Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • shajen
    Member
    • 08-2011
    • 50

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy Wyświetlenie odpowiedzi
    Może uda się zrobić pod Bade?
    Służę pomocą i gotowym API do dziennika jeżeli ktoś chciałby się tym zająć, ja się na tym niestety nie znam.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ptc Wyświetlenie odpowiedzi
    Poproszę wersję bez "Marketu".
    Jedyny kanał dystrybucji to niestety właśnie Android Market.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
    Zostają dwa drobiazgi, które nie są konieczne (jeśli pozostałe rzeczy działają i tak masz u mnie 5 gwiazdek i piwo ):
    - możliwość dodawania piw offline,
    - możliwość przeniesienia aplikacji na kartę SD.
    Zajmę się tym w wolnej chwili
    No risk, no fun

    Comment

    • wania
      Junior
      • 10-2002
      • 22

      #32
      hmmm mam problem z dodaniem piwa krajowego. Jak klikam dodaj piwo zagraniczne albo domowe to pojawia mi sie wlasciwa formatka, jak klikam na krajowe to pojawia sie formatka dodawnia piwa do dziennika. Jakies sugestie?

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #33
        Generalnie Dziennik działa bardzo sprawnie. Mam jedną małą uwagę (poza tym co powyżej) - za każdym razem kiedy chcę coś zmienić w opcjach (typu "podawaj datę i godzinę") muszę wprowadzać dane logowania na konto Browaru. Nie można byłoby tego gdzieś przenieść?
        Poza tym można byłoby rozdzielić datę i godzinę. Ja np chciałbym mieć możliwość zmiany daty, a godziny spożycia nie notuję w Dzienniku.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • shajen
          Member
          • 08-2011
          • 50

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          za każdym razem kiedy chcę coś zmienić w opcjach (typu "podawaj datę i godzinę") muszę wprowadzać dane logowania na konto Browaru. Nie można byłoby tego gdzieś przenieść?
          Zrobiłem tak, żeby nikt nieuprawniony nie mógł zmienić ustawień. Fakt, przy częstej zmianie może to być denerwujące. Przemyślę to
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Poza tym można byłoby rozdzielić datę i godzinę. Ja np chciałbym mieć możliwość zmiany daty, a godziny spożycia nie notuję w Dzienniku.
          To też przemyślę w swoim czasie.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Mam jedną małą uwagę (poza tym co powyżej)
          Jestem na etapie testów dodawania offline połączonego z możliwością przeglądania historii. Zastanawiam się też czy nie dodać możliwości (za jedną propozycją w AM) prywatnej oceny piwa która by była widoczna wyłącznie w telefonicznym dzienniku, żeby potem móc się przekonać jakie kiedyś dobre piwo piliśmy
          No risk, no fun

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
            Zrobiłem tak, żeby nikt nieuprawniony nie mógł zmienić ustawień. Fakt, przy częstej zmianie może to być denerwujące. Przemyślę to
            No bez przesady. Jakby ktoś nieuprawniony posiadł mój telefon mógłby popsuć mi ciekawsze rzeczy niż dziennik piwny... Np. wysokość rachunku.

            A ogólnie:
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • shajen
              Member
              • 08-2011
              • 50

              #36
              Update: nowa wersja Dziennika Piwnego 1.1.0 już znajduje się w markecie. Polecam aktualizacje, bo sporo się zmieniło.

              Zmiany jakie ze sobą niesie:
              -tryb offline, w przypadku braku połączenia z Internetem piwa są zapisywane. Przy każdym starcie aplikacji w przypadku wykrycia połączenia wysyła zaległe piwa
              -historia dodawanych piw z możliwością oglądania, usuwania
              -wprowadzono możliwość ocen piwa (wyłącznie lokalnie, oceny nie są nigdzie wysyłane i są tylko dla naszej własnej wiedzy). Można to wyłączyć jeśli ktoś nie chce.
              -osobno data i czas
              -podczas zmiany ustawień nie trzeba podawać kolejny raz hasła (o ile już wcześniej zostało wprowadzone)
              -dla nowszych androidów możliwość instalacji na karcie SD

              Ewentualne błędy proszę zgłaszać
              Last edited by shajen; 28-12-2011, 14:23. Powód: karta sd
              No risk, no fun

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #37
                Bardzo dziękuję.
                Mam jeszcze jedną małą prośbę, szczególnie ważna dla piwowarów domowych.
                Chodzi o to by nie wpisywać niepotrzebnie powtarzającej się nazwy browarów - da się coś takiego zrobić?
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bardzo dziękuję.
                  Mam jeszcze jedną małą prośbę, szczególnie ważna dla piwowarów domowych.
                  Chodzi o to by nie wpisywać niepotrzebnie powtarzającej się nazwy browarów - da się coś takiego zrobić?
                  Checkbox "kolejne piwo takie samo", albo można przyjąć, że po dodaniu domyślnie jest sugerowane takie samo piwo (bez checkboxa) - przydatne zwłaszcza, gdy danego dnia dodajesz już siódme...
                  Last edited by Seta; 28-12-2011, 15:39.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • shajen
                    Member
                    • 08-2011
                    • 50

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Bardzo dziękuję.
                    Mam jeszcze jedną małą prośbę, szczególnie ważna dla piwowarów domowych.
                    Chodzi o to by nie wpisywać niepotrzebnie powtarzającej się nazwy browarów - da się coś takiego zrobić?
                    Właśnie do tego jest zrobiona historia. Jeśli dodasz jakieś piwo to po wejściu do historii kliknij na wybranym piwie i wybierz zobacz/dodaj podobne. Powinna ukazać się gotowa formatka z wpisanymi wcześniej nazwami. Wystarczy zmienić datę lub jeśli wyłączyłeś datę i czas to pójdzie z aktualnym czasem.
                    No risk, no fun

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      #40
                      Chyba znowu zacznę prowadzić DP. Fajnie, że udało Ci się przed nowym rokiem. Ta wersja ma to, czego mi brakowało siedząc w knajpie, a nawet więcej. Dzięki
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #41
                        U mnie też działa świetnie. Będę używał. Wielkie dzięki.

                        Jedyne co można się czepić to wielkość - 2,2MB (0,6MB przenosi się na SD ale 1,64MB zostaje). Nie jest to zbyt dużo i nawet jak na mój Wildfire ma nadal dość miejsca ale ewentualnie jakby Ci się nudziło, to można spróbować go odrobinę odchudzić.

                        Poza tym bomba!
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10737

                          #42
                          W przyszłym tygodniu mam dostać smartfona i pierwszą rzeczą co zrobię to ściągnę sobie dziennik
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • wilko
                            Senior
                            • 07-2008
                            • 226

                            #43
                            Ja żałuję, że smartfona nie mam ani nie dostanę.
                            Z chęcią bym używał takiej wersji dziennika. Jakoś pod koniec tego lata zarzuciłem prowadzenie dziennika, bo powstała mi dziura na tyle długa, że ciężka już do nadrobienia, a to wszystko przez niemobilność i dodawanie raz na jakiś czas. Aplikacja bez wątpienia wspierała by mnie mocno w realizacji noworocznego postanowienia, ponownego prowadzenia dziennika.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wilko Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jakoś pod koniec tego lata zarzuciłem prowadzenie dziennika, bo powstała mi dziura na tyle długa, że ciężka już do nadrobienia, a to wszystko przez niemobilność i dodawanie raz na jakiś czas.
                              Oj tam, jak się chce to można. Ja dodawałem wypite piwa do kalendarza w komórce, można też zapisywać w jakimś notatniku. Dla chcącego...

                              Androidowy DP działa znakomicie, nie mam żadnych zastrzeżeń . Jak już o Androidach mowa, to moim zdaniem warto też ściągnąć RateBeer for Android - najszybszy sposób, aby wyszukać opinie o danym piwie. Przydatne w sklepie, przed podjęciem decyzji czy dane piwo warte jest zakupu
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23782

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ta wersja ma to, czego mi brakowało siedząc w knajpie, a nawet więcej. Dzięki
                                Heh, już nawet czasu na pogadanie nie będzie przy piwie, bo wszyscy będą wklepywać spożywane piwa do dziennika
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎