Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy Rowing Jacku o FCJP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ra86dek
    • 04-2024

    Przy Rowing Jacku o FCJP

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
    Fajnie, cieszymy się, że jesteś taki światowiec. Ale postaraj się pisać po polsku bo ciężko Cie zrozumieć...
    Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat jak sformułowałem swoja poprzednią odpowiedz...jeżeli nie rozumiesz co jest napisane twój problem...oceniamy w tym wątku piwo a nie kogoś jak kto piszę poprawną składnią.Właśnie dlatego w naszym kraju jest taka zawiść przez takie osoby...przykro mi.W następnym poście postaram się o lepsze sformułowania pozdrawiam.
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ra86dek Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat jak sformułowałem swoja poprzednią odpowiedz...jeżeli nie rozumiesz co jest napisane twój problem...oceniamy w tym wątku piwo a nie kogoś jak kto piszę poprawną składnią.Właśnie dlatego w naszym kraju jest taka zawiść przez takie osoby...przykro mi.W następnym poście postaram się o lepsze sformułowania pozdrawiam.
    Zawiść przez osoby dbające o poprawną polszczyznę?

    Owszem, oceniamy w tym wątku piwo, ale Ty nie napisałeś o nim nic konkretnego.
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment


    • #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
      Zawiść przez osoby dbające o poprawną polszczyznę?

      Owszem, oceniamy w tym wątku piwo, ale Ty nie napisałeś o nim nic konkretnego.
      Heh skoro jesteś polonistą nauczaj w szkole...a co do opinii piwa to co mam rozebrać je na składniki pierwsze i podać skład czy co???masz skład podany na etykiecie...Czy nie wystarczy to co napisałem?no ewentualnie mogę dopisać ocena w skali do 5 daję 4,5.Za koncepcje, złożoność smaku jak i całokształt ogólnie smakuje mi więc polecam to piwo.Sądzę że wystarczy.Proszę o nie narzucanie wymagań oraz kryteriów wypowiedzi. Czytałem wypowiedz twoja na temat tego piwa podoba mi się,natomiast moja interpretacja jest podobna więc nie będę pisał tego samego i się powtarzał po innych..Ktoś kto spróbuje sam doświadczy smaku.
      Last edited by Gość; 15-07-2012, 16:49.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Heh skoro jesteś polonistą nauczaj w szkole...
        Umiejęne władanie poprawną polszczyzną to nie tylko domena polonistów...

        Comment

        • karabach
          Senior
          • 09-2011
          • 163

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
          Umiejęne władanie poprawną polszczyzną to nie tylko domena polonistów...
          a ja myślę że kol. ra86dek ma rację, nie doszukujmy się czegoś czego tak naprawdę nie ma. nie ilość postów tu zamieszczonych decyduje o tym czy o tamtym. każdy z nas ma swoje własne doświadczenia które niekoniecznie musiał tutaj wcześniej opisywać a i forma oceny danego piwa nie musi być taka jak u poprzednika...''a tak w ogóle to ide na pole bo pogoda całkiem niezło i cza by to wykorzystać''
          Rzeczpospolita Krakowska
          jak wychodze to tylko na pole

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Koledzy są tu nowi (mniej lub bardziej) i jeszcze najwidoczniej nie wiedzą, że na tym forum obowiązuje zasada pisania nie po "sieciowemu", tylko zgodnie z zasadami polskiej ortografii.
            Piętnujemy tu zwłaszcza zaczynanie zdania od małej litery czy brak przecinków. Każdy kto tu próbuje się wyłamać zostaje odpowiednio uświadomiony
            Last edited by Pendragon; 15-07-2012, 18:32.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • karabach
              Senior
              • 09-2011
              • 163

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Koledzy są tu nowi (mniej lub bardziej) i jeszcze najwidoczniej nie wiedzą, że na tym forum obowiązuje zasada pisania nie po "sieciowemu", tylko zgodnie z zasadami polskiej ortografii.
              Piętnujemy tu zwłaszcza zaczynanie zdania od małej litery czy brak przecinków. Każdy kto tu próbuje się wyłamać zostaje odpowiednio uświadomiony
              czy gwara np.krakowska będzie piętnowana ?
              bo mnie na studiach wręcz zachęcano do jej stosowania (nigdy jej nie unikałem) sam byłeś kiedyś mniej lub bardziej nowym na tym forum. a co do tzw. poprawnej polszczyzny to może nie dyskutujmy bo mógłbym Cię troszkę zawstydzić. Twoje zdrowie
              Rzeczpospolita Krakowska
              jak wychodze to tylko na pole

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                czy gwara np.krakowska będzie piętnowana ?
                bo mnie na studiach wręcz zachęcano do jej stosowania (nigdy jej nie unikałem) sam byłeś kiedyś mniej lub bardziej nowym na tym forum. a co do tzw. poprawnej polszczyzny to może nie dyskutujmy bo mógłbym Cię troszkę zawstydzić. Twoje zdrowie
                Wyjaśnij mi proszę co ma gwara do niezrozumiałego, nieskładnego bełkotu? A jeżeli nie rażą Cię takie wypowiedzi to nikogo i niczym tu nie zawstydzisz.
                Ja też byłem kiedyś nowy na tym forum ale zanim zacząłem pisać upewniłem się, że napisze składnie, z sensem i coś wnoszącego do tematu.
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                  czy gwara np.krakowska będzie piętnowana ?
                  bo mnie na studiach wręcz zachęcano do jej stosowania (nigdy jej nie unikałem) sam byłeś kiedyś mniej lub bardziej nowym na tym forum. a co do tzw. poprawnej polszczyzny to może nie dyskutujmy bo mógłbym Cię troszkę zawstydzić. Twoje zdrowie
                  Zawstydź go. Z tych Twoich postów wynika, że będzie Ci chyba trudno i trochę czasu będziesz musiał na to poświęcić, żeby napisać nawet prosty post poprawnie. Wszystko jednak możliwe, masz tyle pomocy, nawet w przeglądarce.

                  Comment

                  • karabach
                    Senior
                    • 09-2011
                    • 163

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                    Wyjaśnij mi proszę co ma gwara do niezrozumiałego, nieskładnego bełkotu? A jeżeli nie rażą Cię takie wypowiedzi to nikogo i niczym tu nie zawstydzisz.
                    Ja też byłem kiedyś nowy na tym forum ale zanim zacząłem pisać upewniłem się, że napisze składnie, z sensem i coś wnoszącego do tematu.
                    nie zauważyłem nic co by wskazywało że to jest bełkot...
                    gość przelał na ''papier'' swoje wrażenia a że zrobił to nazbyt wylewnie to chyba dobrze świadczy o jednym,mianowicie chce się podzielić swoimi wrażeniami i wcale nie musi robić tego w taki sposób jak inni. Czyż nie mam racji ?
                    Rzeczpospolita Krakowska
                    jak wychodze to tylko na pole

                    Comment

                    • karabach
                      Senior
                      • 09-2011
                      • 163

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zawstydź go. Z tych Twoich postów wynika, że będzie Ci chyba trudno i trochę czasu będziesz musiał na to poświęcić, żeby napisać nawet prosty post poprawnie. Wszystko jednak możliwe, masz tyle pomocy, nawet w przeglądarce.
                      jesteś prostym człowiekiem i chwała ci za to
                      Rzeczpospolita Krakowska
                      jak wychodze to tylko na pole

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                        jesteś prostym człowiekiem i chwała ci za to
                        Życzę Ci, żebyś Ty też był takim prostym człowiekiem piszącym poprawnie, nie bełkocząc, bo na razie jesteś zwykłym bełkoczącym prostakiem, nie umiejący nawet pisać po polsku.

                        Comment

                        • karabach
                          Senior
                          • 09-2011
                          • 163

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                          Życzę Ci, żebyś Ty też był takim prostym człowiekiem piszącym poprawnie, nie bełkocząc, bo na razie jesteś zwykłym bełkoczącym prostakiem, nie umiejący nawet pisać po polsku.
                          jeżeli nie piszę po polsku to jakim cudem jesteś w stanie odczytać moje posty.
                          Żałosny jesteś kolego i może skończmy już tą wymianę zdań.Życzę ja Tobie byś był zawsze sobą i tylko sobą!!! miłego wieczoru
                          Rzeczpospolita Krakowska
                          jak wychodze to tylko na pole

                          Comment

                          • Noriusz81
                            Senior
                            • 11-2008
                            • 388

                            #14
                            Liczę, że odpowiednie Osoby - usuną tę nic nie wnoszącą do tematu Rowing Jacka dyskusję
                            Amen.
                            Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                            Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                            2286 ze 162 krajów
                            Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karabach Wyświetlenie odpowiedzi
                              jeżeli nie piszę po polsku to jakim cudem jesteś w stanie odczytać moje posty.
                              Ty naprawdę jesteś tak głupi czy tylko tak dla zgrywy trolujesz?

                              Jest tu jakiś admin? Chyba czas tę dyskusję posłać gdzie jej miejsce...
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎