Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przenosiny BrowarBizu na nowy serwer - komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • pebejot
    replied
    A jakieś prognozy? Galeria, spis browarów?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Najmocniej przepraszam wszystkich zainteresowanych. Dłubię przy tym w wolnych chwilach, których w szczycie sezonu piwowarskodomowego mam bardzo mało. Jest kilkadziesiąt osób wspierających działanie serwisu finansowo w postaci premiumużytkownictwa, co pozwala mi na pokrycie części kosztów serwisu, resztę kosztów pokrywam pracując zarobkowo. Nierealne jest żebym zachęcił 700-1000 osób do wspierania serwisu w taki sposób by ktoś mógł przejąć moje obowiązki w pracy tak bym mógł wyłącznie zająć się serwisem w pełni i zgodnie z oczekiwaniami. Prace idą więc bardzo powoli. Jeszcze raz najmocniej przepraszam wszystkich zainteresowanych.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Za dwa dni minie pół roku od przeprowadzki na nowe serwery. Drogi ARTcie, można prosić o dwa zdania komentarza jak idą (czy idą?) prace? Wiem, że nie jestem najbardziej aktywnym członkiem tej społeczności, ale myślę, że dwa zdania komentarza forumowiczom się należą.

    Leave a comment:


  • pebejot
    replied
    Przenosiny browar.biz i przywracanie wszystkich baz, funkcji przypomina proces przeprowadzania szczepień na Covid w Polsce, a tłumaczenia o trudnościach obiektywnych i braku czasu odzwierciedlają konferencje ministerstwa zdrowia.

    Widać po ilości odsłon postów, aktywności i obecności użytkowników, że browar.biz powoli umiera.

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Cóż bez galerii to niektóre, a nawet większość postów traci jakikolwiek sens. Generalnie to od pół roku nie zmieniło się tu nic, więc po co było cokolwiek robić, przenosić skoro jest jeszcze gorzej. Nie wiem , czy to wina mojego starego systemu XP (taki mam w pracy) , czy tak po prostu jest, ale w dziale Czechy nie mogę założyć nowego wątku.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    I cię rozumiem! Choć mnie anglicyzmy nie przeszkadzają. Wynikają z darmowego skryptu jak mniemam wraz serwerem nabytym po przenosinach. Największym jednak bólem jest brak dostępu do galerii zdjęć. Całej bazy danych kolekcjonerstwa, z której się korzystało i ją się budowało od lat. Nie wspomnę o braku aktualizacji bazy danych piw i browarów od końca września, gdy przerzucono forum na nowe miejsce.

    Leave a comment:


  • heckler
    replied
    Odkąd na forum zaczęła się ,dobra zmiana, praktycznie przestałem TU zaglądać. Nie podoba mi się ta zmiana. Jest mało czytelnie i tak jakoś dziwnie. Podobnie jak dadek mam pytanie : czemu i jak długo do czytania forum będzie potrzebny translator??
    Dobrze pamiętam jak kiedyś pisaliście ,że na Polskim forum nie będziemy pisali wszystkimi językami świata. Teraz jeb i jest polsko - angielski tekst.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Próbuję ale nic z tego, ciągle mam jakieś komunikaty na czerwono po angielsku, których nie rozumiem. Możliwe, że ja coś robię nie tak ale nie ogarniam tego. Przepraszam kolegów, którym mimo najszczerszych chęci nie odpowiadam na wiadomości.
    Dadek, zapewne masz zapchaną skrzynkę. Art migrował całą korespondencję od rejestracji.
    Musisz usunąć wiadomości do poniżej 100 sztuk.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Niestety, nadal nie ma bazy browarów. Z mojego punktu widzenia to największe utrudnienie.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Nie chce mi się już komentować tego forum. Wskazałem Ci jak sobie radzić zamiast narzekać.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Nie uważasz, że to trochę dziwne by na polskim portalu trzeba było korzystać z tłumacza?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Włącz w smartfonie google lens i nakieruj aparat na tekst to będziesz miał tłumaczenie. Lub skorzystaj z translatora na stronie. A wyczyściłeś skrzynkę ze starych maili? Sprawdź wszystkie foldery i pokasuj stare wiadomości.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Próbuję ale nic z tego, ciągle mam jakieś komunikaty na czerwono po angielsku, których nie rozumiem. Możliwe, że ja coś robię nie tak ale nie ogarniam tego. Przepraszam kolegów, którym mimo najszczerszych chęci nie odpowiadam na wiadomości.

    Leave a comment:


  • grzeber
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Wie ktoś może czy jest obecnie jakaś możliwość odpowiedzi na PW? Próbowałem, ale ciągle wywala jakieś angielskojęzyczne komunikaty. W ogóle ciężko cokolwiek tam teraz ogarnąć, same anglicyzmy nie ułatwiają jakichkolwiek działań.
    Mi PW normalnie działa. Na górze masz sekcję Wiadomości obok ikonki profilowej. I tam korespondencja PW trochę w formie chatu, nie jak poprzednio.

    Leave a comment:


  • madu
    replied
    Przyznam się że ja się tu nie odnajduję, ale widzę że nie na szczęście nie brakuje takich którzy dokładają starań żeby to ogarnąć. Trzymam kciuki!

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎