Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • PiwnicaZamkowa
    replied
    Arturze jako Piwnica Zamkowa chcemy ufundować nagrodę uczestnikowi,który np.najbarwniej i najtrafnie uzasadni swoje wybory w Plebiscycie. Co Ty na to?
    Last edited by PiwnicaZamkowa; 07-02-2013, 02:33.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    PS Za umieszczenie "dymionych" w nazwie kategorii do końca roku będę pisał "ART'cie".
    Fak'Cie!
    Last edited by ART; 07-02-2013, 02:24.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    No co ty. Jako koneserzy wszystko byśmy wypluwali.

    Ufff, skończyłem. Z tym bezsensem trochę histeryzowałem, ale niedosyt pozostał, i to spory. Takie życie, nie każdy jest Docentem.

    PS Za umieszczenie "dymionych" w nazwie kategorii do końca roku będę pisał "ART'cie".

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Wątrób nie ma tyle na rynku...

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    No dobra, wypełniam... Nieco drażni mnie, że po każdym wyborze lub uzasadnieniu wyświetla mi się góra strony i muszę jechać na dół, żeby kontynuować wypełnianie. Ujmowanie na poszczególnych listach browarów nie produkujących piwa w danej kategorii też zwiększa poziom upierdliwości przez konieczność przewijania strony w skąpo obsadzonych kategoriach.

    Tyle narzekań, a teraz dla odmiany trochę... narzekań. Po raz pierwszy biorę udział w plebiscycie z poczuciem bezsensu tej czynności. Niektóre z piw umieszczonych przeze mnie na pudle nie dostałyby się pewnie do pierwszej piątki, gdybym miał okazję spróbować chociaż 2/3 konkurentów. Zacząłem, to skończę, ale moje głosy są co najmniej w połowie dalekie od miarodajności. Są po prostu unijne i jakaś rada browarów powinna przegłosować, żeby każdy z uczestników przyszłego plebiscytu otrzymał po jednym egzemplarzu każdego piwa z każdego browaru.

    Leave a comment:


  • Browar_Jezyce
    replied
    No, głosy oddane. Gdzieniegdzie z wolnymi miejscami, momentami bardzo politycznie niepoprawnie (biorąc pod uwagę browar-bizowy mainstream), ale za to subiektywnie. I tak powinno być

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
    Uzasadnienie jest opcjonalne i szczerze mówiąc nie wiem po co ono jest, więc sobie odpuściłem. Plebiscyt spokojnie może funkcjonować bez tej opcji. Zdecydowanie lepiej oddać głos bez uzasadnienia niż żaden. Jak ktoś ma czas niech się w to bawi. Jak nie ma - niech odda same głosy
    Ja uzasadniłem prawie wszystkie swoje wybory.

    Natomiast w wielu kategoriach nie głosowałem w ogóle - np. w sytuacji, gdy dany styl pijam rzadko, bo za nim nie przepadam lub gdy żadne z pitych przeze mnie piw moim zdaniem nie zasługuje na szczególne wyróżnienie.

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Ci co najładniej uzasadniają zostaną wyróżnieni. Może
    W ramach drobnego podziękowania za wzięcie udziału w Plebiscycie - pomiędzy uczestnikami wyczarujemy różne piwne gadgety, o których będziemy informować na bieżąco w tym temacie.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Jeszcze nigdy nie uzasadniałem swojego wyboru, bo nie widzę w tym sensu. Ale jak komuś leży coś na wątrobie...

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    A w uzasadnieniach wpisywałeś: "BO TAK"

    Uzasadnienie jest opcjonalne i szczerze mówiąc nie wiem po co ono jest, więc sobie odpuściłem. Plebiscyt spokojnie może funkcjonować bez tej opcji. Zdecydowanie lepiej oddać głos bez uzasadnienia niż żaden. Jak ktoś ma czas niech się w to bawi. Jak nie ma - niech odda same głosy
    Last edited by Sokół83; 06-02-2013, 14:59.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Godzinka schodzi na luzie Wypełnione.

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
    e tam - mie tam zajęło z 30-40 minut
    A w uzasadnieniach wpisywałeś: "BO TAK"

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    e tam - mie tam zajęło z 30-40 minut

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Cholercia, jeszcze się nie zabrałem, a tu zaraz koniec i wszyscy piszą, że kilka godzin roboty. No cóż, upatrujmy szansy w tym, że nie wszystkie premiery zaliczyłem.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Liczba głosujących przekroczyła dzisiaj stan zeszłoroczny.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎