Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Duże garnki emaliowane

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Są u nas

    Leave a comment:


  • whitek92
    replied
    Garnek emalia 40 l

    Dzięki. Pozdrawiam.;-)

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika whitek92 Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy kształt dna w garnku emaliowanym ma wpływ na warzenie? Nabyłem właśnie garnek z dnem takim jak na zdjęciu i zastanawiam się czy będzie miał on negatywny wpływ na warzenie...
    będzie ok.

    Leave a comment:


  • whitek92
    replied
    Garnek emalia 40 l

    Czy kształt dna w garnku emaliowanym ma wpływ na warzenie? Nabyłem właśnie garnek z dnem takim jak na zdjęciu i zastanawiam się czy będzie miał on negatywny wpływ na warzenie...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mark33
    replied
    Nabyłem dziś drogą kupna garnek z Emalii Olkusz o pojemności 50 litrów z pokrywką za niecałe 100 zł, co ciekawe na sklepie nie był wystawiony ( chyba za duży ) jednak zapewniony, że będzie dostawa w tym tygodniu zapytałem szefowej i były, na zapleczu.

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
    Sklep firmowy Emalii Olkusz tel. 606 123 365

    Sklep ten prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

    Za garnek 29l z pokrywką (i przesyłką) zapłaciłem 93.xxPLN, przesyłka 20PLN, garnek bez pokrywki był za coś <60PLN!

    Marek
    Znajomy zakupił płacąc na miejscu za 29l garnek (brązowy) z przykrywką niecałe 79 zł, tyle, żo on był chyba w jakiejś hurtowni na ulicy Parcówka w Olkuszu.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    posty na temat czy to jest na temat zostały wywalone tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=60488

    Leave a comment:


  • breslauer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    W sklepach budowlanych można kupić emalię naprawczą w tubce. Wiąże z metalem i powinno to pomóc na jakiś czas. Można też używać środków chemicznych pasywujących stal, np. kwasu fosforowego lub farb antykorozyjnych.
    Dziękuję za wskazówki - zdaje się, że dla moich garów pojawiła się nadzieja...
    Last edited by breslauer; 08-05-2006, 20:49.

    Leave a comment:


  • darko
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    Darco, jesteś pewien, że udzieliłeś odpowiedzi na temat ?
    Do Arta - proponuję to zdanie umieszczać pod każdą odpowiedzią na forum. W miejsce "Darco" automatycznie powinien wstawiać się nick przedmówcy. To na pewno zmiejszy ilość niemerytorycznych wypowiedzi w temacie.

    Gdy szukałem kiedyś takiej farby, obdzwoniłem 11 (słownie: jedenaście) sklepów budowlanych różniej maści z pytaniem o farbę do metalu dop. do kontaktu z żywnością. Nigdzie o niczym takim nie słyszeli.

    Przypomniałem sobie : http://www.rafil.pl/?m=katalog&id=131

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Darco, jesteś pewien, że udzieliłeś odpowiedzi na temat ?

    Leave a comment:


  • darko
    replied
    Kiedyś szukałem farb do metalu dopuszczonych do bezp. konktaktu z żywnością. Znalazłem parę firm, w tym jedną polską z Radomia.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    W sklepach budowlanych można kupić emalię naprawczą w tubce. Wiąże z metalem i powinno to pomóc na jakiś czas. Można też używać środków chemicznych pasywujących stal, np. kwasu fosforowego lub farb antykorozyjnych.

    Leave a comment:


  • breslauer
    replied
    To ja z innej beczki - jeśli na dnie gara emaliowanego są odpryski emalii i lekko rdzewieją, to czy istnieje jakiś środek (sposób) żeby te odpryski , bo ja wiem, zamalować, zalakierować, zaszpachlować, itp.? chodzi mi o to, czy taki gar z odpryskami jest już na zawsze zdyskwalilfikowany do celów piwowarskich, czy też można go jakoś uratować?

    Leave a comment:


  • mark33
    replied
    W Bielsku-Białej a raczej w Białej koło cmentarza w AGD można dostać gar 40 litrowy emaliowany, ciemny brąz za 67 zł, pokrywka 16 zł. Jestem na kupnie ale kusi mnie coś z nierdzewki.

    Leave a comment:


  • Maidenowiec
    replied
    Pokrywki w razie czego można kupić i oddzielnie. W czwartek kupiłem 40-litrowy gar Emalii (trochę mnie drogo wyniósł, gdyż hurtownia dolicza więcej dla osób nie mających otworzonego u nich rachunku.) i można też było kupić luzem pokrywki. Na ich cenach się nie skupiłem, ale wydaje mi się, że do 20pln.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎