Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Piłsudskiego 54, Tomson sklep spożywczo - monopolowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sasser
    Senior
    • 07-2012
    • 107

    Olsztyn, Piłsudskiego 54, Tomson sklep spożywczo - monopolowy

    Ostatnio postanowiłem odwiedzić ten sklep i miło zostałem zaskoczony. Sklepik mały, ale przy wejściu znajduje się regał z różnymi piwami. A tam m. in. piwa z Pinty (na pewno brakuje "Dobrego wieczora", reszty nie jestem pewien), Ambera, Kormorana, Witnicy i innych browarów. Odwiedzę sklep kolejnym razem, to bardziej się przyjrzę asortymentowi . Dodam, że "Dymy marcowe" kupiłem za 6,10 zł, a "A'la grodziskie" za 5,80 zł.
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1302

    #2
    byłem w tym sklepie
    wybór, owszem, jak na olsztyn dobry
    ale pani z różowymi tipsami za ladą opryskliwa
    z trudem doszła do ładu z niespełna 20-ma piwami
    piw na półce nie wolno ruszać, wszystko "podaje sprzedawca"
    dodam, że prócz ciechana i lwówka reszta jest ciepła
    cóż, pojadę tam jeszcze, kiedy mnie los przymusi,
    ale specjalnej reklamy bym temu miejscu nie robił.
    veni, emi, bibi

    Comment

    • sasser
      Senior
      • 07-2012
      • 107

      #3
      A co byś w Olsztynie polecił? Mnie w sumie zaskoczyło, żę była tam właśnie Pinta, bo nigdzie nie miałem okazji spotkać.

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1302

        #4
        sęk w tym, że nie wiem, co ci polecić.
        w olsztynie bywam jednak okazyjnie.
        następne zakupy mam zamiar zrobić na wojska polskiego
        (jest stosowny wątek), ale dotąd tam nie byłem.
        jest jeszcze sklep 'kufer' na barcza (na dole).
        tam też widziałem pinty, ale wybór u nich
        jest raczej wyrywkowy, czyli raz jest 'atak',
        a raz 'grodziskie' i nie wiadomo, czego się spodziewać.
        natomiast pani za ladą wydała mi się tam o niebo milsza.
        nie wspominając już o tym, że piwa można było dotknąć,
        zanim się za nie zapłaciło.
        veni, emi, bibi

        Comment

        • zerom_ol
          Member
          • 10-2011
          • 50

          #5
          W zasadzie ten sklep jest zaraz obok mojego mieszkanie więc czasem ale raczej rzadko go odwiedzam. Piwo po za tym że nie jest w lodówce i podawane jest jedynie przez sprzedawce ma tam jeszcze jedną wada a mianowicie jest to cena sklep ma stosunkowo wysoką marżę w porównaniu np. z Konradem . Jedyna osoba która tam dosyć chętne obsługuje klienta jest jeden chłopak z którym można nawet zamienić dwa trzy zdania. z asortymentu jest: kormoran, Ciechan, Witnica, pinta, rycerz z Gościszewa, Koreb, Amber Cornelius trochę Primatora i parę innych który marek nie pamiętam lub nie znam.
          W sklepie ty robię zakupy jedynie w tedy gdy nie mam innego wyjścia.

          Comment

          • krysia15
            Junior
            • 09-2012
            • 1

            #6
            Do Pana Tfur... Co do Pańskiej opinii o tym sklepie to się nie zgadzam. Tam jest bardzo dobra i miła obsługa. Mieszkam nie daleko tego miejsca. Wybór jest ogromny bo około 260 rodzai piwa, a że nie jest zimne to raczej nie możliwe przy tylu rodzajach. Bardzo lubię tam zaglądać. Piwa dla kobiet są bardzo rozmaite i różne smaki tylko wybierać... Naprawdę polecam szczególnie piwko Jagodowe i Cornelius Grapefruitowy

            Comment

            • canigggia
              Senior
              • 10-2009
              • 451

              #7
              Dziś odwiedziłem pierwszy raz ten sklep. Sklep połączony jest ze sklepem spożywczo-warzywnym, jeśli dobrze dostrzegłem. Piwa faktycznie podaje pani, ale mi to jakoś nie przeszkadza, bardziej chyba jej. Poznałem właściciela sklepu, nomen omen Tomek, jak ja. Bardzo sympatyczny człowiek, widać, że zależy mu na tym sklepie, na szerokiej gamie odbiorców i na tym by się rozwijał. Miałem wrażenie, że bardzo lubi piwo i to jest jakby jego odpowiedź na nędzę sklepową i asortymentową Olsztyna. Chwała mu za to. Wybór, jak na Olsztyn bardzo duży. Jest Polska (nie ma tylko AleBrowaru, ale liczę, że będzie), Rosja, Czechy, Belgia, nawet Armenia i wiele innych. Mi się przyjemnie rozmawiało, spędziłem kilka bardzo fajnych minut w tym sklepie, wyszedłem z piwkami oraz giftem bardzo zadowolony. Na pewno będąc weekendami w Olsztynie, będę częstym klientem. W Olsztynie asortyment porównywalny ma tylko Stara Warszawska. Polecam sklep.
              Browarnik Tomek
              TomCani

              Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

              Comment

              • zerom_ol
                Member
                • 10-2011
                • 50

                #8
                Odwiedziłem kolejny raz ten sklep ponieważ mam do niego zaledwie jakieś 100m.
                Co do asortymentu nic się nie zmieniło. Doszło "Orkiszowe z czosnkiem". Z informacji właściciela w przyszłym tygodniu nowości z Pinty i w następny piątek chyba pierwsze miejsce w Olsztynie gdzie będzie można nabyć piwa z Alebrowaru
                Last edited by zerom_ol; 10-11-2012, 20:45.

                Comment

                • Michelo
                  Junior
                  • 08-2009
                  • 6

                  #9
                  Faktycznie, spory wybór polskich piw ale jednak zbyt często nie będę tam zaglądał. Dzisiaj po zakupie czterech piw okazało się w domu, że mam policzone za pięć (coś mi ta cena się za duża wydawała ale głupi nie sprawdziłem od razu w sklepie). Poza tym półki z piwami są poustawiane w przejściu, co chwila ktoś przechodzi, nie można spokojnie wybrac piw ani nawet wziąć samemu z półki.

                  Comment

                  • sasser
                    Senior
                    • 07-2012
                    • 107

                    #10
                    Polecam zwrócić uwagę na terminy ważności kupowanych piw, bo już 2 razy zdarzyło mi się kupić przeterminowane piwo, a jedno blisko terminu,

                    Comment

                    • zerom_ol
                      Member
                      • 10-2011
                      • 50

                      #11
                      Jak najbardziej popieram sprawę terminu ale wystarczy o tym powiedzieć sprzedawcy i albo da w terminie albo zaproponuje przynajmniej jak ja zauważyłem u siebie przeterminowane piwo obniżenie ceny o 50%

                      Comment

                      • lucyna49
                        Junior
                        • 01-2013
                        • 9

                        #12
                        Sprzedawca TOMEK

                        Witam tak to prawda jest w tym sklepie Pan TOMEK (sprzedawca , nie mylić z właścicielem TOMKIEM ) Pan Tomek to miły ,młody uroczy człowiek , ktory chetnie podaje towar z półek , po sklepie biega jak " RAKIETA" , doradzi i chetnie udziela informacji na temat piwek i wodek . Taki sprzedawca to unikat . :-)

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zerom_ol Wyświetlenie odpowiedzi
                        W zasadzie ten sklep jest zaraz obok mojego mieszkanie więc czasem ale raczej rzadko go odwiedzam. Piwo po za tym że nie jest w lodówce i podawane jest jedynie przez sprzedawce ma tam jeszcze jedną wada a mianowicie jest to cena sklep ma stosunkowo wysoką marżę w porównaniu np. z Konradem . Jedyna osoba która tam dosyć chętne obsługuje klienta jest jeden chłopak z którym można nawet zamienić dwa trzy zdania. z asortymentu jest: kormoran, Ciechan, Witnica, pinta, rycerz z Gościszewa, Koreb, Amber Cornelius trochę Primatora i parę innych który marek nie pamiętam lub nie znam.
                        W sklepie ty robię zakupy jedynie w tedy gdy nie mam innego wyjścia.

                        Comment

                        • szostepiwo
                          Member
                          • 12-2012
                          • 42

                          #13
                          Gdzie tem sklep jast? Jakiś adres dajcie dokładniejszy!!

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1302

                            #14
                            adres masz powyżej
                            to pawilon przy liceum
                            sklep bodaj drugi od ulicy
                            nie można nie trafić
                            raczej
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • shine
                              Junior
                              • 02-2013
                              • 7

                              #15
                              Nie wiem co Wam sie tak podoba w tym sklepie. Ceny dosc wysokie, a obsluga niezbyt fajna. Ostatnio kupilam czekoladowe i jagodowe z terminem sprzed 2 tygodni, a jak zanioslam tej "milej Pani"(z tego co wiem to chyba juz na szczescie ja zwolnili)zeby zareklamowac to myslalam, ze mi tymi tipsami oczy wydrapie. Jeden plus to taki, ze spoty wybor maja, ale jak poszukacie w innych sklepach to tez jest ok, a i ceny gdzie niegdzie duzo nizsze.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎