Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Tomasza 30, Beer Gallery - Luxury

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    św. Tomasza 30, Beer Gallery - Luxury

    Niewielki, niedawno otwarty lokalik na rogu św. Tomasza i św. Krzyża, naprzeciw House of Beer. Z nalewaka 8 piw belgijskich (m.in. Blanche de Namur, Pink Killer, Floreffe Dubble, Maredsous 10) w cenie 12 zł/0,33 l. Podobno tańszy jest nijaki Pax Pils, ale nie dopytywałem po ile. Ponadto mnóstwo belgijskich piw butelkowych.
    Last edited by toto; 14-09-2012, 11:35.
  • venomous
    Junior
    • 07-2011
    • 16

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika toto Wyświetlenie odpowiedzi
    Niewielki, niedawno otwarty lokalik na rogu św. Tomasza i św. Krzyża, naprzeciw House of Beer. Z nalewaka 8 piw belgijskich (m.in. Blanche de Namur, Pink Killer, Floreffe Dubble, Maredsous 10) w cenie 12 zł/0,33 l. Podobno tańszy jest nijaki Pax Pils, ale nie dopytywałem po ile. Ponadto mnóstwo belgijskich piw butelkowych.
    Był ktoś jeszcze? Można gdzieś znaleźć listę aktualnie podłączonych piw?
    Duże piwo belgijskie w jakiej cenie?

    Comment

    • Zybex
      Senior
      • 07-2012
      • 222

      #3
      Bodajże 8 nalewaków - dziś w ofercie były m.in. Huyghe - Floris Kriek, Floreffe Dubble, Maredsous 10, Lindemans Apple, Bush Pêche Mel - wszystkie w cenie 12 zł/0,33 l. Stosunkowo duży wybór piw butelkowych (belgijskie klasyki) w cenie 14 zł/0,33 l.

      Miła, ale niezbyt zorientowana w temacie pani za barem. Tradycyjne błędy - zanurzanie kranika w piwie, zlewanie z kilku kieliszków, bo piana za duża. Piwo za ciepłe, nie udało się uzyskać nawet milimetra piany na Maredsousie ("Piwo za świeże"). Plus - duża kolekcja dedykowanego szkła, łącznie z tym do Kwaka.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #4
        Wczoraj i dziś było nieczynne. Szkoda...

        Comment

        • Antylop
          Senior
          • 10-2009
          • 1415

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika venomous Wyświetlenie odpowiedzi
          Był ktoś jeszcze? Można gdzieś znaleźć listę aktualnie podłączonych piw?
          Duże piwo belgijskie w jakiej cenie?
          Ich strona www już działa, jednak nie znalazłem tam listy piw lanych...
          Obiecali, że się poprawią
          Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

          Comment

          • Antylop
            Senior
            • 10-2009
            • 1415

            #6
            Na kranach w dalszym ciągu 8 piw belgijskich.
            Wszystkie butelkowe 0,33L po 15 zł, duże 35-40 zł.
            Czynne od 12:00.
            Aktualna lista kranów - na szybie pubu i mam nadzieję niedługo na ich stronie www.
            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎