Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Surowieckiego 10c, Restauracja Spiżarnia - sklep z winami (d. Odessa)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Surowieckiego 10c, Restauracja Spiżarnia - sklep z winami (d. Odessa)

    Część informacji o tej knajpie można zasięgnąć w temacie o Odessie, bo dokładnie w tym miejscu ta knajpa plus sklep z winami powstała. Lubiłem Odessę, więc trochę niechętnie patrzyłem na nowy lokal w tym miejscu, a najciekawszą rzeczą jest to, że lokal kopiuje to co robiła Odessa, nie w 100 %, ale znacznie. Atrakcyjność oferty piwnej wygląda gorzej niż w Odessie, ale na razie cały czas jest w ofercie piwo z Raciborza. Pojawiła się w ogródku wędzarnia dająca wspaniałe zapachy. Denerwujące dla mnie jest w ogródku TV nastawione na TVN24, a w niej oczywiście non stop żerowanie na katastrofach, nieszczęściach itd. Oprócz piwa z Raciborza są dwa piwa koncernowe, ale patrząc na wystrój, koncern coś dał, to wymaga. A i lud pewnie ma też takie, a nie inne gusty.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎