Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie Browary Domowe - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AJAKS
    PremiumUżytkownik
    • 12-2003
    • 46

    #76
    etykiety browarów domowych

    Bardzo, bardzo ładne etykiety przysłał Ahumba.
    Stokrotne dzięki, mam nadzieję, że i w przyszłości mogę liczyć na kolejne.
    Moja kolekcja rośnie - głównie dzięki szczodrym ofiarodzwcom takim jak Ahumba!

    Comment

    • AJAKS
      PremiumUżytkownik
      • 12-2003
      • 46

      #77
      ŻYCZENIA

      To, co poniżej napisałem, poświęcam wszystkim Właścicielom browarów domowych.
      Moja kolekcja etykiet "domowych"bardzo powoli ale powiększa się - mimo niechęci tych,
      którzy na moje prośby nie odpowiedzieli i etykiet nie przysłali /dotyczy 19 browarów/
      a wiem, że je mają /z podgladu u Sopisty/ oraz tym, którzy nawet nie mając etykiet, nie raczyli mnie o tym poinformować. Z małym wyprzedzeniem - wszystkim właścicielom,
      którzy przysłali etykiety lub przynajmniej odpowiedzieli, że ich nie mają - życzę
      ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO
      NOWEGO ROKU. Wszystkiego najlepszego życzę również tym, którzy obiecali, ale
      w nawale obowiązków do tej pory nie mogli ich przysłać. Szczególnie gorące życzenia,
      za przychylność, wyrozumiałość i cierpliwość - otrzymują: Adam 16 - Wielki B -
      biermann - mapajak - cororo.
      Szczęście ludziom dobrej woli. Wesołych Świąt!
      A reszta? /ci, którzy milcząco potrakrowali moje prośby/ - reszta jest milczeniem.
      I tym optymistycznym akcentem zamykam "moje boje" w temacie; etykiety browarów
      domowych. Może kiedyś dołożę innym - pochwały ...

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #78
        Kolego AJAKS, dlaczego ciągle się dąsasz na właścicieli etykiet z domowych browarów?

        Swego czasu prosiłeś mnie o etykiety kilkakrotnie, przysłałeś mi kopertę i znaczek. Ja etykiety Ci wysłałem i cisza. NIe wiem czy dotarły (zakładam, że tak - inaczej zapchałbyś mi skrzynkę ). NIe piszę o jakichkolwiek podziękowaniach za etykiety ale chociaż o informację czy dotarły do Ciebie. A Ty ciągle masz żale do tych co Ci nie wysłali albo, że nie informują, że nie posiadają wogóle jakichkolwiek etykiet

        Dzięki za życzenia i składam Tobie życzenia Dobrych Świąt Bożego Narodzenia
        MM961
        4:-)

        Comment

        • AJAKS
          PremiumUżytkownik
          • 12-2003
          • 46

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
          Kolego AJAKS, dlaczego ciągle się dąsasz na właścicieli etykiet z domowych browarów?

          Swego czasu prosiłeś mnie o etykiety kilkakrotnie, przysłałeś mi kopertę i znaczek. Ja etykiety Ci wysłałem i cisza. NIe wiem czy dotarły (zakładam, że tak - inaczej zapchałbyś mi skrzynkę ). NIe piszę o jakichkolwiek podziękowaniach za etykiety ale chociaż o informację czy dotarły do Ciebie. A Ty ciągle masz żale do tych co Ci nie wysłali albo, że nie informują, że nie posiadają wogóle jakichkolwiek etykiet

          Dzięki za życzenia i składam Tobie życzenia Dobrych Świąt Bożego Narodzenia
          Etykiety dostałem dawno i tak jak do wszystkich wysłałem podziękowanie. Nie wiem,
          czemu nie dotarło. Niniejszym dziękuję ponownie. Dziękuję za życzenia. Pozdrawiam.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AJAKS
            mimo niechęci tych,
            którzy na moje prośby nie odpowiedzieli i etykiet nie przysłali /dotyczy 19 browarów/
            a wiem, że je mają /z podgladu u Sopisty/ oraz tym, którzy nawet nie mając etykiet, nie raczyli mnie o tym poinformować.
            Wiesz co, powiem tak - Twoja marudność jest już tak męcząca, że dopilnuję, aby Slavoy Ci nigdy etykiet Browaru Czterej z Portierni i Pils nie wysłał - "ze stówy nie wydajemy, upierdliwym dziękujemy"

            Ludzie, którzy wysyłają Ci etykiety wyświadczają Ci UPRZEJMOŚĆ, nie muszą tego robić, nie są browarami komercyjnymi, którym zależy na reklamie. A Ty włazisz ciągle do tego tematu - mimo, że o etykietach jest osobny i wręcz piętnujesz nawet tych, co nie mają etykiet, a "nie raczyli" Ci odpowiedzieć. Ja wiem, czemu Ci nie odpowiedzieli - ton Twoich wypowiedzi jest taki, że nóż w kieszeni się otwiera i nie odpisanie Ci na PW jest najmniejszą możliwą z ich strony złośliwością
            Last edited by Marusia; 15-12-2005, 17:04.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • AJAKS
              PremiumUżytkownik
              • 12-2003
              • 46

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              Wiesz co, powiem tak - Twoja marudność jest już tak męcząca, że dopilnuję, aby Slavoy Ci nigdy etykiet Browaru Czterej z Portierni i Pils nie wysłał - "ze stówy nie wydajemy, upierdliwym dziękujemy"

              Ludzie, którzy wysyłają Ci etykiety wyświadczają Ci UPRZEJMOŚĆ, nie muszą tego robić, nie są browarami komercyjnymi, którym zależy na reklamie. A Ty włazisz ciągle do tego tematu - mimo, że o etykietach jest osobny i wręcz piętnujesz nawet tych, co nie mają etykiet, a "nie raczyli" Ci odpowiedzieć. Ja wiem, czemu Ci nie odpowiedzieli - ton Twoich wypowiedzi jest taki, że nóż w kieszeni się otwiera i nie odpisanie Ci na PW jest najmniejszą możliwą z ich strony złośliwością
              Ja też za uprzejmość płacę uprzejmością. A na złośliwości nie odpowiadam, choć
              potrafię być równie złośliwy amożę nawet bardziej ale nie mam intencji i zwyczaju
              nikogo obrażać - tak mnie wychowano!

              Comment

              • AJAKS
                PremiumUżytkownik
                • 12-2003
                • 46

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AJAKS
                Ja też za uprzejmość płacę uprzejmością. A na złośliwości nie odpowiadam, choć
                potrafię być równie złośliwy amożę nawet bardziej ale nie mam intencji i zwyczaju
                nikogo obrażać - tak mnie wychowano!
                Żeby uniknąć dalszych złośliwości - powinno być napisane : a może - jednak nieco się
                zdenerwowałem błędnym odczytaniem moich intencji i stąd ten błąd.
                A "upierdliwych" w tym szacownym gronie w moim odczuciu jest dużo więcej.

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AJAKS
                  Moja kolekcja etykiet "domowych"bardzo powoli ale powiększa się - mimo niechęci tych,
                  którzy na moje prośby nie odpowiedzieli i etykiet nie przysłali /dotyczy 19 browarów/
                  a wiem, że je mają /z podgladu u Sopisty/
                  To weź sobie chłopie i wydrukuj je stamtąd.
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • AJAKS
                    PremiumUżytkownik
                    • 12-2003
                    • 46

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                    To weź sobie chłopie i wydrukuj je stamtąd.
                    OK.Dziękuję.

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #85
                      Ajaks - przesadzasz. Ja rozumiem, że chcesz mieć etykiety browarów domowych. Sam takowe zbieram. Ale nigdy nie wyrażałem pretensji o to ze nie otrzymałem ich od kogoś.
                      Znam to i z drugiej strony - sam robię etykiety i wiem, że na to trzeba czasu i niestety pieniędzy. A do tego trzeba by prowadzić prawdziwą bazę danych - komu się już wysłało, a komu nie - ja np. nie pamiętam już, czy Tobie wysyłałem, a jeśli tak to czy otrzymałeś wszystkie.
                      Last edited by adam16; 15-12-2005, 20:14.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • AJAKS
                        PremiumUżytkownik
                        • 12-2003
                        • 46

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Ajaks - przesadzasz. Ja rozumiem, że chcesz mieć etykiety browarów domowych. Sam takowe zbieram. Ale nigdy nie wyrażałem pretensji o to ze nie otrzymałem ich od kogoś.
                        Znam to i z drugiej strony - sam robię etykiety i wiem, że na to trzeba czasu i niestety pieniędzy. A do tego trzeba by prowadzić prawdziwą bazę danych - komu się już wysłało, a komu nie - ja np. nie pamiętam już, czy Tobie wysyłałem, a jeśli tak to czy otrzymałeś wszystkie.
                        Etykiety otrzymałem i podziękowałem za nie /nie wiem, czy wszystkie/. Być może, trochę
                        przesadziłem, ale ja jestem ze starej szkoły i nauczono mnie, że prędzej lub później
                        należy dać jakąś odpowiedź na otrzymaną korespondencję. Może za wysoko stawiam
                        poprzeczkę - od tej pory nie będę już więcej 'rozrabiał' na łamach.
                        Na wszelki wypadek wszystkich, którzy poczuli się urażeni - przepraszam.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AJAKS
                          Może za wysoko stawiam
                          poprzeczkę - od tej pory nie będę już więcej 'rozrabiał' na łamach.
                          Na wszelki wypadek wszystkich, którzy poczuli się urażeni - przepraszam.
                          Fajnie, że przepraszasz, ale poprzeczkę to Ty sobie postaw wyżej w zakresie doboru słów, bo najwyraźniej nie zauważasz, albo nie chcesz, że tym tekstem tez obrażasz ludzi. Zajmujesz się tylko jednym tematem, a ludzie, o których piszesz, dostaja ileśtam PW dziennie w różnych sprawach i niektóre rzeczy unikają ich uwagi. Trochę tolerancji.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • borinek
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 126

                            #88
                            .

                            bardzo chcie podziekowacz wzyckim browarom domowym piw co my przeslali etykiet przepraszam niewiem kam to napisacz pozdrawiam z czech

                            Chętnie nawiążę wymianę etykiet
                            Bronislav Gorčík
                            chrpova 457
                            54102 Trutnov-Czechy

                            Comment

                            • sopista
                              Senior
                              • 01-2003
                              • 1747

                              #89
                              Umieszczenie w dniu wczorajszym/dzisiejszym kolejnych 15-tu etykiet z "domowych" na mojej stronie dało mi okazję do podziękowania wszystkim ofiarodawcom co niniejszym czynię. Jednocześnie korzystając z okazji chciałem zwrócić się do wszystkich, którzy mogliby jeszcze wzbogacić moją kolekcję (na dzisaj 642 szt.) o kontakt na PW. Moglibyśmy tam ustalić sposób przekazania (list z kopertą zwrotną, spotkanie itp).
                              Z góry dziękuję.

                              Comment

                              • pegie23
                                Senior
                                • 08-2004
                                • 226

                                #90
                                Ja również chciałem się dołączyć i podziękować wszyskim browarom domowym z których otrzymałem etykiety. Oczewiście jakby się pojawiły jakieś nowe to proszę o pamięć

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎