Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duże garnki emaliowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Marek-C
    replied
    Sklep firmowy Emalii Olkusz tel. 606 123 365

    Sklep ten prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

    Za garnek 29l z pokrywką (i przesyłką) zapłaciłem 93.xxPLN, przesyłka 20PLN, garnek bez pokrywki był za coś <60PLN!

    Marek

    Leave a comment:


  • kham
    replied
    Pokrywki są chyba jednak sprzedawane oddzielnie. Ni i tylko czarne a nie np brązowo-brązowe.

    Leave a comment:


  • DanielJakubowski
    replied
    Kilkanascie dni temu, kupiłem w hurtowni koło Szczecina taki garnek z Olkusza. Pojemność 40L, brązowy - jak dla mnie wygląda ok i jest z pokrywką. Zapłaciłem 97 zł. W sklepie internetowym, jest widzę taniej ale doliczając koszty wysyłki to już nie wiem, nie chce mi się liczyć .

    Leave a comment:


  • buran
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trix
    Masz pełną racje! Pokrywka jest przydatna. Z różnicy cen wychodzi , że za pokrywkę w BA płaci się ok 30 zł ( przy rabacie 10% ok 20 zł). Dużo czy mało to nie wiem ale kupić samą pokrywkę to już problem...
    Producentem tych garnków jest "EMALIA OLKUSZ" / "EMALIA SA." To raczej jedna i ta sama firma. A propos kolorów.... to czy to ważne?
    Wydaje mi się, że każda firma sprzedaje garnki z pokrywką - po prostu nie ma jej na zdjeciach - ale trzeba się upewnić. Ja taki sam kupiłem za 89 - oczywiście z pokrywką.

    Leave a comment:


  • trix
    replied
    Masz pełną racje! Pokrywka jest przydatna. Z różnicy cen wychodzi , że za pokrywkę w BA płaci się ok 30 zł ( przy rabacie 10% ok 20 zł). Dużo czy mało to nie wiem ale kupić samą pokrywkę to już problem...
    Producentem tych garnków jest "EMALIA OLKUSZ" / "EMALIA SA." To raczej jedna i ta sama firma. A propos kolorów.... to czy to ważne?

    Leave a comment:


  • a_szypura
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika trix
    W "browamatorze" mają garnki 29l, emaliowane, w kolorach brązowym lub kremowym! Niestety ich cena to 99zł. (bez kosztów wysyłki)

    http://www.browamator.pl/szczegoly.p...edm=809301&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183123&grp=&sortuj=kod
    Według mnie to sa te same gary. Kiedy nie było ich w "stanku" nie było ich również w BA
    Ale różnica cen nie jest bardzo drastyczna, BA sprzedaje je z pokrywką, jeśli ktoś ma rabat co najmniej 10% to wychodzi podobnie

    Rzeczą warta uwagi są garnki 40L których nie ma w BA

    Leave a comment:


  • trix
    replied
    W "browamatorze" mają garnki 29l, emaliowane, w kolorach brązowym lub kremowym! Niestety ich cena to 99zł. (bez kosztów wysyłki)

    http://www.browamator.pl/szczegoly.p...edm=809301&pwd[6]=%2F163929%2F165992%2F183123&grp=&sortuj=kod

    Leave a comment:


  • a_szypura
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
    Jeśli chodzi o te duże , to kolor jest tylko jeden - brązowo-brązowy

    Nawet nie dali rady zrobić zdjęcia, bo w palecie 16.7 mln kolorów nie ma niestety brązowo-brązowego

    Leave a comment:


  • darko
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pepesz
    Do wyboru, do koloru.
    Jeśli chodzi o te duże , to kolor jest tylko jeden - brązowo-brązowy

    Leave a comment:


  • pepesz
    replied
    Do wyboru, do koloru. Ceny bardzo atrakcyjne. Jak szukałem to poniżej stówy nie schodziły.

    Leave a comment:


  • a_szypura
    started a topic Duże garnki emaliowane

    Duże garnki emaliowane

    Witam
    Może komus z forumowiczów się przyda, pojawiły się duże garnki emaliowane
    oprogramowanie sklepu internetowego- sklepy internetowe skrypt - skrypty - załóż swój sklep internetowy - abc24.pl - oscommerce


    jak szukałem to nie mieli :-) a teraz już mam kocioł elektryczny
    Pozdrawiam
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎