Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Chmielnicki
    replied
    Pierwszy raz biorę udział w plebiscycie. Dokonałem wyboru we wszystkich kategoriach (miejsca I-III) i... co dalej? Nigdzie nie widzę opcji "Zatwierdź", "OK", "Koniec", "Dziękujemy", "Do widzenia".

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Myślę, że przydałby się jakiś banner na stronie głównej. Tam straszą tylko wyniki zeszłorocznego plebiscytu i wygląda na to, że bieżący jest tylko dla wtajemniczonych.

    Leave a comment:


  • YouPeter
    replied
    Głosy oddane. I już standardowo w kategoriach gdzie jest najwięcej piw do wyboru, najtrudniej wybrać coś co zasługiwałoby na wyróżnienie, stąd też pozostawiałem tam wolne miejsca. Natomiast dużo łatwiejszy wybór był w kategoriach gdzie piw było jak na lekarstwo, a wybór trzech z nich okazywał się dość trudny bo więcej niż trzy zasługiwały by na podium

    Leave a comment:


  • YouPeter
    replied
    Czy ten stout

    http://www.browar.biz/piwo.php?id=1162

    nie powinien być w kategorii piw dolnej fermentacji? No i czy był dostępny w 2012?

    Leave a comment:


  • nynek
    replied
    Czy Książęce Złote Pszeniczne i Lubuskie Pszeniczne nie powinny znajdować się w kategorii lagerowej?

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Już mam za sobą wstępna selekcję. Teraz pora dokonać selekcji finalnej i przyporządkować miejsca na podiach. W niektórych kategoriach łatwo, w innych piekielnie trudno.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Mam na rozkładzie 43 polskie browary, brakuje głównie tych restauracyjnych i mam podobnie jak Czapayew.

    Leave a comment:


  • Czapayew
    replied
    Przyznam się, że ciemno zrobiło mi się przed oczami od mnogości kategorii. Fiu fiu Inna sprawa, że wiele miejsc pozostało niewypełnionych. Może kiedyś będę miał czas, pieniądze i możliwość pojeżdżenia po kraju i spróbowaniu wszystkich tych niszowych piw, serwowanych w znakomitej większości przez browary restauracyjne. Póki co jednak - o moim wyborze decydowały raczej sklepowe półki.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Jak to tak? Oddawać głosy tak, żeby nie wygrywały Pinta i Ale?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Ojej, to najwyżej nie oddacie głosów w ostatniej kategorii. To nie jest plebiscyt nowości, tylko na ulubione piwo w 2012.

    Leave a comment:


  • perłyfan
    replied
    Też już nie nadążam . Co prawda akurat PINTĘ i ALEBROWAR starałem się popróbować, ale z innymi nowościami już było gorzej.

    Leave a comment:


  • Mikko
    replied
    Pierwszy raz nie przygotowałem się do plebiscytu - z powodów logistyczno-finansowo- rodzinnych nie byłem w stanie skosztować 2/3 debiutów w 2012 roku. Miałem prawdziwy ból w tyłku jak musiałem pomijać niektórych kandydatów z AleBrowarem na czele.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwszy!
    No to jedziemy.

    Leave a comment:


  • ART
    started a topic Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

    Plebiscyt na Piwo Roku 2012 - komentarze i uwagi

    W tym temacie zapraszam do komentowania Plebiscytu na Piwo Roku 2012. Podstawowe informacje na temat Plebiscytu znajdziesz tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=101701

    -----------------------------------------------

    Dzięki aktywistom, którzy pomagali mi pilnie w ustaleniu dostępności sporej grupy piwek powstał formularz głosowania - dla naszego dorocznego browarbizowego Plebiscytu na Piwo Roku:



    Osoby zarejestrowane po 31.12.2012 lub mające przed tą datą mniej niż 1 post/ocenę muszą poczekać do następnego Plebiscytu na udział.

    To tak wstępnie. Proszę zerkać, głosować i komentować

    Proszę nie podawać swoich głosów, co by uszanować "ciszę wyborczą"!
    Last edited by ART; 26-01-2013, 19:29.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎