Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.12.08 - Kraków, II Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19165

    2012.12.08 - Kraków, II Mikołajkowy Konkurs Piw Domowych

    Termin przeprowadzenia oceny piw to 08 Grudnia 2012.

    Tegoroczne kategorie:

    - Piwo specjalne – Świąteczne ALE (opis stylu) – Gęstość początkowa: 12 i więcej °Blg
    - Angielskie Indian Pale ALE BJCP 14,A– Gęstość początkowa: 12,4 – 18,2 °Blg
    - Sweet Stout BJCP 13,B – Gęstość początkowa: 11 – 14,7 °Blg

    Dla ciekawskich link do regulaminu.
    Last edited by e-prezes; 04-09-2012, 17:04. Powód: ;)
  • tieroo
    Member
    • 05-2010
    • 46

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Za stroną organizatora: Tomasza Rogaczewskiego

    Konkurs Piw Domowych przeprowadzony zostanie zgodnie z wytycznymi Komisji ds. Szkolenia i Certyfikacji Sędziów Konkursów Piwa PSPD zawartymi w Przewodniku dla organizatorów konkursów piw domowych.
    Tego nigdzie nie napisałem ;-)

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Uznałem, że skoro poprzednia edycja miała wysoki poziom to i ta zapewne utrzyma taki poziom

      Comment

      • tieroo
        Member
        • 05-2010
        • 46

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Uznałem, że skoro poprzednia edycja miała wysoki poziom to i ta zapewne utrzyma taki poziom
        No ja myślę że będzie nawet wyższy ;-)

        Comment

        • raczek84
          Member
          • 10-2011
          • 58

          #5
          A po Krakowie zapraszamy na debiut do Torunia.

          Comment

          • tieroo
            Member
            • 05-2010
            • 46

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika raczek84 Wyświetlenie odpowiedzi
            A po Krakowie zapraszamy na debiut do Torunia.
            Myślę ze to realne, rozumiem ze najpierw Wy zawitacie do Krakowa ?

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19165

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tieroo Wyświetlenie odpowiedzi
              No ja myślę że będzie nawet wyższy ;-)
              Czyli jednak będzie jak pisałem
              Lista sędziów też ciekawa.

              Informacje tutaj.

              Comment

              • tieroo
                Member
                • 05-2010
                • 46

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Czyli jednak będzie jak pisałem
                Lista sędziów też ciekawa.

                Informacje tutaj.
                Tak, po dłuższych dyskusjach i częściowemu przekazaniu organizacji Małopolskiemu Oddziałowi Terenowemu PSPD, konkurs będzie organizowany na zasadach stowarzyszenia. Lista sędziów nie jest jeszcze zamknięta i wkrótce pojawia się kolejne informacje.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19165

                  #9
                  A tak z innej beczki, czy członkiem MO PSPD musi być mieszkaniec małopolski?

                  Comment

                  • tieroo
                    Member
                    • 05-2010
                    • 46

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    A tak z innej beczki, czy członkiem MO PSPD musi być mieszkaniec małopolski?
                    Oficjalny skrót to MŁOT ;-),
                    Obecnie regionem działania przyjętym w uchwale jest małopolskie, ale jeżeli będą osoby chętne z ościennych, możemy wnioskować do centrali o rozszerzenie rejonu działania.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎