Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #76
    Przeinstalowałem, zniknęły wszystkie piwa i browary
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
      Od paru dni podczas próby dowolnej operacji na serwerze (aktualizacja bazy, dodanie piwa) dostaję komunikat "nieznany błąd, spróbuj później".
      Mam to samo. W markecie pokazuje, że mam wersję aktualną.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #78
        Pewnie coś się zmieniło na serwerze Shajena. Trzeba czekać na autora
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • shajen
          Member
          • 08-2011
          • 50

          #79
          Mam trochę rzeczy na głowie i zapomniałem Drobna awaria serwera po mojej stronie, za co z góry przepraszam. Tymczasowo postawiłem serwer niedokońca stabilnie, jednak powinno działać. Niebawem powinno wszystko wrócić do normy (choć będą to zmiany niezauważalne). W przyszłości proszę o jakieś privy do mnie (wtedy duuużo szybciej naprawię bo leci na maila).

          Wszystkie opisane powyżej problemy powinni zniknąć, jeśli by tak się nie stało dajcie znać.
          No risk, no fun

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #80
            Zaprenumeruj sobie ten wątek
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #81
              O czytaj częściej browar.biz
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • zgoda
                Senior
                • 05-2005
                • 3516

                #82
                Jak nie urok, to sraczka, teraz "podana data jest nieprawidłowa". Uch!
                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                Comment

                • mwa
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 5071

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak nie urok, to sraczka, teraz "podana data jest nieprawidłowa". Uch!
                  Mi też często to wywalało. Poczekam i już się nie stresuję.
                  Pozdrawiam Cię !!!!

                  Comment

                  • shajen
                    Member
                    • 08-2011
                    • 50

                    #84
                    Widzę, że jakieś większy kłopoty się pojawiają. Trzeba działać. Jak tylko uporam się z sesją to wezmę się na poważnie za wszystkie błędy. Widzę, że wszelkie zmiany ad-hoc zdecydowanie źle wychodzą, dlatego też proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na solidną poprawkę.

                    Aha, wszelkie problemy bardzo proszę w miarę treściwie wysyłać do mnie na priv, bardzo mi to pomoże, a Wam również w przyszłości

                    Póki co
                    No risk, no fun

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      #85
                      Lepiej byłoby, jak wspomniał Art, żebyś zaprenumerował ten wątek (możesz dostawać maila po każdym poście tu napisanym). Jeśli info pójdzie tylko na Twoje PW, pozostali nie będą nic wiedzieć o problemach.
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        #86
                        Mam dość starą wersję 1.1.0. Na razie nie zmieniam. Poczekam na stabilność. Chociaż wczoraj nie mogłem wysłać piw na serwer. Na szczęście dzisiaj jest ok.
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • M-kwadrat
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 304

                          #87
                          zdezaktualizowana baza?

                          Chyba się zestarzała baza ściągana do programu (mimo, że pisze że mam najnowszą) - chciałem dodać "Dobry Wieczór" z Pinty i nie ma go na liście (w bazie browar.biz zostało dopisane do piwa "Wesołych Świąt"). Do tego jak wybiorę rzeczone "Wesołych Świąt" to piwo się nie dodaje na serwer i dostaję błąd "Błąd podczas dodawania piwa: Nie wybrano piwa lub błędny ID piwa". Inne piwo z Pinty (Browar na Jurze) się dodało prawidłowo.

                          Może trzeba by wymyślić jakiś mechanizm który będzie automatycznie aktualizował bazę ściąganą przez aplikację po aktualizacji bazy browarbizowej?
                          Pozdrawiam, Maciek

                          Comment

                          • Swiecz
                            Civil Protection
                            • 03-2004
                            • 123

                            #88
                            W bazie piw "mobilnej" nie ma także Twierdzowego Ciemnego w wersji "świątecznej" (korzenno-miodowej) - a przy dodawaniu przez stronę jest.
                            Browar domowy (kooperacyjny) BrewIT

                            Comment

                            • shajen
                              Member
                              • 08-2011
                              • 50

                              #89
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika M-kwadrat Wyświetlenie odpowiedzi
                              Może trzeba by wymyślić jakiś mechanizm który będzie automatycznie aktualizował bazę ściąganą przez aplikację po aktualizacji bazy browarbizowej?
                              Mówisz masz. Baza danych aktualizowana jest od dzisiaj z automatu (wystarczy zaznaczyć opcję automatyczna aktualizacja, aby być na bieżąco z browar.bizem), codziennie o 3:00.

                              *UWAGA*
                              Wiem, że nowo dodane piwa (których nie było wcześniej w bazie) pojawiają się na końcu rozwijalnej listy w programie, a nie w porządku alfabetycznym. Błąd ten leży już po stronie aplikacji, a nie bazy danych, więc zajmę się nim później.
                              No risk, no fun

                              Comment

                              • shajen
                                Member
                                • 08-2011
                                • 50

                                #90
                                A jednak po głębszej analizie okazało się, że błąd był tylko u mnie (o ironio ). Zatem wszystko działa ok, zachęcam do update'owania swojej bazy i korzystania.
                                No risk, no fun

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎