Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - pokoje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    2012.09.07-09 - XI Wielki Zlot Forumowiczów - pokoje

    Admin sam siebie zrobił odpowiedzialnym za zamieszanie domkowe, ogłasza więc od razu zapisy do chałupek.

    Mamy do dyspozycji pokoje:
    3-osobowe: 1-14 (możliwe miejsce dla czwartej osoby jeśli chce spać na kanapie z osobą trzecią )
    i 2-osobowe: 15-32

    NUMERY NIE ODPOWIADAJĄ NUMERACJI POKOI W OŚRODKU

    Jako, że zaczynam, to mam przywilej pierwszeństwa

    Domek nr 1:
    1. Maggyk - kierownik domku
    2. ART
    3. kloss
    4.

    Domek nr 2:
    1. Ahumba - kierownik domku
    2. ŻonaTaxi
    3.
    4.

    Zapraszam do organizowania się w grupy oraz wyznaczanie KIEROWNIKÓW domków. W razie braku określenia takiej osoby, sam wyznaczam ochotnika
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Z chęcią podporządkuję się kierowniko... niczce domku nr 1. Skoro sam admin może, to ja tym bardziej.

    PS Oczywiście możecie dyskretnie odrzucić moją kandydaturę na PW (ze sprostowaniem na banerze w onecie).
    Last edited by żąleną; 13-07-2012, 00:45.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Już żem się zapisał. Kerownikem jak zwykle będzie Docent więc już go pogoniłem żeby otwierał domek.
      Last edited by dadek; 13-07-2012, 02:34.

      Comment

      • Basik
        Senior
        • 06-2006
        • 1308

        #4
        Art, nie chcę Ci namieszać z numeracją, więc przepraszam, jeżeli masz inną koncepcję

        Domek nr 1:
        1. Maggyk - kierownik domku
        2. ART
        3. kloss
        4.

        Domek nr 2:
        1. Ahumba - kierownik domku
        2. ŻonaTaxi
        3.
        4.

        POKÓJ nr 15 ("dwójka")
        1. Piotry- standardowy dyrektor w pokoju
        2. Basik- asystentka dyrektora
        Last edited by Basik; 13-07-2012, 06:31.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Dwójki? Ale nuuuda

          No to ja i Slav weźmiemy 16-stkę:
          1. Marusia - prezes
          2. Slavoy - prezes na urlopie
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
            Art, nie chcę Ci namieszać z numeracją, więc przepraszam, jeżeli masz inną koncepcję

            Domek nr 1:
            1. Maggyk - kierownik domku
            2. ART
            3. kloss
            4.

            Domek nr 2:
            1. Ahumba - kierownik domku
            2. ŻonaTaxi
            3. zgoda
            4.

            POKÓJ nr 15 ("dwójka")
            1. Piotry- standardowy dyrektor w pokoju
            2. Basik- asystentka dyrektora
            Dyrektorze Ahumba, dopiszcie mnie do waszego zamtuza.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • roka
              Junior
              • 09-2010
              • 12

              #7
              rezerwacja na Zlot w Pietrowicach

              Witam. Chcę zarezerwować dwa domki 3-osobowe. Czy to tutaj się robi ?

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                #8
                Domek nr 1:
                1. Maggyk - kierownik domku
                2. ART
                3. kloss
                4.

                Domek nr 2:
                1. Ahumba - kierownik domku
                2. ŻonaTaxi
                3.
                4.

                POKÓJ nr 15 ("dwójka")
                1. Piotry- standardowy dyrektor w pokoju
                2. Basik- asystentka dyrektora

                POKÓJ nr 16 ("dwójka")
                1. Mason- dyktator pokoju
                2. Masońska osoba towarzysząca
                Last edited by Mason; 13-07-2012, 08:09.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • Jurandofil
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 976

                  #9
                  Pokój nr 17
                  1. Jurandofil
                  2. p_stulka
                  Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                  Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                  Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                  Comment

                  • Jurandofil
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 976

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dwójki? Ale nuuuda
                    No właśnie... Już się Basik z Piotrym nie będą dziwić co ja tak smacznie śpię mimo hałasu w domku. Podczas gdy tak naprawdę zwijałem się z bólu po jakimś pięcioletnim lechu, który wciskacie Zlotowiczom i jeszcze każecie sobie sa to płacić
                    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika roka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Witam. Chcę zarezerwować dwa domki 3-osobowe. Czy to tutaj się robi ?
                      W sumie tak. Ale roka, zupełnie Cię nie znamy. Podstawowe informacje o sobie należy zawrzeć w profilu (brodacz w prawym górnym rogu). A o wszystkim (w tym o możliwości rezerwacji) i tak zdecyduje Jeszcze inny Brodacz
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • Raciborz
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 594

                        #12
                        domki

                        Niechce się wtrącać bo sam nie sprawdziłem osobiście.I musze wierzyć mojej siostrze która od kilku lat rok rocznie odwiedza ten ośrodek.Podobno w tym roku jest najgorzej,od kilku lat brak jakichkolwiek remontów(śmierdzi komuną).No ale przecierz wam chodzi głównie o towarzystwo a to napewno bedzie wyśmienite.Ciekawi mnie który browar jest wplanach,mam cichą nadzieje że Głubczyce.Nie byłem tam kilkanaście lat więc chętnie bym zobaczył co tam się dzieje .A Racibórz znam na wylot .

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Dwuosobowy
                          1. VanPurRz jako pełnomocny opiekun Jarka lat 12 z pełnomocnikiem od samego zythuma
                          2. Dkrasnodebski vel Cymbał vel Jarek lat 12 vel pies na Olę lat 10

                          ps. Decyzję podjąłem samodzielnie, jakby Jarek chciał jednak odciąć się od ojcowskiej pępowiny to nastąpią przetasowania.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niechce się wtrącać bo sam nie sprawdziłem osobiście.I musze wierzyć mojej siostrze która od kilku lat rok rocznie odwiedza ten ośrodek.Podobno w tym roku jest najgorzej,od kilku lat brak jakichkolwiek remontów(śmierdzi komuną).
                            Widocznie przedstawiono nam miejsca pokazowe, bo nie było aż tak źle. Widziałam mnóstwo gorszych ośrodków
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Jurandofil
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 976

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
                              (śmierdzi komuną)
                              Takie są najlepsze
                              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎