Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

Przelejcie swoja energie w inne działy forum to może ono powoli odżyje.
    Ok, to czekam na dział kolekcjonerstwo.
    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

"Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

Comment

• Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

Chyba przegapiliście to zdanie, które ART napisał, a oznacza ono, ze jeszcze co najmniej rok będziecie mogli tu marudzić, ze ART się leni i nic nie robi.
      Przelejcie swoja energie w inne działy forum to może ono powoli odżyje.
      Od wielu lat przelewam i mam pytanie.

W związku z tym, iż nie ma gwarancji że w przyszłym roku będę miał możliwość przelewania energii w innych działach, to czy istnieje możliwość wygenerowania i skopiowania własnych postów, tak żeby mieć do nich dostęp, gdy coś mniej lub bardziej niespodziewanie się wydarzy i zniknie?

Nie chcę wychodzić na narcyza, chodzi mi o dział piwo konkretnie - będzie może z kilka tysięcy opisanych piw (głównie zagranicznych). Chciałbym w przyszłości sprawdzić, czy kiedyś piłem dane piwo lub co o nim wcześniej pisałem, taki piwny dziennik. Jeśli to wiąże się z kosztami, to proszę o jej podanie (może być na priv)

Jeszcze bardziej cieszyłbym się, żeby była jakaś wersja offline na stałe całego zapisu browar.biz, żeby pewnego dnia to nie zniknęło i było trudne do wyszukania. Choćby w obecnej, okrojonej formie. No i z jakimi kosztami się to wiąże, może jakaś wspólna zbiórka?

Comment

Working...
      X