Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2001 - Targi w Monachium InterBrau i Oktoberfest

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Senior
    • 04-2001
    • 1689

    2001 - Targi w Monachium InterBrau i Oktoberfest

    Informuję, że w terminie 20-27 września w Monachium odbędą się największe w świecie targi urządzeń dla browarów i przemysłu napojowego. W tym samym terminie odbywa się Octoberfest.
    Osobiście polecam. Ja chyba pojadę samochodem.
    Czy Ktoś może jedzie?
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Do września jeszcze trochę czasu...
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Jakaś konkretna propozycja udziału i nie odmówię

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #4
        Hm, mam parę dni urlopu do wzięcia, planowałem jakiś wypad do Bawarii. Kto wie ? Wstępnie sie łapię.

        Choć mój szef to chodzące prawo Murphyego.

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          #5
          Monachium

          Tak w zasadzie to głośno myślę - jak jechać. Zacząłem już szukać jakiegoś taniego hotelu w okolicach Monachium. Na razie nie mam szczęścia. Nie wiem na 100% czy pojadę ze względu na pracę. Będę wiedział w ciagu 7 dni.
          Siebie znając to mogę się zdecydować nawet w ciągu kilku godzin na wyjazd. Pożyjemy zobaczymy. Namawiam swoich znajomych na ten wyjazd, ale nie wykluczone, że bedę jechał sam.
          Mnie interesują targi i ewentualnie zwiedzanie browarów w Monachium lub/i po drodze. Drugą sprawą jest Octoberfest....
          Macie jakiś pomysł?
          Last edited by Krzysztof; 07-08-2001, 01:07.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #6
            Sorry, nie zastanowiłem się nad datą. W tym terminie na pewno nie pojadę - wybory.

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              Nie masz czego zalowac.Piwo (tylko z München-bo innego na Oktoberfest nie sprzedaja) kosztuje tam 13 DM za Mass-tj 1 litr plus kaucja za kufel.
              Wizytacja browaru w tym czasie jest prawie niemozliwa chyba ze macie uzgodniony termin i rezerwacje.
              W tym czasie trudno znalezc tani Hotel bo wszystkie sa juz od dawna zarezerwowane a troche dalej nie ma sensu cos szukac bo w koncu jak sie jedzie na Oktoberfest to trzeba cos wypic i to napewno nie malo tak ze jazda samochodem odpada.
              jedyna szansa w Piwowarze bo w koncu z Nürenbergi do München nie jest tak daleko
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                O tych niekorzystnych okolicznościach wiem, w końcu od kilkunastu lat Oktoberfest robi się dla Amerykanów i Japończyków, którzy zostawiają tam średnio 100 - 110 dolarów na twarz za jeden dzień pobytu.
                wniosek - trzeba zrobić własny Oktoberfest. I to bliżej, żeby tyle nie jeździć. Najlepiej w domu. I do tego piwo własnej roboty

                Comment

                • Andi
                  Senior
                  • 07-2001
                  • 1915

                  #9
                  krzysiu
                  Najlepiej i to na Granicy Polsko-Niemieckej wtedy bysmy sie spotkali wszyscy razem.Jezeli chodzi o piwo wlasnej roboty to nie mam przekonania -znam tylko podpiwek jeszcze z czasöw dziecinnych i najwieksza uciecha byla jak sie wkradlo do kogos do piwnicy i pare butelek podgardnelo-To byly czasy!!!
                  Nie wiem czy juz zobaczyles moje posty na temat ocena piwa?
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • Piwowar
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 2543

                    #10
                    Piwowar niestety jeszcze nie wie czy o tym czasie bedzie na miejscu. Tez bym chetnie pojechal na te targi, ale na razie zapowiada sie ze mnie nie bedzie w domu. Na pewno bede wiedzial dopiero na poczatku wrzesnia. I jeszcze ostrzegam, ze jakbyscie chcieli po drodze do Monachium odwiedzac browary, to jest tego tyle, ze watpie zebyscie tam kiedykolwiek dotarli.
                    Archiwum piwne

                    Poznaj
                    http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                    Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                    Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #11
                      Ja wiem, że usiłujecie mnie zniechęcić do przyjechania na Oktoberfest. Dobra, jak nie chcecie, to nie przyjadę.
                      A co do piwa domowego - to musicie sie zgrać
                      Jak już wcześniej zasugerowałem - sam zrobię sobie Oktoberfest - beczka Lwówka w jakimś zacisznym miejscu, a może lepiej dwie? Dam sobie radę.

                      Comment

                      • Andi
                        Senior
                        • 07-2001
                        • 1915

                        #12
                        W to nie watpie ze sobie dasz rade ale zalezy jak dlugo Twöj prywatny oktoberfest bedzie trwac -czy tylko po tych dwöch beczkach albo jak sie produkcja Lwöwka wyczerpie
                        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                        http://www.andreas-kronkorken.de

                        Comment

                        • Piwowar
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 2543

                          #13
                          W Norymberdze pod koniec sierpnia zaczyna sie podobna impreza. Moze nie taka wielka, ale za to nie ma takiego tloku i kufel piwa jest tanszy. No i piechotka idzie sie tam ode mnie 20 minut.
                          Archiwum piwne

                          Poznaj
                          http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                          Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                          Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                          Comment

                          • Andi
                            Senior
                            • 07-2001
                            • 1915

                            #14
                            hej Piwowar
                            Brzmi to zachecajaco jak jeszcze potwierdzisz ze jest to zaproszenie to zwolamy grupke no i w Polske Panowie
                            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                            http://www.andreas-kronkorken.de

                            Comment

                            • Piwowar
                              Senior
                              • 05-2001
                              • 2543

                              #15
                              Nie jestem niestety w stanie zalatwic noclegu, ale jezeli ktos przyjedzie chetnie oprowadze. Impreza nazywa sie Volksfest, czyli swieto ludowe.
                              Archiwum piwne

                              Poznaj
                              http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                              Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
                              Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎