Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Ty naprawdę liczysz na to, że zostanie to zrobione?
    ART nie zadeklarował się w żadną ze stron wymienionych we mnie w poście, więc nie wiem na co mam liczyć. Mogę powiedzieć, jak podejrzewam że będzie: spotkamy się tu w drugą rocznicę w sierpniu 2022, i w trzecią w 2023 też... i coraz mniej liczna populacja forum będzie okresowo pytać, czy i kiedy..., na co ART opowie coś o premium użytkownikach i braku czasu. Skoro napisanie kilkuakapitowego posta zajmuje mu godzinę z hakiem, to może i rzeczywiście tak jest. I tak w koło Macieju.

Mnie np. na tę chwilę interesuje jedno. Mamy początek listopada. Do końca roku prawie dwa miesiące. Jaki jest plan, co będzie przywrócone do końca roku? Chętnie zajrzę tu za te dwa miesiące i się przekonam.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

I tym sposobem godzina z hakiem pękła.
      Adminie nie szarżuj! Przynajmniej do końca roku!. W końcu 40 lat minęło! Zwolnij, patrz jak pięknie opadają jesienne liście, dzikie gęsi nadlatują w kluczu

Comment

Czyli nie o forum. Nie mam na razie nowych wieści w temacie.
        A co będzie zrealizowane?! Ani DP nie działa jak trzeba, ani funkcjonalność już tego forum (m.in. anglicyzmy) jest daleka od oczekiwań. Jakaś aktualna lista browarów, no bo już piw nie nadgoni się po ponad roku zastoju. Pytam, skoro już w głowie masz co jest możliwe a co nie.

Comment

• Mi najbardziej brakuje możliwości dodawania nowych piw w "piwo konkretnie" tak żeby można było je umieszczać w Dzienniku Piwnym. Są jakieś szanse na przywrócenie tej funkcji?

Comment

• A mi, oprócz dodawania nowych piw do DP, brakuje możliwości przeglądania wszystkich wpisów w dzienniku.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krakus Wyświetlenie odpowiedzi
              A mi, oprócz dodawania nowych piw do DP, brakuje możliwości przeglądania wszystkich wpisów w dzienniku.
              Włąsnie może kotoś się tym zająć ? Wiem że już brakuje ponad 2000 piw .

Comment

• Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.

Comment

Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.
                  żeby zapłacić za premiuma to trzeba się nagimnastykować przy poszukiwaniach
                  Mniej książków więcej piwa
                  Browar Largus

Comment

Nikt nie zwrócił uwagi na fakt, że na stronie sklepu Arta - CP nie ma odnośnika do forum? Wzmianki nawet o nas... próżno szukać. Nie pytam dlaczego.
                    Nie pajacuj, jest w kontakcie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi

żeby zapłacić za premiuma to trzeba się nagimnastykować przy poszukiwaniach
                      Iiiitam:
                      Twoje konto | Sklep Centrum Piwowarstwa (browar.biz)

PS. Na forum nadal mamy czas letni.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yavo Wyświetlenie odpowiedzi

Iiiitam:
                        Twoje konto | Sklep Centrum Piwowarstwa (browar.biz)

PS. Na forum nadal mamy czas letni.
                        Nie napisałem że nie mogę znaleźć tylko że trzeba sie nagimnastykować ( bo to normalne że premiuma na tym forum trzeba kupić w sklepie ;p )
                        Mi czas pokazuje dobrze, wejdź w ustawienia i zmień strefę czasową
                        Mniej książków więcej piwa
                        Browar Largus

Comment

• Noo, mam warszawską, ale musiałem wyłączyć automatyczną korektę DST, co pewnie zaskutkuje błędem w marcu .
                          Last edited by yavo; 19-11-2021, 10:38.

Comment

Nie pajacuj, jest w kontakcie.
                            Mój błąd, tam akurat nie zaglądałem.

Comment

Working...
                            X