Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile za piwo regionalne?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boksiak
    Junior
    • 05-2011
    • 20

    Ile za piwo regionalne?

    Witam forumowiczów,
    ciekaw jestem ile każdy z nas jest w stanie zapłacić za piwo regionalne kupując je sklepie? Czy istnieje jakaś mityczna bariera cenowa???
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boksiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam forumowiczów,
    ciekaw jestem ile każdy z nas jest w stanie zapłacić za piwo regionalne kupując je sklepie? Czy istnieje jakaś mityczna bariera cenowa???
    Ale jakie piwo?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale jakie piwo?
      regionalne
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        regionalne
        To bez kozery powiem pińcet
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boksiak Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy istnieje jakaś mityczna bariera cenowa???
          Oczywiście, ze bariera cenowa istnieje. Każdy ma ją w swojej głowie. Nie nazwałbym jej mityczną.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            To ja zapytam się załozyciela tematu ile jest najwięcej w stanie zapłacić za samochód, nie wyszczcególniając ani rocznika, ani marki, ani modelu.

            Comment

            • Kelebrion
              Junior
              • 07-2012
              • 20

              #7
              tzn ile??

              ja np w E. LECLERCU widze ze sa trzy rodzaje Ciechana - Laggerowe, Miodowe,Wyborne Niepasteryzowane , Mocne Niepasteryzowane i ceny sa rozne Miodowe chyba 5zl a te inne ok 3.25zl wiec nie jest drogo

              i zastana wiam sie nad kupnem takiego piwa i wreszcze posmakowac czegos normlanego bedzie to dobry wybór??

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Decyzja o kupnie piwa za 3,25 to nie to samo co kupno domu i nie trzeba się chyba specjalnie naradzać co? Kup i zobacz, najwyżej źle zainwestujesz 3,25...

                Comment

                • boksiak
                  Junior
                  • 05-2011
                  • 20

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  To ja zapytam się załozyciela tematu ile jest najwięcej w stanie zapłacić za samochód, nie wyszczcególniając ani rocznika, ani marki, ani modelu.
                  odpowiadam na pytanie dotyczące samochodu : 32259 pln
                  A wracając do tematu: chodzi mi o piwa regionalne w ogóle, wybór stale się poszerza, celowo nie podaje tutaj ani nazw browarów ani gatunków piw. Wiadomo, że piwem nie jest koncernowy syf za 1.99

                  Comment

                  • boksiak
                    Junior
                    • 05-2011
                    • 20

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Decyzja o kupnie piwa za 3,25 to nie to samo co kupno domu i nie trzeba się chyba specjalnie naradzać co? Kup i zobacz, najwyżej źle zainwestujesz 3,25...
                    DZIĘKUJĘ!!!! Pierwsza konkretna kwota! a więc, czy ktoś da więcej niż 3.25?

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #11
                      Najpierw daj mi to piwo to powiem ci czy warto za nie tyle zapłacić.

                      Najpierw trzeba sprobować aby mówić o tym czy warto za nie tyle a tyle płacić.

                      Wyciągnij najpierw tego kota z worka.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        #12
                        odpowiadam na pytanie dotyczące samochodu : 32259 pln
                        Za 30-letniego malucha z przerdzewiałą karoserią, z jednym kołem i bez kierownicy też?

                        Comment

                        • boksiak
                          Junior
                          • 05-2011
                          • 20

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Za 30-letniego malucha z przerdzewiałą karoserią, z jednym kołem i bez kierownicy też?
                          A w życiu! za takiego to się nie biorę tak jak i za piwo z KP, GŻ, i C

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #14
                            No widzisz, a pod moje kryterium (samochód) też się łapie. Tak samo z piwem regionalnym, jednego nie wezmę za daro za inne mogę zapłacić...sporo.

                            Comment

                            • Livres
                              Senior
                              • 04-2012
                              • 324

                              #15
                              To ja zmieniając nieco tytułowe pytanie na - Ile najwięcej zdarzyło Ci się zapłacić za polskie piwo w sklepie? - odpowiem, że 7,50 (Imperium Atakuje).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎