Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

oddam drożdże w dobre ręce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukuj
    Senior
    • 07-2003
    • 320

    oddam drożdże w dobre ręce

    Witam,

    Mam około 0,5l gęstwy drożdży dolnej fermentacji rodem z browaru. Mają 7 dni przechowywania w lodówce około 5°C. Pierwsza warka z ich użyciem przed fermentacją cichą smakowała b. obiecująco. Z braku czasu nie wykorzystam ich zbyt szybko, więc szkoda by się zmarnowały – chętnie oddam je w dobre ręce. Odbiór wyłącznie osobisty w godzinach popołudniowych – mieszkam w Warszawie. Jeżeli ktoś reflektuje, proszę o kontakt na PW. Umówię się z pierwszą osobą, jaka się ze mną skontaktuje, pozostałych przepraszam, nie mam więcej.

    Pozdrawiam
    KETTLER brewery
    www.lukuj.republika.pl
  • lukuj
    Senior
    • 07-2003
    • 320

    #2
    Odp: oddam drożdże w dobre ręce

    lukuj napisał(a)
    Witam,

    Mam około 0,5l gęstwy drożdży dolnej fermentacji rodem z browaru. Mają 7 dni przechowywania w lodówce około 5°C. Pierwsza warka z ich użyciem przed fermentacją cichą smakowała b. obiecująco. Z braku czasu nie wykorzystam ich zbyt szybko, więc szkoda by się zmarnowały – chętnie oddam je w dobre ręce. Odbiór wyłącznie osobisty w godzinach popołudniowych – mieszkam w Warszawie. Jeżeli ktoś reflektuje, proszę o kontakt na PW. Umówię się z pierwszą osobą, jaka się ze mną skontaktuje, pozostałych przepraszam, nie mam więcej.

    Pozdrawiam
    Drożdże zostaną wydane - pierwszy chętny już się zgłosił.
    Pozdrawiam
    KETTLER brewery
    www.lukuj.republika.pl

    Comment

    • Małażonka
      Senior
      • 03-2003
      • 4602

      #3
      No, cóż - dobre mam ręce, a jeszcze lepszy refleks

      Comment

      • Archer
        Senior
        • 09-2003
        • 217

        #4

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎