Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar domowy - Cztery Gwiazdki / Świński Ryjek: Art, Maggyk & przyjaciele

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Maggyk
    replied
    Piana jest i wcale niczego nie trzeba było nadzorować. A i radość może nawet większa

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    Może mają monitoring i śledzą wszystko na bieżąco... albo wzięli piwo ze sobą.

    Tak czy owak, pozostaje tylko życzyć samych sukcesów!

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Nie, prawda - nie widziałam... Jak zrobiliśmy naszą pierwszą warkę, wieczorem wybraliśmy się do znajomego na parapetówkę, rano wstałam i nie patrząc na to, że impreza jest w trakcie - pojechałam czym prędzej do domu, zobaczyć jak się czuje nasze piwko . Pomóc mu nie pomogłam, ale przynajmniej zobaczyłam... Czasy się jednak zmieniają, piwowarzy coraz spokojniejsi, w każdym razie pierwszy przykład początkującego piwowara "olewającego" własne piwo już mamy....

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Małażonko, ale widziałaś kiedyś początkującego piwowara, co nie obserwuje swojej pierwszej warki? Nie przechodzi razem z wiadrem procesów fermentacji? Nawet nie będą wiedzieli, jaka piana była!

    Leave a comment:


  • Małażonka
    replied
    Takie "niepilnowane" piwa często wychodzą dużo lepiej niż te "pilnowane" - sądzę, że z premedytacją zostawili swoją warkę w samotności

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Powiem więcej: to wszystko wygląda podejrzanie - świeżo upieczeni piwowarzy, zamiast pilnować fermentora pojechali do Poznania Coś mi tu nie pachnie wielką pasją piwowarską

    Leave a comment:


  • Tomasz_FK
    replied
    Odp: Browar domowy - Cztery Gwiazdki: Art, Maggyk & przyjaciele

    Chciałem też pogratulować, ale cała ekipa ****-ek wpatruje się chyba jak zahipnotyzowana w baniak, bo jakoś nie widzę dalszych relacji.
    Hej, wszyscy wstrzymujemy tu oddech. Ruszyła fermentacja?

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    ****

    A tak wracajac do nazwy Browaru.... cztery gwiazdki? Cosik mnie to przypomina

    Leave a comment:


  • Sven
    replied
    Choć sam jestem początkujący, gratuluję zdecydowania i ambitnego podejscia. Jak zaczyna się od takiego kalibru, to dalej może być już tylko wspaniale. Art, na pewno wymienimy się naszymi piwami w Dworku. Niech nam 4 gwiazdki świecą jak najjaśniej.

    Leave a comment:


  • Hannibal
    replied
    Przy takim starcie, aż trudno sobie wyobrazić z czym będziemy mieli do czynienia w przypadku np. warki 20-tej, czy 30-tej.

    Leave a comment:


  • Chris
    replied
    Cóż moge dodać Po strokroć gratulacje

    Leave a comment:


  • jerzy
    replied
    Wow! Dekokcja na starcie! Brawo, jestem pod wrażeniem.
    A jeszcze niedawno chlubiłem się tym, że zrobiłem tylko jedną warkę z niechmielonych ekstraktów, a potem już zacieranie...
    Życzę smacznego

    Leave a comment:


  • Czes
    replied
    Widać Art, Maggyk & przyjaciele zrezygnowali z jakże przyjemnego etapu flirtowania (nie filtrowania) z piwowarstwem domowym, które zaczyna sie zwykle gotowcem i poszli na całość z warzeniem od razu dekokcyjnym!
    Mołodcy!!!

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Gratuluję i życzę duuuużo dobrego piwa

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    No moje gratulacje.Ciekawe czy mnie to zmobilizuje?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎