Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • beerek62
    replied
    Nadzieja umiera ostatnia...

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi

    "A ja nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz?" Nie chce być brutalny, ale naiwny jesteś. Mnie to nie wystarcza, ale jak zauważyłeś i tak zmniejszająca się ilość osób piszących powoduje, że żywotność tego forum jest na poziomie zombie. Baza piw jest i tak już nie do nadgonienia. A cała reszta była i tak kulawa przed przenosinami. Ja nie mam złudzeń, ale śnij dalej.
    Powtarzasz się i piszesz oczywistości. Odnotowałem twoją opinię, nie musisz już jej powtarzać
    Last edited by Shedao; 02-01-2022, 16:08.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak tobie to starcza, to spoko. Pozwól jednak, że ja czasem jeszcze podrążę.
    "A ja nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz?" Nie chce być brutalny, ale naiwny jesteś. Mnie to nie wystarcza, ale jak zauważyłeś i tak zmniejszająca się ilość osób piszących powoduje, że żywotność tego forum jest na poziomie zombie. Baza piw jest i tak już nie do nadgonienia. A cała reszta była i tak kulawa przed przenosinami. Ja nie mam złudzeń, ale śnij dalej.
    Last edited by e-prezes; 02-01-2022, 13:06.

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Skoro administracja od 1,5 roku nie zmienia tak prostej rzeczy jak strefa czasowa w DP, to wiara w przywrócenie pełnej funkcjonalności serwisu jest naiwna. Oczekiwanie na dodanie nowego browaru do bazy, to już lot na księżyc.

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    No przecież ART napisał, że nie ma czasu... bo jest zajęty. Nie ma co drążyć temtu, który dawno jest klarowny.
    Jak tobie to starcza, to spoko. Pozwól jednak, że ja czasem jeszcze podrążę.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdzieś mi umknęło. Przypomnisz mi proszę kiedy wsparłeś ostatni raz browarbiz jako premiumużytkownik?
    Nigdy. W momencie kiedy zacząłem rozważać taką opcję, ty już zacząłeś pogrążać serwis latami zaniedbań, więc temat umarł tak prędko jak się w mojej głowie pojawił.

    Jak rozumiem, miała być to jakaś cięta riposta sugerująca, że czego ja chcę, skoro nigdy nie płaciłem. Jest to bez sensu z kilku względów, a najważniejszy to ten, że przecież ci, którzy wspierali cię latami mają obecnie tą samą mierną wersję serwisu co ja. Więc czy ktoś płaci(ł), czy nie - olewasz go tak samo. A skoro wszyscy jesteśmy równi...

    Jest jeszcze jeden aspekt, według którego twoja riposta jest mierna: poruszanie tematu Premium Użytkowników w 2022 roku to niezbyt śmieszny rok, bo zbliżamy się do 1,5-rocznicy quasi-destrukcji serwisu, a przywrócone w tym czasie funkcjonalności można policzyć na palcach jednej ręki (jeśli w ogóle jakiekolwiek są). Wypadałoby najpierw dać coś od siebie, zanim zaczniesz znów płakać jacy to niedobrzy są użyszkodnicy, bo coraz mniej opłaca Premium - i używać tego jako argumentu do dalszego nicnierobienia.

    Zatem powtórzę, bo na najważniejsze pytanie nie dostałem odpowiedzi: Arcie, na następne dwa miesiące (styczeń-luty 2022) - jaki jest plan, co będzie przywrócone? Sporo czasu, na pewno coś planujesz, przecież chyba nie olewasz sprawy

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

    A więc zaglądam pod koniec roku. Przez te dwa miesiące nie zostało przywrócone nic. Kolejne dwa miesiące gdzie portal leżał i kwiczał. A zatem uczciwa odpowiedź Arta na zadane przeze mnie w listopadzie pytanie powinna była brzmieć: "nic, nic nie zrobię na Browar.bizie przez następne dwa miesiące". Oczywiście odpowiedzi nie było żadnej, bo jak to tak, planować przyszłość serwisu no ale tak - czasu nie ma, a źli userzy nie kupują premiumów...
    Gdzieś mi umknęło. Przypomnisz mi proszę kiedy wsparłeś ostatni raz browarbiz jako premiumużytkownik?
    Last edited by ART; 01-01-2022, 16:58.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    przecież chyba nie olewasz sprawy
    No przecież ART napisał, że nie ma czasu... bo jest zajęty. Nie ma co drążyć temtu, który dawno jest klarowny.

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi

    przecież chyba nie olewasz sprawy
    Ależ skąd, jak mogłeś nawet tak pomyśleć

    Leave a comment:


  • Shedao
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie np. na tę chwilę interesuje jedno. Mamy początek listopada. Do końca roku prawie dwa miesiące. Jaki jest plan, co będzie przywrócone do końca roku? Chętnie zajrzę tu za te dwa miesiące i się przekonam.
    A więc zaglądam pod koniec roku. Przez te dwa miesiące nie zostało przywrócone nic. Kolejne dwa miesiące gdzie portal leżał i kwiczał. A zatem uczciwa odpowiedź Arta na zadane przeze mnie w listopadzie pytanie powinna była brzmieć: "nic, nic nie zrobię na Browar.bizie przez następne dwa miesiące". Oczywiście odpowiedzi nie było żadnej, bo jak to tak, planować przyszłość serwisu no ale tak - czasu nie ma, a źli userzy nie kupują premiumów...

    Bawimy się dalej: Arcie, na następne dwa miesiące (styczeń-luty 2022) - jaki jest plan, co będzie przywrócone? Sporo czasu, na pewno coś planujesz, przecież chyba nie olewasz sprawy

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi

    Śmiałem się, bo z wypowiedzi nie wynikało, że taką osobę zatrudniłeś, tylko że w przypadku zatrudnienia czas się może wydłużyć. Teraz doprecyzowałeś, że chodzi o minimum miesiąc. Ale i tak nie wiadomo, czy po miesiącu-dwóch-trzech pojawi się czas na zmiany na browar,bizie
    Siur, jawol.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Możesz się Darku śmiać, ale przez minimum miesiąc trzeba nową potencjalnie nadającą się osobę prowadzić za rączkę, co i tak nie oznacza że ta będzie się nadawać lub nie zniknie za chwilę
    Śmiałem się, bo z wypowiedzi nie wynikało, że taką osobę zatrudniłeś, tylko że w przypadku zatrudnienia czas się może wydłużyć. Teraz doprecyzowałeś, że chodzi o minimum miesiąc. Ale i tak nie wiadomo, czy po miesiącu-dwóch-trzech pojawi się czas na zmiany na browar,bizie

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi

    Tam tez nie ma numeru konta.
    Kiedyś to było lepiej rozwiązane.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Teraz tylko przez Dotpay

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
    Tam tez nie ma numeru konta.
    Kiedyś to było lepiej rozwiązane.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎