o 5 rano).

        Comment

        • PrzemasBDG
          Member
          • 06-2013
          • 42

          #5
          Cały czas działa i wybór Piwa poza koncernowego jest naprawdę zacny, a wiele z nich można również pobrać z lodówki. Jak ktoś wybiera się w Bory Tucholskie, na Kaszuby lub nad morze (kierując się na A1 przed Toruniem), jadąc trasą nr 10 z Płońska na Bydgoszcz, to naprawdę warto się zatrzymać. tym bardziej, że będzie po prawej stronie.
          Keepers of the Faith

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #6
            Informacja telefoniczna od Ahumby. Sklep żyje i ma się coraz lepiej. Pinta, Wojcieszów i bardzo dużo wszelakiego dobra. Jak powiedział Maciek (w drodze na wczasy) wybór niekoncernowych piw naprawdę bardzo duży.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎