Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Olimpiada, Tomasz Majewski, piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    Olimpiada, Tomasz Majewski, piwo

    Dużo na forum marudzi się ta temat formy naszych sportowców na olimpiadzie.
    Jest jednak jeden taki, co nie zawodzi.

    Tomasz Majewski.

    Na dodatek nie gwiazdorzy, lubi piwo i tego nie kryje:


    Kulomiot Tomasz Majewski to chłop na schwał. Ponad dwa metry wzrostu, prawie 140 kilogramów żywej wagi, a przy tym dusza-człowiek. "Nie musimy jeść jajek ani pochłaniać kilogramów odżywek jak kulturyści. Nie musimy codziennie rano wstawać i robić przysiadów w pidżamie. A po zawodach się spotykamy, idziemy na piwo, bawimy się" - opowiada w rozmowie z DZIENNIKIEM.


    Najważniejszy cytat /już historyczny/:

    "Ja jestem Tomek Majewski, kulomiot. Zwykły gość. Czasem lubię się napić piwa, czasem pójść z dziewczyną do kina. Na treningi na AWF dojeżdżam metrem z drugiego końca Warszawy. Za złoto dostanę pieniądze i samochód, ale i tak będę jeździł metrem. Tak jest najszybciej, najprościej i najbezpieczniej. Ile mogę wypić? Dużo, bo jestem dużym człowiekiem. Bardzo lubię popijać sobie browar i grać na PlayStation w gry fantasy."

    Może zamiast biadolić i krytykować sportowców zrzućmy się na duży prezent dla wielkiego człowieka.

    Niech będzie to piwo z małych browarów, od piwowarów domowych. Beczka, butelki, dowolnie, można to ustalić. I w podziękowaniu wyślijmy mu, niech ma! Co i jak można ustalić. Też mogę się ewentualnie dorzucić. Ciekawi mnie jaka będzie reakcja...
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    A jak to sobie logistycznie wyobrażasz? Pomysł zacny, ale...
    Last edited by e-prezes; 11-08-2012, 09:02.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Ustal adres wysyłki, skompletujemy zestaw i wyślemy.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Ustal adres wysyłki, skompletujemy zestaw i wyślemy.
        Ok, ustaliłem kontakt na jego menedżera

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #5
          Ja swoje trzy grosze też chętnie dorzucę
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4994

            #6
            Mysle, ze najprosciej bedzie jak beczke piwa wysle mu pan Marek J.
            A forumowicze odwdziecza mu sie zwiekszonym spozyciem ciechanowskich piw np przez miesiac.
            5400 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12118

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
              Mysle, ze najprosciej bedzie jak beczke piwa wysle mu pan Marek J.
              A forumowicze odwdziecza mu sie zwiekszonym spozyciem ciechanowskich piw np przez miesiac.
              Tak przy okazji, nie masz ochoty na przesyłkę ode mnie piw z nowych polskich minibrowarów?

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4994

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                Tak przy okazji, nie masz ochoty na przesyłkę ode mnie piw z nowych polskich minibrowarów?
                A potrafisz je tak wyslac by Urzad Celny w Gdyni ich Ci nie odeslal
                5400 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12118

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  A potrafisz je tak wyslac by Urzad Celny w Gdyni ich Ci nie odeslal
                  Nie potrafię, sam sobie to załatw, a ja odwdzięczę się tym browarom zwiększonym spożyciem piw np przez miesiąc? Fajny prezent?

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    A potrafisz je tak wyslac by Urzad Celny w Gdyni ich Ci nie odeslal
                    Wysyłając drogą lotniczą nie miałem takich problemów, wysłane wina czy piwa dochodziły do adresatów nieuszkodzone
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4994

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wysyłając drogą lotniczą nie miałem takich problemów, wysłane wina czy piwa dochodziły do adresatów nieuszkodzone
                      A jak opisywales zawartosc?
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                        Niech będzie to piwo z małych browarów, od piwowarów domowych. Beczka, butelki, dowolnie, można to ustalić. I w podziękowaniu wyślijmy mu, niech ma! Co i jak można ustalić. Też mogę się ewentualnie dorzucić. Ciekawi mnie jaka będzie reakcja...
                        Lepiej butelki, nie wydaje mi się, żeby miał w domu nalewak
                        Ja mogę dorzucić coś z browaru domowego, jakiś piwowarski skarb Polski i coś z oferty MP.
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • dori
                          Senior
                          • 10-2004
                          • 320

                          #13
                          Chętnie coś dorzucę

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            A jak opisywales zawartosc?
                            wysyłałem listem poleconym więc nic nie opisywałem
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9729

                              #15
                              Co do Tomasza Majewskiego, to wydaje mi się, że byłby on idealną wręcz osobą do promocji Krzepiaka. Obawiam się jednak, że na przeszkodzie mogą stanąć obecne kontrakty sponsorskie...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎