Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Aleje Jerozolimskie 42, British Bulldog Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • legart
    Senior
    • 06-2012
    • 913

    Aleje Jerozolimskie 42, British Bulldog Pub

    Pub w miejsce restauracji London Steak House. Lokalizacja róg Alei Jerozolimskich i Kruczej przy "Smyku" . W zasadzie miałem nie wchodzic gdyz odstrasza wielka reklama Carlberg Sommersby, ale się przemogłem.
    Z nalewaków oprócz Carlsberga i Kasztelana - Spitfire, Bishops Finger. Po 14 pln. Oprócz tego był pusty nalewak Old Speckled Hen.
    Acha i chyba mignął mi nalewak Guinessa w drugim miejszym barku w sieni.
    Wystrój częściowo "sportowy" (są telewizory z transmisjami) częściowo klubowo-kanapowy. Taki misz masz.
    Może od czasu do czasu wpadnę na jednego ale z beczki bo ceny nie są "sesyjne".
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Czekam ciągle na angielski pub ale z piwami trochę chociaż odbiegającymi od tego standardu.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 913

      #3
      Tez bym się napił w Warszawie jakieś brytyjskiej IPY z niszowego browaru , najchętniej z pompy. Ale prędzej trzeba będzie zainwestować w bilet do Krakowa...

      Comment

      • Livres
        Senior
        • 04-2012
        • 324

        #4
        Biorąc pod uwagę lokalizację, cena całkiem przyzwoita. Wpisuję na listę miejsc do odwiedzenia.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika legart Wyświetlenie odpowiedzi
          Tez bym się napił w Warszawie jakieś brytyjskiej IPY z niszowego browaru , najchętniej z pompy. Ale prędzej trzeba będzie zainwestować w bilet do Krakowa...
          Ja nie mam aż tak górnolotnych marzeń, Wystarczy mi coś spoza żelaznego zestawu Spitfire, Old Speckled Hen.
          Tym bardziej, że te można wypić w promocji po 16.00 w London Pub (czy jakoś tak) na E. Plater za 10 złociszków.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • legart
            Senior
            • 06-2012
            • 913

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja nie mam aż tak górnolotnych marzeń, Wystarczy mi coś spoza żelaznego zestawu Spitfire, Old Speckled Hen.
            Tym bardziej, że te można wypić w promocji po 16.00 w London Pub (czy jakoś tak) na E. Plater za 10 złociszków.
            A co tam leją?

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Pub się nazywa Legends a leją to samo tyle, że jest ta promocja (a przynajmniej całkiem niedawno przed Euro - była).
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • legart
                Senior
                • 06-2012
                • 913

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Pub się nazywa Legends a leją to samo tyle, że jest ta promocja (a przynajmniej całkiem niedawno przed Euro - była).
                Dzięki - 4 złote dla mnie robi róznice . Może jeszcze jest ta promocja.

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  #9
                  Teraz to już multitap. Rekalmują się, że mają 10 piw lanych. Faktycznie w jednym barze 7 kranów: Bishops Finger, Old Speckled Hen i Spitfire (ten ostatni chyba z pompy), 3 Grimbergeny i Carlsberg. W drugim barze 3: Guinness, Westons Cider i Kasztelan. W karcie zamiast Carlsberga jest Shandy. Ceny raczej wyższe: Guinness 18, Anglia 16, Kasztelan 10. Dużo obcokrajowców. Są warunki do oglądania meczów.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎