Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Info o PNPR będzie po ogarnięciu zgłoszeń poprawek.
    Last edited by ART; 30-01-2013, 13:07.

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    Przydałaby się informacja na głównej stronie o plebiscycie. O tym, że już wystartował dowiedziałem się na fejsie z Piwoteki

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    O żesz, jeszcze nigdy tyle czasu nie wypełniałem formularza. Wczoraj ze trzy godziny i jeszcze została 1/3 do zrobienia. Na razie kategoria "Piwa jasne górnej fermentacji" wymiata. Tyle fajnych piw musiałem pozostawić poza pudłem. To pokazuje jaką zmianę wprowadził rok 2012 i była to zmiana pod znakiem ejla.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Zaraaaa...

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Na razie jest tak jako rzecze Pendragon.
    A nie Pendragustra?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Info o plebiscycie będzie szersze od wtorku. Na razie jest tak jako rzecze Pendragon.
    Last edited by ART; 27-01-2013, 21:56.

    Leave a comment:


  • azazel82
    replied
    Przyznawanie nagród w niszowych (nieobsadzonych) kategoriach może spowodować wysyp piw pasujących do danej kategorii, bo ktoś będzie koniecznie chciał coś wygrać. Ja też mam jedną całą kategorię nieobsadzoną, bo nie pijam takich piw raczej. A rzeczywiście są kategorie, gdzie chętnie przyznałbym i 5 miejsc.

    Poza tym nieco mylący jest w mojej opinii brak zatwierdzania głosów, miałem obawę, że się nie zapamiętają... Można by to na przyszłość jakoś sprecyzować lub napisać nieco dokładniejszą instrukcję, bo się nie doszukałem informacji o tym.

    A poza tym jestem oszołomiony ilością piw, których nie piłem...

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Uff trochę dużo kategorii. Nie wiem czy jest sens wydzielać kategorie w których jest po kilku raptem przedstawicieli. Ale to już uwaga na przyszły rok.
    Uważam, że warto. Te, w których jest najmniej przedstawicieli, sprawiły mi największy problem przy wyborze, bo zwykle chciałem przyznać więcej niż 3 miejsca. Ustalenie kolejności też nie było łatwe.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Uff trochę dużo kategorii. Nie wiem czy jest sens wydzielać kategorie w których jest po kilku raptem przedstawicieli. Ale to już uwaga na przyszły rok.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Banner się pojawi, ale najpierw trzeba wyłapać błędy. I w tym celu służy poboczny wątek.

    Leave a comment:


  • Mikko
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    Myślę, że przydałby się jakiś banner na stronie głównej. Tam straszą tylko wyniki zeszłorocznego plebiscytu i wygląda na to, że bieżący jest tylko dla wtajemniczonych.
    Oj przydał by się taki baner. O mało co nie przegapiłem plebiscytu. Zresztą jak na niego wczoraj kliknąłem to pojawiła mi się informacja - plebiscyt zakończony. Wtf? Na szczęście po którymś kliknięciu w link... mogłem go wypełnić.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Jest to mylące, ale dzięki takiemu rozwiązaniu do zakończenia konkursu można cały czas zmieniać swoje typy.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Tak jest
    Przyznam się, że w poprzednim roku miałem podobne dylematy

    Leave a comment:


  • Chmielnicki
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
    Niczego nie musisz zatwierdzać. Wystarczy, że dokonałeś wyboru. I zgadzam się, trochę to mylące.
    Czyli mogę wyłączyć stronę bez potwierdzania czegokolwiek i moje głosy zostaną zapisane?

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
    Pierwszy raz biorę udział w plebiscycie. Dokonałem wyboru we wszystkich kategoriach (miejsca I-III) i... co dalej? Nigdzie nie widzę opcji "Zatwierdź", "OK", "Koniec", "Dziękujemy", "Do widzenia".
    Niczego nie musisz zatwierdzać. Wystarczy, że dokonałeś wyboru. I zgadzam się, trochę to mylące.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎