Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Ełk, Baczyńskiego 2, Imperium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elpawel
    Junior
    • 04-2003
    • 7

    Ełk, Baczyńskiego 2, Imperium

    Witam. Polecam DUŻY!!! samoobsługowy sklep z niezłym asortymentem piwa. Piwa litewskie: Kowno i Wilno, Ukraina:Obolony, Czernichowskie, Slavutyche, Rosja: Stare Melniki i Niedźwiedzie, Czechy i Słowacja - kilka typowych lagerów, Niemcy(Warstainer, Becks...), Belgia(chimay, grimbergen...), Austria,Chorwacja(Ożujsko), Grecja,Irlandia...
    Kilka browarów regionalnych: Kormoran, Ciechan, Jabłonowo, Konstancin, Amber, Jagiełło, Lwówek, Fortuna. Dużo różnych piw niepasteryzowanych( pod koniec daty w super cenach). Często odwiedzam i polecam
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Działa?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      Nie pytaj tylko zadzwoń

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Panie, jakbym miał do każdego sklepu i pubu dzwonić (by wiedzieć czy nanieść na mapę), to bym zbankrutował. Od tego są lokalsi i to forum.
        Last edited by Pendragon; 29-01-2015, 14:21.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Działa?
          Sklep działa. Coraz gorzej jednak ostatnio z dostawami belgijskich piw...

          Comment

          • kenaz
            Junior
            • 05-2010
            • 18

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
            Sklep działa. Coraz gorzej jednak ostatnio z dostawami belgijskich piw...
            I brakuje wszystkich najciekawszych polskich browarów czyli:
            Ale Browar, Pinta, Szałpiw, Artezan, Widawa.

            Kiedyś mieli Pinte, ale "nikt tego nie kupuje a w ogóle to takie gorzkie, pan na prawde je lubi?" (o Ataku chmielu, ale chyba to było w innym Imperium).

            Comment

            • elpawel
              Junior
              • 04-2003
              • 7

              #7
              Sorry z braku czasu nie zaglądałem tu kilka miesięcy. Pinta uzupełniona, Browar Perun, Doctor Brew, za chwilę dostawimy Olbrachta. Obiecuję że się przyłożę do asortymentu. Co do amatorów dobrych rzemieślniczych Piw, to rzeczywiście nie jest najlepiej w Ełku, i w rezultacie często sam z kolegami "utylizuję" niesprzedane produkty Rzemiosła Piwowarstwa Polskiego. Ale to "pozytywny efekt wprowadzania kultury picia Piwa Rzemieślniczego"

              Comment

              • kenaz
                Junior
                • 05-2010
                • 18

                #8
                a byłem pare dni temu i Pinte zauważyłem ku swojemu zaskoczeniu zakupione kilka butelek i pewnie jeszcze wróce.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎